Luxusné hodinky

Výber podľa značky

Certina

Švajčiarska značka kvalitných hodiniek s dlhou hodinárskou tradíciou. Spoločnosť bola založená už v roku 1888. Vyrába známe hodinky z edície DS.

Citizen

Svetoznáma značka vysokokvalitných japonských hodiniek. Vyrába luxusné hodinky so športovým nádychom. Značka je známa aj vďaka technológii Eco-Drive.

Hamilton

Americké hodinky značky Hamilton sú klenotom medzi hodinkami. Sú známe svoji netradičnými ciferníkmi a hodinkami inšpirovanými armádou a námorníctvom.

Invicta

Pánske hodinky Invicta patria k jedným z najnetradičnejších na trhu. Tieto luxusné švajčiarske hodinky sú známe svojimi originálnymi ciferníkmi a precíznou kvalitou.

Tissot

Luxusné hodinky Tissot sú stelesnením hodinárskej kvality a tradície s viac ako 150 ročnou históriou. Vyznačujú sa precíznym spracovaním za relatívne dostupnú cenu.

Zeppelin

Elegantné hodinky nemeckého výrobcu Zeppelin sú inšpirované letectvom. Tieto pánske hodinky sú známe svojou špičkovou kvalitou.

Luxusné značky hodiniek

Luxusné hodinky pre pánov sú jednou z najžiadanejších kategórií hodiniek. My sa zameriame na tie cenovo dostupnejšie. Do tejto kategórie spadajú hodinky zo známych švajčiarskych hodinárskych domov ako napríklad Tissot, alebo Certina. Japonské zastúpenie má v tejto kategórii značka Citizen, ktorá je výrobcom známych luxusných hodiniek s technológiou Eco-Drive.

Pánske luxusné hodinky Hamilton a Invicta sa zase vyznačujú zaujímavými ciferníkmi a tradičnou hodinárskou kvalitou. Ak hľadáte letecké hodinky, svojho zástupcu má v kategórii luxusných hodiniek nemecká značka Zeppelin. Táto značka s bohatou históriu je úzko spätá s letectvom, obzvlášť so vzducholoďami, čo naznačuje nielen samotný názov značky, ale aj názov jednej z edícií – Hindenburg.

Medi známe luxusné pánske hodinky môžeme zaradiť aj dvoch zástupcov módnych hodiniek. Patrí sem napríklad známa módna značka Hugo Boss, ale taktiež producent talianskej módy, značka Emporio Armani.

Luxusné značky hodiniek

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.