Najkrajšie zlaté dámske hodinky Michael Kors

Najkrajšie zlaté dámske hodinky Michael Kors

Dámske hodinky Michael Kors patria už dlhodobo medzi najpredávanejšie dámske náramkové hodinky na svete. Niet sa čomu diviť. Módne doplnky od tohto popredného amerického návrhára sa tešia velkej popularite, nielen vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a priaznivej cene, ale aj kvôli prepracovaným detailom, ktorými sú dámske hodinky od svetoznámej značky Michael Kors známe. Typickou a nepochybne najpopulárnejšou farbou hodiniek MK je zlatá. Zlaté dámske hodinky Michael Kors pôsobia už na prvý pohľad luxusne, ale zároveň nie príliš výstredne. Dámy si obľúbili tento farebný variant hlavne vďaka jeho praktičnosti, pretože zlaté hodinky sa hodia takmer ku každému typu oblečenia. Pozrime sa teraz spoločne na 5 najobľúbenejších zlatých modelov, ktoré sa pýšia ikonickým logom Michael Kors.

Obľúbené zlaté dámske hodinky Michael Kors Slim Runway MK3179

Tieto zlaté dámske hodinky Michael Kors z edície Slim Runway sú typické svojim minimalistickým spracovaním a výrazným ciferníkom bez čísel. Ich prvá priečka v našom rebríčku je skutočne oprávnená, keďže sú kompletne odeté do zlatej farby. Ciferník je typicky okrúhly a puzdro modelu MK3179 doslova odkazuje na názov svojej modelovej rady (Slim), pretože je vyrobené v skutočne praktickej hrúbke, ktorá dosahuje len 7 mm. Remienok hodiniek je vyrobený z ušľachtilej ocele s kvalitným zapínaním, ktoré je ozdobené ďalším logom Michael Kors.

Dámske hodinky Michael Kors MK3179

Michael Kors Parker Chronograph MK5354

Blyštiace sa kamienky, ktoré lemujú ciferník týchto zlatých dámskych hodiniek Michael Kors Chronograph MK5354, sú charakteristickou črtou tejto módnej značky. Na rozdiel od predchádzajúceho modelu hodiniek MK3197 je ciferník týchto dámskych hodiniek doplnený o tri malé chronografové budíky a ukazovateľ dátumu. Náramok a púzdro hodiniek sú vyrobené z ocele a ich prevedenie je o niečo masívnejšie v porovnaní s modelovou radou Slim Runway. Puzdro týchto hodiniek dosahuje hrúbku 13 mm a obvod náramku je 18 cm. Ak hľadáte luxusné hodinky, ktoré dokonale doplnia váš outfit, tento model bude určite tá správna voľba.

Michael Kors Parker MK5354

Elegantné hodinky Michael Kors so zlatým púzdrom a zlatým ciferníkom. Vodotesnosť: 10 ATM, priemer hodiniek 39 mm, minerálne sklíčko.
TOP

Zlaté dámske hodinky Michael Kors Bradshaw MK5739 s čiernym ciferníkom

Elegantné dámske hodinky Michael Kors MK5739 sú dnes už klasikou medzi dámskymi hodinkami. Tento neprehliadnuteľný model s výrazným čiernym ciferníkom a s rímskymi číslicami v sebe snúbi jemnosť a eleganciu typickú pre ženské hodinky Michael Kors. Zároveň svojím masívnym spracovaním pripomína modely, ktoré sú typické pre pánov. Púzdro hodiniek je totožné ako pri predchádzajúcom modeli a dosahuje hrúbku 13 mm, ktorá je vo svete dámskych hodiniek mierne nadštandardná. Samozrejmosťou sú aj malé chronografové ciferníky, dátumovka a stopky. S vodotesnosťou 10 ATM ide o model hodniek, s ktorým sa nemusíte báť sprchovať, prípadne krátkodobo kúpať, avšak neodporúča sa tieto hodinky používať pri šnorchlovaní, prípadne pri hlbších ponoroch do vody.

Dámske hodinky Michael Kors MK5739 s čiernym ciferníkom

Michael Kors Darci MK3191

Dámske hodinky Michael Kors Darci MK3191 sú ideálnou dizajnovou kombináciou dvoch kľúčových modelov značky, ktoré sa umiestnili na prvom a druhom mieste nášho rebríčka. Od modelu Michael Kors MK3179 si prepožičali krásny minimalistický ciferník, ktorý je až na pár detailov takmer totožný. Luxusné dámske hodinky Michael Kors MK5354 im zase prepožičali krásne zirkónové lemovanie, ktoré zdobí obvod celej prednej strany ciferníka týchto hodiniek. S výškou púzdra 8 mm ide o minimalistické hodinky, ktoré vám pri nosení nebudú prekážať, ani svojim dizajnovým spracovaním nijako narúšať decentnosť a eleganciu vášho outfitu. Hodinky majú Quartz pohon (batéria) a dosahujú vodeodolnosť 5 ATM. Hodinky s týmto typom vodotesnosti však nie sú vhodné na plávanie ani na bežné sprchovanie.

Zlaté dámske hodinky Michael Kors s kamienkami

Masívne zlaté dámske hodinky Michael Kors Runway Chronograph MK5055

Posledné zlaté hodinky, ktoré sa dostali do nášho rebríčka, sú jedným z najstarších modelov tejto značky. Luxusné náramkové hodinky Michael Kors Slim Runway MK5055 sú typické svojím masívnym puzdrom a prepracovaným ciferníkom, ktorý v sebe kombinuje jemný biely podklad, chronograf, dátumovku a výrazné číslice. O masívnosti tohto modelu svedčí aj hrúbka puzdra, ktorá dosahuje slušných 14 mm. Nenechajte sa však odradiť týmto rozmerom. Model si napriek hrubšiemu puzdru zachováva jemnosť dámskych hodiniek, ktorú sa podarilo výrobcom docieliť najmä vďaka menšiemu ciferníku s priemerom 38 mm. Chronograf, dátumovka a stopky sú pri tomto batériou poháňanom modeli hodiniek Michael Kors samozrejmosťou.

Robustné dámske hodinky Michael Kors MK5055
Veríme, že vám bude tento krátky prehľad dámskych hodiniek Michael Kors dobrou pomôckou a zároveň inšpiráciou pri kúpe vašich nových hodiniek. Zlaté hodinky sú stálicou medzi dámami a či už siahnete po minimalistických hodinkách Michael Kors alebo po masívnejších modeloch zdobených chronografom a dátumovkou, rozhodne neoľutujete. Ak by vás zaujímala kompletná ponuka dámskych hodiniek od Michael Kors, neprehliadnite celú ponuku na webe Timestore.sk.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

aponské hodinky Casio Edifice

Ako japonské hodinky zmenili hodinársky svet

Japonským hodinárom vďačíme za hodinky poháňané batériou, ktorými spôsobili najväčšiu svetovú revolúciu v hodinárstve. Značka Citizen priniesla svetu ekologický solárny pohon. Japonská dielňa Casio sa

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.