Aké sú najlepšie pánske hodinky do 150 EUR?

Najlepšie hodinky pre pána do 150 EUR

Pri súčasnej bohatej ponuke pánskych hodiniek by bolo veľmi ťažké a zároveň veľmi neobjektívne vybrať tie najideálnejšie hodinky pre muža. Rozhodli sme sa preto vytvoriť vlastný, mierne špecifickejší zoznam. Hodinky v ňom však nemôžu presahovať predajnú cenu vo výške 150 EUR. V tomto článku si bližšie charakterizujeme päť vybraných modelov hodiniek, ktoré sú podľa nášho názoru zaujímavými zástupcami svojich kategórií. Ktoré hodinky do 150 EUR sa úspešne prebojovali do nášho užšieho výberu a prečo tomu tak bolo?

Vyberáme ideálne hodinky do 150 EUR

Športovo-elegantné hodinky Casio Edifice EFR-539D-1AVUEF

Prvým pešiakom na našom pomyselnom poli lacných hodiniek sú pánske hodinky Casio z modelovej rady Edifice. Tie sú dokonalým stelesnením toho, že aj výrobca hodiniek, ktorý sa primárne zameriava na výrobu športových a outdoorových modelov, dokáže vytvoriť elegantné hodinky so športovým duchom a zároveň s prijateľnou cenovkou. Veľký čierny ciferník chránený minerálnym sklíčkom je osadený v puzdre z ušľachtilej ocele, pričom ho zdobí viacero funkčných prvkov. Nielen chronografové budíky, ale aj stopky a luminiscenčné ručičky robia z tohto modelu zaujímavý kúsok, ktorý má svojmu budúcemu nositeľovi rozhodne čo ponúknuť. Pohon hodiniek zabezpečuje batéria a ich vodotesnosť dosahuje na stupnici hodnotu 10 ATM, čo znamená, že tieto Casio hodinky sú vhodné na sprchovanie a na krátkodobé plávanie.

Vyberáme pre vás:

Casio Edifice EFR-539D-1AVUEF

Rozmery: 54,1 x 49,5 x 11,7 mm, Hmotnosť 185 g, Pohon Quartz (batéria), Vodotesnosť: 100m Pohlavie: pánske
TOP

Pánske hodinky Festina 16902/1

Aký by to bol zoznam cenovo dostupných hodiniek pre pána, ak by sme do neho nezaradili aspoň jedného zástupcu španielskej značky Festina? Tento výrobca hodiniek je známy predovšetkým vďaka svojmu úzkemu prepojeniu so svetom cyklistiky, čoho výsledkom je aj slávna modelová rada Chrono Bike. Pánske hodinky Festina 16902/1 z edície Sport Chrono patria dokonca k jedným z najpopulárnejších modelov tejto značky vôbec. A nie je sa ani čomu čudovať. Elegantné čierne puzdro dalo vyniknúť rovnako farebnému ciferníku, ktorý je doplnený o výrazné indexy a tri chronografové budíky. Puzdro z obidvoch strán obopína športovo ladený kožený remienok v čiernej farbe, ktorý ešte viac vyzdvihuje športových charakter hodiniek Festina. Ak hľadáte hodinky do 150 EUR, ktoré jednoducho zladíte s akýmkoľvek outfitom, tieto čierne Festiny budú pre vás ako stvorené.

Vyberáme pre vás:

Festina 16902/1

Rozmery: 44,5 x 44,5 mm, Pohon: Quartz (batéria), Vodotesnosť: 100m (povrchové plávanie), Pohlavie: pánske
TOP

Módne hodinky do 150 EUR – Tommy Hilfiger Damon 1791415

Aby sme mali v našom zozname zastúpeného aj predstaviteľa módnych hodiniek, nedá nám nepoukázať na pánske hodinky Tommy Hilfiger z edície Damon. Model s označením 1791415 už na prvý pohľad zaujme svojím moderným shark mesh remienkom, ktorý dokonale ladí so štruktúrovaným čiernym podkladom ciferníka. Hodinky chráni puzdro z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a ich srdcom je batériový pohon. Výrazné menšie budíky na ciferníku nie sú v tomto prípade len na okrasu, ale slúžia ako 24-hodinový ukazovateľ času, dátumovka a praktický ukazovateľ dňa v týždni. Módne hodinky Tommy Hilfiger s ikonickým logom TH sú ideálnym doplnkom pre všetkých pánov, ktorí chcú každý svoj outfit dotiahnuť do dokonalosti.Náš tip: Neprehliadnite náš výber TOP pánskych hodiniek na rok 2021.

Vyberáme pre vás:

Tommy Hilfiger Damon 1791415

Rozmery: 44 x 10,8 mm, Hmotnosť: 105 g, Pohon: Quartz (batéria), Vodotesnosť 50m, Pohlavie: pánske
TOP

Štýlové pánske hodinky Timberland TBL.14816JLB/02

Ďalším, mierne netradičným zástupcom nášho zoznamu, je americký výrobca legendárnej obuvi, značka Timberland. Pánske hodinky od rovnomennej značky sú presne také, ako ich svetoznáma obuv. Vyrábajú sa z tých najkvalitnejších materiálov, sú štýlové a nesú v sebe (aj na sebe), silné posolstvo slávnej značky. Pánske hodinky Timberland, ktoré sme do našej pätice vybrali, upútajú už na prvý pohľad hnedým prešívaným koženým remienkom. Práve ten je jedným z viacerých odkazov slávnej značky. Upútať vás môže taktiež hlboko vsadený ciferník so zaujímavými chronografmi. Ciferník je spestrený výrazným logom a emblémom stromu, ktorý výrobca okrem iného zaujímavo zakomponoval aj do jeho pozadia. Tieto robustné pánske hodinky sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a môžu byť rozhodne štýlovým doplnkom, ktorý príliš neodľahčí vašu peňaženku.

Timberland TBL.14816JLB/02

Rozmery: 46 mm, Pohon: Quartz (batéria), Vodotesnosť: 50m (sprchovanie), Pohlavie: pánske
TOP

Minimalistické hodinky Citizen Sport BM8470-11EE

Posledným rytierom nášho zaujímavého mixu cenovo dostupných hodiniek je značka Citizen. Tá je vďaka svojej technológii Eco Drive známa predovšetkým ako priekopník solárnych hodiniek. Poháňané nekonečným zdrojom energie v podobe slnka sú aj pánske hodinky Citizen Sport BM8470-11EE. Pre čo najlepšiu viditeľnosť disponujú tieto hodinky čiernym ciferníkom s výraznými ukazovateľmi a luminiscenčnými ručičkami. Ciferník je osadený v 11 milimetrov vysokom puzdre z ocele, ktoré je z oboch strán spojené textilným remienkom. Ten je sfarbený v odtieňoch vojenskej zelenej, ktorá dáva týmto športovým hodinkám skutočný “outdoorový šmrnc”. Očarí vás tento dostupný model od Citizen rovnako ako nás?

Citizen Sport BM8470-11EE

Rozmery: 42 mm, Pohon: Citizen Eco-Drive, Vodotesnosť: 100m, Pohlavie: pánske
TOP

V konečnom dôsledku bude výber ideálnych hodiniek závisieť vždy predovšetkým od osobných preferencií svojho budúceho nositeľa. Preto sme už v úvode tohto článku spomenuli, že prioritným kritériom, ktoré musia hodinky pre zaradenie do nášho zoznamu spĺňať, je cenovka nepresahujúca 150-eurovú métu. V tomto prehľade sme poukázali na pánske hodinky, ktoré sú výsledkom našich osobných preferencií. Výber vášho budúceho modelu preto nechávame na vás a dúfame, že články z nášho magazínu budú pre vás zdrojom kvalitných informácií a zároveň vhodnou inšpiráciou pri kúpe.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.