Strieborné dámske hodinky Michael Kors, ktoré vás uchvátia

Vybrali sme najvydarenejšie strieborné dámske hodinky Michael Kors
Zdieľaj
LinkedIn

Spoločnosť Michael Kors nie je v módnom priemysle žiadnym nováčikom. Vidno to aj na jej náramkových hodinkách, ktoré sú populárne po celom svete. Dá sa povedať, že „dvojnásobne“ to platí v prípade dámskych hodiniek Michael Kors. Medzi fashion hodinkami by ste len veľmi ťažko našli značku, ktorá je naprieč nežnejším pohlavím taká obľúbená. Koniec koncov, niet sa čomu diviť. Na povrchovú úpravu dámskych hodiniek s logom MK sa totižto citlivo vyberajú tie najžiadanejšie farby, pričom nechýba ani nadčasová strieborná či trendová ružová.

Obsah článku

Najkrajšie strieborné dámske hodinky Michael Kors

V ponuke Michael Kors nájdete skutočne mnoho dámskych hodiniek, ktoré aj svojou prekrásnou striebornou farbou do poslednej bodky splnia požiadavky nežnejšieho pohlavia na univerzálny a nadčasový fashion doplnok. Vybrali sme spomedzi nich 4 modely, ktoré nás zaujali najviac. Dúfame, že vás uchvátia minimálne tak, ako sa to dávnejšie podarilo zlatým dámskym hodinkám MK.

Michael Kors MK3190

Top modelom značky Michael Kors je z nášho pohľadu kúsok s modelovým označením MK3190. Dámske publikum uchváti predovšetkým dvomi radmi krištáľov Swarovski, ktoré zdobia okrúhle puzdro. Spomínané puzdro je, rovnako aj s náramkom, vyrobené z nerezovej ocele. Čo sa týka ciferníka, ten sa na nič nehrá a ťaží najmä z minimalistického prevedenia. A samozrejme, ako inak, dámske hodinky Michael Kors MK3190 sú v krásnej striebornej farbe, ktorá presvedčí o kúpe svojou univerzálnosťou a nadčasovosťou. Okrem toho, že je vhodná k akémukoľvek outfitu, vás neomrzí ani s odstupom času.
Nadčasové strieborné dámske hodinky Michael Kors MK3190

Zdroj: https://www.thewristlab.com/

Michael Kors MK5353

Model MK5353 pôsobí takpovediac ako prepracovanejšia a extravagantnejšia verzia vyššieho zmieňovaného modelu MK319. Môžu za to predovšetkým 3 chronografové budíky a ukazovateľ dátumu, čo si prirodzene vypýtalo aj dve korunky navyše. Podobnosť tohto kúska s modelom MK319 pramení predovšetkým z podobného zasadenia krištáľov Swarovski po obvode puzdra a taktiež zo striebornej farby.

Michael Kors MK5020

Podobne výstredným, no o čosi masívnejším dojmom, pôsobia v porovnaní s modelom MK5353 dámske hodinky Michael Kors MK5020. Na svedomí to majú hrubšie ručičky spolu s výraznejším náramkom. Avšak, tento model, ako aj iné strieborné hodinky Michael Kors, uchváti predovšetkým zaujímavým zasadením krištáľov Swarovski, ktoré predstavujú ukazovatele celých hodín.
Obľúbené hodinky Michael Kors MK5020

Zdroj: https://www.newegg.com/

Michael Kors Parker MK5612

Strieborné dámske hodinky Michael Kors Parker MK5615 majú v podstate z každého doteraz spomenutého modelu niečo. Jedna korunka, aj keď výraznejšia, ako MK319, náramok takmer identický s modelom MK5353 a 3 chronografové budíky ako MK5353 a MK5020. Nemožno však opomenúť ani krištále Swarovski. Okrem toho, že aj v tomto prípade predstavujú ukazovatele „celých“, sú ešte k tomu mimoriadne vkusne a pútavo zasadené aj po obvode puzdra.

Ktoré strieborné dámske hodinky Michael Kors si vybrať?

Bez ohľadu na to, pre ktoré z nami vybraných strieborných dámskych hodiniek Michael Kors sa rozhodnete, určite neoľutujete. Naším osobným favoritom je však model MK319. Ak by ste sa zamýšľali, kde kúpiť dámske hodinky MK, radíme vám, aby ste vyberali vždy spomedzi overených predajcov.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.