Kde kúpiť hodinky?

Vyberajte z overených predajcov hodiniek

Timestore.sk

Internetový obchod Timestore patrí k najväčším predajcom značkových náramkových hodiniek. V ponuke tohto elektronického obchodu nájdete originálne hodinky od najpopulárnejších značiek ako Michael Kors, Tommy Hilfiger, alebo Festina. Timestore okrem hodiniek ponúka taktiež široké portfólio šperkov v podobe náramkov, náhrdelníkov a náušníc od Guess, Fossil, Thomas Sabo a veľa ďalších.

Hodnotenie: 4,8
4.8/5

Vivantis

Internetový obchod Vivantis patrí k známym predajcom beauty a fashion produktov. Jeho heslo hlása jasne - od kabelky až po parfum. V ponuke predajcu nájdete pánske a dámske hodinky, kozmetiku, kabelky, ale aj topánky a výživové doplnky. Okrem tradičného portfólia módnych značiek hodiniek nájdete v ponuke e-shopu aj inteligentné smart hodinky Apple, Huawei a Garmin, ale taktiež široké spektrum menej známych značiek.

Hodnotenie: 4,8
4.7/5

Brasty

Všetko pre pánsku a dámsku módu na jednom mieste. Aj tak by sa dal charakterizovať internetový obchod Brasty. Ten je predajcom hodiniek, parfumov, kabeliek, kozmetiky a ďalších doplnkov zo sveta módy. Vyberať môžete z portfólia viac ako 2 tisíc pánskych a dámskych hodiniek. Zaplaťte na dobierku, alebo pohodlne s platobnou kartou a užite si dopravu zadarmo.

Hodnotenie: 4,8
4.7/5

Alza

Internetový obchod Alza je jednou z najsilnejších značiek u nás a lídrom v internetovom predaji. E-shop pôvodne zameraný na predaj elektroniky sa postupním rozširovaním portfólia stal obchodom, v ktorom kúpite takmer čokoľvek. V ponuke Alzy nesmú chýbať klasické športové a módne hodinky, ale aj top modely smart hodiniek a rôzneho ďalšieho príslušenstva.

Najnovšie články z magazínu

Scroll to Top