Dámske hodinky Festina Swarovski pútajú pozornosť svojimi kamienkami

Dámske hodinky Festina Swarovski sú skvelým doplnkom elegantnej dámy

Hodinky Festina boli po celom svete dlhodobo známe najmä vďaka prepojeniu s rôznymi športovými udalosťami, medzi ktoré možno zaradiť napríklad Tour de France. Po rokoch 2014 a 2015 sa však do popredia začali tlačiť aj dámske hodinky Festina z produktovej rady Boyfriend a Mademoiselle, pričom neskôr ťažili aj zo spolupráce so značkou Swarovski.

Značka Festina bola dlhodobo spájaná s najslávnejšími cyklistickými pretekmi sveta - Tour de France

Čím sa vyznačujú hodinky Festina?

Hodinky Festina sú taktiež známe používaním vysokokvalitných materiálov. V prípade puzdier sa najčastejšie stretávame s oceľovými alebo titánovými prevedeniami. Náramok alebo remienok na pánske, ale aj dámske hodinky Festina zvykne byť vyrábaný z ocele, kože, silikónu či textilu. Za zmienku stoja aj spoľahlivé japonské strojčeky Miyota a prvotriedne minerálne sklíčka.

Dámske hodinky Festina Swarovski s kamienkami

V ponuke tejto „švajčiarsko-španielskej“ značky je možné nájsť mnoho zaujímavých modelov, či už luxusných, elegantných alebo športových. Ako sme však naznačili v úvode, zaujímavými kúskami sú tie, ktoré vznikli spojením dvoch zvučných mient sveta módnych doplnkov. Výsledkom je dnes mimoriadne obľúbená kolekcia hodiniek Festina s podtitulom Mademoiselle Swarovski. V najbližších riadkoch si o tejto ligotavej kolekcii povieme viac.

Festina Mademoiselle Swarovski 20333/2

Rozmery: 32 x 36 x 8 mm, Hmotnosť v gramoch: 50, Pohon: Quartz (batéria), Vodotesnosť: 50m (sprchovanie), Pohlavie: dámske
TOP

Dámske hodinky Festina Swarovski z edície Mademoiselle

Dámske hodinky Festina Swarovski z modelovej rady Mademoiselle sú jednou z výkladných skríň celej značky. Na ich realizáciu sa totižto používajú známe kamienky Swarovski. Spoločnosť Festina vo všeobecnosti obľubuje zakomponovávanie okrasných kamienkov do svojich modelov. Tie však nevyzerajú výborne len okolo ciferníka, ako pri modeloch z kolekcie Mademoiselle, ale aj pod minerálnym sklíčkom. Dámske hodinky Festina Swarovski Mademoiselle sú špecifické tým, že kamienkami Swarovski sú zdobené ich celé ciferníky.

 

V súvislosti s týmto tvrdením stoja za zmienku napríklad biele dámske hodinky Festina Mademoiselle Swarovski s elegantným a luxusným remienkom z ušľachtilej kože. Pozornosť si ale pýtajú aj iné farebné prevedenia z tejto produktovej rady. Milovníčky oceľových náramkov určite ocenia jagavosť, ktorou sa pýšia zlaté dámske hodinky Festina Mademoiselle Swarovski. Obľubu si však u zákazníkov získali aj ružové dámske hodinky Festina. Každopádne, Festina nezabúda ani na konzervatívnejšie typy, ktorým odporúča strieborné farebné prevedenia.

Dámske hodinky Festina Swarovski s kamienkami na ciferníku

Dámske hodinky Festina Mademoiselle a Boyfriend

Boli to práve produktové rady Festina Boyfriend a Mademoiselle, ktorým sa podarilo prelomiť ľady pri masovejšej snahe spoločnosti zaujať pozornosť nežnejšieho pohlavia. V prípade kolekcie Boyfriend mohli byť dôvodom minimalistické prevedenia ciferníkov v kombinácii s luxusnými farbami. Ani v aktuálnej ponuke tejto produktovej rady totižto nechýbajú farby ako zlatá či strieborná. Kolekcia Mademoiselle pôsobí v súčasnosti ešte o čosi módnejšie a luxusnejšie. Je tomu tak najmä kvôli vkusnému umiestňovaniu kamienkov okolo ciferníka. Navyše, niektoré modely v sebe snúbia kombináciu menších a väčších kamienkov zároveň.

Hodinky Festina pre každú ženu

Dámske hodinky Festina ponúkajú bez debaty vhodné riešenie pre každú ženu. Táto spoločnosť má vo svojom repertoári množstvo ďalších modelov. Pozornosť si bezpochyby zaslúžia tiež produktové rady Ceramic, Classic či Trend. V nich môže nájsť svojich favoritov takmer akákoľvek veková skupina nežnejšieho pohlavia.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

aponské hodinky Casio Edifice

Ako japonské hodinky zmenili hodinársky svet

Japonským hodinárom vďačíme za hodinky poháňané batériou, ktorými spôsobili najväčšiu svetovú revolúciu v hodinárstve. Značka Citizen priniesla svetu ekologický solárny pohon. Japonská dielňa Casio sa

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.