Dámske hodinky Cluse

Oficiálna stránka: https://cluse.com/

Dámske hodinky Cluse sú obľúbeným kúskom minimalistických hodiniek. Práve vďaka svojmu jednoduchému spracovaniu sa stala veľmi rýchlo táto značka obľúbeným módnym doplnkom žien po celom svete. Hodinky sú dizajnované v Amsterdame a podobne ako iné minimalistické značky sa radia do kategórie lacných módnych hodiniek.

Hodinky Cluse pre dámy sa vyznačujú jednoduchými líniami a čistými ciferníkmi. Tie sú zväčša jednofarebné, s výnimkou kolekcie Cluse La Roche Petite, ktorá má zdobené ciferníky. Prevažne sa Cluse dámske hodinky dodávajú s pestrofarebnými koženými remienkami, ale populárne sú aj prevedenia so shark mesh remienkom. Hodinky Cluse majú vymeniteľné a ľahko kombinovateľné remienky. Medzi najobľúbenejšie kolekcie patria hodinky Cluse La Bohéme, La Vedette a spomínané hodinky Cluse La Roche Petite.

Cluse dámske hodinky - obľúbené edície:

Neprehliadnite:

Dámske hodinky Cluse, ktoré sú známe vďaka svojim minimalistickým ciferníkom

Hodinky Cluse pre dámy

Najobľúbenejšie modely

Cluse
La Roche CL40004

Edícia: La Roche

Cluse
La Vedette CL50025

Edícia: La Vedette

Cluse
Minuit CL30029

Dámske hodinky Cluse Minuit

Edícia: Minuit

Cluse La Roche Petite
CL40101

Dámske hodinky Cluse z edície La Roche Petite

Edícia: La Roche Petite

Ďalšie značky dámskych hodiniek:

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.