Pánske hodinky Citizen

Oficiálna stránka: https://www.citizen.co.jp

Značka Citizen je určená pre všetkých mužov, ktorí očakávajú od svojich hodiniek tú najvyššiu možnú kvalitu. Práve kvalita, inovatívnosť a zameranie sa na detail patria k jedným z najväčších predností hodiniek Citizen. Táto tradičná japonská značka vyrába športovo-elegantné pánske hodinky, ktorých typickým znakom je symbol Eco-Drive na ich ciferníku. Ten značí to, že hodinky poháňa solárny pohon. Práve spomínanou technológiu Eco-Drive sa značka preslávila vo svete hodiniek. 

O značke Citizen:

História značky siaha až do roku 1930. Práve v tomto roku spojili sily japonskí a švajčiarsky investori. Výsledkom tejto dômyselnej spolupráce je dnes už stabilná značka Citizen. Tá sa nezameriava len na výrobu hodiniek, ale aj inej malej elektroniky. Vedenie firmy sídli v súčasnosti v japonskom meste Tokyo a jej neoddeliteľnou súčasťou je aj americká značka hodiniek Bulova.

Vždy o jeden krok vpred pred konkurenciou. Práve technologický pokrok je typickým znakom výrobkov produkovaných pod krídlami značky Citizen. Značke patrí viacero prvenstiev a dômyselných patentov v oblasti hodinárskeho priemyslu. Tým najznámejším je určite patentovaný solárny pohon hodiniek Eco-Drive, ale aj unikátna technológia rádiovo riadených hodiniek. Značka je známa aj vynálezom jedných z najtenších batérií do hodiniek.

Čím sú typické pánske hodinky Citizen?

  • kvalitné spracovanie
  • masívne púzdra
  • ciferníky s typickými
  • výraznými chronografmi
  • unikátne technológie (Eco-Drive)
  • technologický pokrok

Aká je cena hodiniek Citizen?

Pánske hodinky Citizen rozhodne nezaraďujeme do kategórie fashion hodiniek. Keďže sa jedná o skutočne pokrokovú značku, táto skutočnosť sa odráža aj na ich cene. Tá síce pri najlacnejších modeloch začína na hodnote cca 70 €, natrafíte aj na špičkové modely s cenovkou presahujúcou niekoľko tisíc eur. Značka však uspokojí každého zákazníka, preto ponúka aj rozličné cenovo dostupné modely. Tie sú nabité technológiami a ich cena sa pohybuje v rozmedzí od 300 do 500 €.

Pánske hodinky Citizen sú stelesnením kvality a japonskej zručnosti

Ďalšie značky pánskych hodiniek:

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.