Súboj dámskych hodiniek – Rosefield vs. Cluse

Súboj minimalistických hodiniek Rosefield a Cluse

Minimalizmus predstavuje v súčasnosti jeden z celosvetovo najobľúbenejších módnych štýlov. Dotýka sa viacerých odvetví, no predovšetkým šperkov a hodiniek. Nedá sa presne odhadnúť, či minimalistické hodinky zasahujú viac mužov alebo ženy. Môžeme však s určitosťou podotknúť, že medzi dámami sú mimoriadne populárnymi. Navyše, toto tvrdenie hrubo podčiarkujú dámske hodinky Rosefield a rovnako tak dámske hodinky Cluse.

Obsah článku

Čím sa vyznačujú dámske hodinky Cluse a Rosefield?

Dámske hodinky Cluse a Rosefield majú viacero spoločných vlastností. Zaujímavým je predovšetkým fakt, že obe spoločnosti sídlia v holandskom Amsterdame. Kým značka Cluse vznikla v roku 2013, výrobca Rosefield sa dostal na trh o rok neskôr. Tieto veľmi mladé a iniciatívne spoločnosti sa vyznačujú produkciou elegantných a minimalistických hodiniek s jednoduchým a nadčasovým dizajnom. Kvalitné oceľové puzdra dámskych hodiniek Rosefield a Cluse sú dopĺňané vymeniteľnými typmi remienkov najrôznejších materiálov a farieb. Ciferníky týchto hodiniek pôsobia čisto, keďže zvyčajne obsahujú len minimálne prvky. Navyše, všetky tieto vlastnosti sú zaobalené do dostupných cien.

Rosefield Mercer MBR-M45

Rozmery: 38 x 8 mm, Hmotnosť: 67 g, Pohon: Quartz, Vodotesnosť: 30m, Pohlavie: dámske
TOP

Spoločné vlastnosti dámskych hodiniek Rosefield a Cluse

  • Veľmi mladé značky – Cluse (2013) a Rosefield (2014)
  • Sídlo v Amsterdame (Holandsko)
  • Elegantné a minimalistické hodinky
  • Jednoduchý a nadčasový dizajn
  • Rôzne typy vymeniteľných remienkov
  • Farebné kožené remienky
  • Kvalitné oceľové puzdra
  • Čisté ciferníky
  • Dostupná cena

Pre ktoré dámske hodinky Cluse a Rosefield sa rozhodnúť?

Na dámskych hodinkách Rosefield a Cluse nás zaujala predovšetkým variabilita remienkov a ich farebné prevedenia. Zo značky Rosefield vyčnieva najmä kolekcia Mercer, ktorá púta pozornosť vydareným shark mesh náramkom a príjemnými odtieňmi ružovej, zlatej, striebornej a čiernej farby. V prípade spoločnosti Cluse nám padli do oka dámske hodinky z kolekcie La Vedette so sviežimi koženými remienkami rôznych farieb. Za zmienku však stojí aj čierno-zlatý kúsok z kolekcie La Roche Petite a model z rady Minuit s koženým remienkom rifľového dizajnu.

Ktorým minimalistickým hodinkám by ste dali prednosť vy? Rosefield alebo Cluse?

Cluse La Roche Petite CL40101

Rozmery: 33 mm, Pohon: Quartz, Vodotesnosť: 30m (vlhkotesné), Pohlavie: dámske
TOP

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Share on facebook
Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Jedny z najdrahších hodiniek na svete v hodnote 25 miliónov EUR - Breguet Grande Complication Marie-Antoinette

TOP 10: Najdrahšie hodinky na svete

Medzi najdrahšie hodinky na svete patria kúsky zvučných mien. Skvelým príkladom sú napríklad hodinky Patek Philippe či Rolex. Vôbec najdrahšie hodinky sveta sú cenené na

Hľadáte ideálny model z edície Casio G-Shock? Inšpirujte sa našim výberom.

Top 9: Zaujímavé modely Casio G-Shock

Hodinky Casio G-Shock ovládajú trh s odolnými hodinkami už takmer 40 rokov. Hlavnou prednosťou hodiniek je ich odolnosť a trvácnosť. Prinášame vám zoznam najobľúbenejších modelov

Scroll to Top