Pánske hodinky Seiko

Oficiálna stránka: https://www.seikowatches.com/

O značke Seiko

Seiko je renomovaná japonská značka hodiniek, ktorá ponúka širokú škálu modelov a má dlhú a bohatú tradíciu v hodinárskom priemysle. Od svojho založenia v roku 1881 sa Seiko stalo synonymom pre precízne, kvalitné a inovatívne hodinky.

Jedným z najvýznamnejších príspevkov značky Seiko do sveta hodiniek je vývoj prvého quartzového pohonu hodiniek v roku 1969. Táto technológia bola prvýkrát použitá v hodinkách Seiko Astron a išlo o revolúciu v presnosti hodiniek, ktorá otvorila dvere pre ďalšie technologické inovácie v oblasti hodinárstva.

Hodinky Seiko SRPD65K2

Značka Seiko je tiež známa svojimi mechanickými hodinkami. Vytvára vlastné mechanické pohony a je jedným z mála výrobcov, ktorý si vyrába všetky kľúčové komponenty hodiniek pomocou interných zdrojov. To im umožňuje dosiahnuť vysokú úroveň kvality, ktorá rokmi neklesá.

Značka Seiko ponúka širokú škálu hodiniek pre rozličné účely a v rozličných štýloch. Má edície hodiniek určené pre športové aktivity, elegantné príležitosti, outdoorové dobrodružstvá a mnoho ďalších. Každý model Seiko je starostlivo navrhnutý a vyrobený s dôrazom na detaily, kvalitu a spoľahlivosť.

Seiko si zachováva svoje hodnoty a tradície, no neustále sa snaží inovovať a presadzovať nové technológie vo svete hodiniek. Ich odhodlanie posúva hranice presnosti a kvality, čím zabezpečuje, že hodinky Seiko patria k tým najspoľahlivejším kúskom, ktoré sa dajú na trhu s hodinkami zohnať.

Hodinky Seiko 5

Pánske hodinky Seiko

Pánske hodinky Seiko predstavujú vysoko kvalitné náramkové hodinky. Táto japonská značka je známa precíznym spracovaním svojich modelov, ktoré vynikajú svojimi inováciami a technickým spracovaním. Hodinky Seiko sa vyrábajú so solárnym, quartzovým, alebo automatickým pohonom. Luxusnejšie modely sú poháňané patentovaným pohonom Spring Drive.

Medzi najznámejšie kolekcie hodiniek Seiko patria modely Kinetic, Prospex, alebo Astron. Na výber máte aj cenovo dostupnejšie modely z kolekcie Chronograph. Známe sú taktiež hodinky Seiko Diver’s, ktoré sú ikonou medzi potápačskými hodinkami. Pre náročnejších zákazníkov má zase značka pripravené modely z kolekcie Presage, ktoré disponujú luxusným vzhľadom a všetkými kvalitami, ktoré japonská značka ponúka.

Obľúbené modelové rady Seiko:

  • Astron
  • Seiko 5 (Automat, Sports)
  • Chronograph
  • Kinetic
  • Presage
  • Prospex
  • Solar

Ďalšie značky pánskych hodiniek:

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.