Športové hodinky

Výber podľa značky

Apple Watch

Smarthodinky Apple disponujú všetkým, čo by športovec mohol potrebovať. Monitor fyzickej aktivity , ovládanie hlasom, vymeniteľné remienky a spárovanie s vašim iPhonom sú samozrejmosťou.

Casio

Hodinky Casio sú vhodné pre všetkých, ktorí hľadajú štýlové odolné hodinky. Na dosahovanie lepších športových výkonov vám poslúžia hodinky značky Casio z edície G-Shock.

Festina

Hodinky Festina sú elegantným zástupcom tejto kategórie. Značka Festina bola dlho spájaná so svetom cyklistiky, pričom tento šport inšpiroval aj niektoré jej rady hodiniek.

Garmin

Športové hodinky Garmin disponujú všetkým, čo potrebuje každý športovec. Multišport hodinky Garmin disponujú pulzomerom, GPS. Sú vhodné na behanie a dosahovanie tých najlepších výsledkov.

Huawei

Inteligentné hodinky Huawei patria k cenovo dostupným modelom športových hodiniek. Okrem veľkého množstva užitočných aplikácií disponujú smarthodinky Huawei širokou škálou užitočných funkcií.

Suunto

Hodinky na behanie Suunto sú stálicou medzi unisex inteligentnými hodinkami. Sú kvalitne spracované a považujeme ich za skutočnú špičku medzi outdoorovými a športovými hodinkami.

Športové hodinky pre všetkých

Športové hodinky môžeme rozdeliť do troch kategórií. V tej prvej sa nachádzajú odolné hodinky od výrobcu Casio z edície G-Shock, ktoré ponúkajú niekoľko základných funkcií pre každého športovca. Sú obľúbené najmä vďaka svojej odolnosti a originálnemu štýlu.

Do druhej kategórie hodiniek zaraďujeme športovo-elegantné hodinky ako hodinky Festina, alebo hodinky z edície Casio Edifice. Tie väčšinou neponúkajú funkcie alarm, alebo tachometer ako bežné športové hodinky, ale na základe svojho športovo ladeného vzhľadu a spracovania ich nemôžeme radiť medzi luxusné, alebo módne hodinky. Takéto hodinky disponujú väčšišnou silikónovým, alebo gumeným remienkom a chronografovými budíkmi.

Treťou kategóriou sú smart hodinky, alebo inak povedané inteligentné hodinky. V tomto prípade však už nejde o hodinky v klasickom slova zmysle. Smarthodinky Apple, Huawei, Suunto a Garmin disponujú tými najmodernejšími technológiami a sú dokonalým spoločníkom každého športovca. Súčasná modely smartwatch hodiniek vám dokážu efektívne zmerať pulz, spálené kalórie, alebo monitorovať vašu dennú aktivitu.

Hľadáte športové hodinky? Vyberať môžete medzi odolnými hodinkami Casio G-Shock, alebo smarthodinkami od Apple, Garmin, Suunto a veľa ďalších.

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.