Súboj dámskych hodiniek – Rosefield vs. Cluse

Súboj minimalistických hodiniek Rosefield a Cluse

Minimalizmus predstavuje v súčasnosti jeden z celosvetovo najobľúbenejších módnych štýlov. Dotýka sa viacerých odvetví, no predovšetkým šperkov a hodiniek. Nedá sa presne odhadnúť, či minimalistické hodinky zasahujú viac mužov alebo ženy. Môžeme však s určitosťou podotknúť, že medzi dámami sú mimoriadne populárnymi. Navyše, toto tvrdenie hrubo podčiarkujú dámske hodinky Rosefield a rovnako tak dámske hodinky Cluse.

Obsah článku

Čím sa vyznačujú dámske hodinky Cluse a Rosefield?

Dámske hodinky Cluse a Rosefield majú viacero spoločných vlastností. Zaujímavým je predovšetkým fakt, že obe spoločnosti sídlia v holandskom Amsterdame. Kým značka Cluse vznikla v roku 2013, výrobca Rosefield sa dostal na trh o rok neskôr. Tieto veľmi mladé a iniciatívne spoločnosti sa vyznačujú produkciou elegantných a minimalistických hodiniek s jednoduchým a nadčasovým dizajnom. Kvalitné oceľové puzdra dámskych hodiniek Rosefield a Cluse sú dopĺňané vymeniteľnými typmi remienkov najrôznejších materiálov a farieb. Ciferníky týchto hodiniek pôsobia čisto, keďže zvyčajne obsahujú len minimálne prvky. Navyše, všetky tieto vlastnosti sú zaobalené do dostupných cien.

Rosefield Mercer MBR-M45

Rozmery: 38 x 8 mm, Hmotnosť: 67 g, Pohon: Quartz, Vodotesnosť: 30m, Pohlavie: dámske
TOP

Spoločné vlastnosti dámskych hodiniek Rosefield a Cluse

  • Veľmi mladé značky – Cluse (2013) a Rosefield (2014)
  • Sídlo v Amsterdame (Holandsko)
  • Elegantné a minimalistické hodinky
  • Jednoduchý a nadčasový dizajn
  • Rôzne typy vymeniteľných remienkov
  • Farebné kožené remienky
  • Kvalitné oceľové puzdra
  • Čisté ciferníky
  • Dostupná cena

Pre ktoré dámske hodinky Cluse a Rosefield sa rozhodnúť?

Na dámskych hodinkách Rosefield a Cluse nás zaujala predovšetkým variabilita remienkov a ich farebné prevedenia. Zo značky Rosefield vyčnieva najmä kolekcia Mercer, ktorá púta pozornosť vydareným shark mesh náramkom a príjemnými odtieňmi ružovej, zlatej, striebornej a čiernej farby. V prípade spoločnosti Cluse nám padli do oka dámske hodinky z kolekcie La Vedette so sviežimi koženými remienkami rôznych farieb. Za zmienku však stojí aj čierno-zlatý kúsok z kolekcie La Roche Petite a model z rady Minuit s koženým remienkom rifľového dizajnu.

Ktorým minimalistickým hodinkám by ste dali prednosť vy? Rosefield alebo Cluse?

Cluse La Roche Petite CL40101

Rozmery: 33 mm, Pohon: Quartz, Vodotesnosť: 30m (vlhkotesné), Pohlavie: dámske
TOP

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.