Módne pánske a dámske hodinky

Výber podľa značky

Michael Kors

Dámske hodinky Michael Kors sú bestsellerom medzi hodinkami pre dámy. Vynikajú decentným spracovaním, nenútenou eleganciou a štýlom im vlastným.

Guess

Módne hodinky Guess sú známe svojim extravagantným štýlom a jedinečným dizajnom. Trblietky a sýte farby nie sú pri hodinkách Guess ničím výnimočným.

Gant

Hodinky značky Gant sú decentným zástupcom kategórie módnych hodiniek. Sú verné svojmu tradičnému elegantnému dizajnu.

Emporio Armani

Pánske hodinky Emporio Armani sú luxusné módne hodinky s osobitným dizajnom. Ten je verný svojim talianskym koreňom s citom pre módu a ležérnu eleganciu.

Hugo Boss

Hodinky Hugo Boss sú dokonalým vyjadrením precízneho nemeckého citu pre detail. Tieto módne hodinky sú dokonalým doplnkom k elegantnému saku. 

Tommy Hilfiger

Hodinky Tommy Hilfiger sú dielom rovnomennej americkej fashion značky. Sú trendy a majú osobitý štýl, ktorý je len veľmi ťažké nerozoznať.

Módne hodinky pre pánov a dámy

Módne hodinky pre pánov a pre dámy sú jednou z najpopulárnejších kategórií hodiniek. Zvyčajne ide o cenovo dostupné hodinky, ktoré majú totožný, alebo veľmi podobný technický základ. Spravidla sú poháňané japonskými strojčekmi Miyota a ich dizajn nesie spoločné charakteristické črty. Napriek tomu, že módne hodinky zdieľajú medzi sebou podobné funkcionality, každá zo značiek nesie na svojich hodinkách charakteristický rukopis.

Kým dámske hodinky Michael Kors a Gant navzájom súperia o srdcia dám na celom svete, v pozadí ich bojov sa k nim pripája značka Guess, ktorá vyznáva mierne extravagantnejší štýl hodiniek. Ten spravidla odzrkadľuje aktuálne smerovanie celej módnej kolekcie značky. Inak tomu nie je ani v oblasti pánskych módnych hodiniek. Tým už dlhodobo kraľuje značka Tommy Hilfiger z pera rovnomenného amerického módneho návrhára.

Nemožno zabudnúť ani dvoch zástupcov hodinkového sveta, ktorý balansujú na hrane dvoch kategórií – módnych, ale aj luxusných hodiniek. Ide o značky Emporio Armani a Hugo Boss, ktoré svoj silný vplyv z mužského sveta módneho oblečenia preniesli aj do oblasti módnych doplnkov v podobe hodiniek.

Poslanie módnych hodiniek je jasné a vychádza už zo samotnej podstaty hodiniek ako takých. Ide o módny doplnok, ktorého úlohou je čo najefektívnejšie a najkrajšie doplniť vybraný pánsky, alebo dámsky outfit pod drobnohľadom aktuálnych módnych trendov.

Módne hodinky pre pánov a dámy

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.