Dámske hodinky Festina

Oficiálna stránka: https://festina.com

Značku Festina môžeme so svojim produktovým portfóliom zaradiť k výrobcom cenovo dostupných hodiniek, ktoré sú však kvalitné, trendy a v súvislosti s pánskymi kolekciami aj s patričným športovo elegantným nádychom. Festina však nezabúda ani na nežnejšie pohlavie a vo svojom portfóliu skrýva niekoľko zaujímavých edícií dámskych hodiniek.

Menovite tak môžeme spomenúť populárnu modelovú radu Festina Mademoiselle Swarovski, ktorá je dielom spolupráce so slávnou značkou Swarovski. Nedá nám však nespomenúť ani keramické hodinky Festina Ceramic, edície Boyfriend či cenovo dostupnú edície Trend a Classic.

O značke Festina

Spoločnosť Festina bola založená už v roku 1902 vo švajčiarskom meste La Chaux-de-Fonds a je ju tak možno považovať za pôvodne švajčiarsku značku. O niekoľko desiatok rokov neskôr (1984), prešla spoločnosť do vlastníctva ďalšej spoločnosti, novovzniknutej španielskej hodinárskej značky Lotus. Vďaka tejto akvizícia nadobudla značka nové skúsenosti a získala vo výrobe hodiniek značný náskok voči konkurencii. Do jej portfólia patria taktiež značky Jaguar či Candino. Značka naberala na sile a stala sa jednou z popredných značiek na poli cenovo dostupných hodiniek. Až do roku 2016 bola Festina oficiálnou časomierou legendárnych cyklistických pretekov Tour de France.

Neprehliadnite:

Decentné dámske hodinky Festina z kolekcií Mademoiselle

Aké sú dámske hodinky Festina?

Dámske hodinky Festina možno síce zaradiť do kategórie módnych hodiniek, neoslnia však gýčovými vzormi, ani prehnanou farebnosťou. Práve naopak, známe sú svojím jemným a zároveň veľmi elegantným štýlom. Najčastejšie sú dámske modely Festina odeté do striebornej farby, ale veľmi populárne sú aj biele modely, ktoré pochádzajú zväčša z kolekcie Ceramic.

Veľkú popularitu medzi dámami si značka získala s minimalistickými modelmi Festina Mademoiselle Swarovski, ktoré boli výsledkom spolupráce so známou šperkárskou značkou. V portfóliu značky je možné nájsť aj prepracovanejšie modely, ako napríklad tie z edície Automatic. Jedným z charakteriskcých znakov dámskych modelov je využívanie výrazných číselných ukazovateľov na ciferníku – tie sú buď tvorené klasickými, alebo rímskymi číslami.

Čo charakterizuje dámske hodinky Festina?

  • elegantný a jemný štýl
  • cenová dostupnosť
  • zdobenie ciferníkov jemnými kamienkami
  • výrazné číselné ukazovatele na ciferníku

Čo charakterizuje dámske hodinky Festina?

Ako sme užspomenuli v predchádzajúcich riadkoch, cena dámskych modelov je skutočne priaznivá. Najlacnejšie modely z edície Festina Classic je možné zadovážiť si už za cca 50 EUR, pričom prepracovanejšie modely z edície Automatic môžu dosahovať cenu 170 až 200 €.

Najpredávanejšie dámske hodinky Festina

Vybrané najpredávanejšie modely značky

Festina Mademoiselle Swarovski 20331/1

Edícia: Mademoiselle Swarovski

Festina Mademoiselle
16719/3

Hodinky Festina s ružovým ciferníkom

Edícia: Mademoiselle

Festina Mademoiselle
16948/1

Edícia: Mademoiselle

Festina Ceramic
16530/1

Edícia: Ceramic

Ďalšie značky dámskych hodiniek:

Micahel Kors

Daniel Wellington

Tommy Hilfiger

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.