Smart hodinky

Zoznam značiek smart hodiniek:

Apple

Známa americká značka Apple udivuje svojimi produktami svet už niekoľko rokov. Primárne sa zameriava na výrobu počítačov a smartfónov. Svoje pole pôsobnosti rozšírila v roku 2015 aj o sortiment smart hodiniek. Tie sa stali okamžitým hitom, nakoľko značka do týchto produktov dokázala pretaviť všetko to, vďaka čomu sú jej výrobky také populárne. Smart hodinky od Apple nesú príznačné a jednoduché označenie - Apple Watch. V súčasnosti (2021) je už na trhu už niekoľko výrobkov s týmto označením. Kategórií smarthodiniek od Apple kraľuje aktuálny model Apple Watch 6, avšak zahanbiť sa nedajú ani prvé middle class hodinky od Apple s označením Apple Watch SE.

Dostupné modely:

Apple Watch (0)
Apple Watch Series 1
Apple Watch Series 2
Apple Watch Series 3
Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 5
Apple Watch Series SE
Apple Watch Series 6
Apple Watch Series 7

Články o Apple Watch:

Smart hodinky sa stali nepopierateľne fenoménom 21. storočia. Uľahčujú nám život a pomáhajú nám dosahovať najlepšie športové výkony. Samozrejmosťou je, že dnešné smart hodinky dokážu merať hodnotu bazálného metabolizmu, či počet spálených kalórií. Zo smart hodiniek sa však stal užitočný pomocník nielen pre športovcov. Okamžité notifikácie nás upozornia na prichádzajúcu správu či telefónny hovor. Môžeme vďaka nim počúvať hudbu a vďaka zabudovanému GPS ich využiť ako spoľahlivú navigáciu.

Najznámejšie značky smart hodiniek:

Smarthodinky Apple

Smarthodinky Samsung

Smarthodinky Suunto

Smarthodinky Garmin

Smarthodinky Fitbit

Smarthodinky Fossil

Smarthodinky Honor

Smart hodinky sú populárne doplnky, ktoré vám uľahčia život.
Scroll to Top

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.