Pánske hodinky Hugo Boss

Oficiálna stránka: https://www.hugoboss.com/

Módna značka Hugo Boss je synonymom elegancie a vycibreného štýlu. Pochádza z Nemecka a je dielom rovnomenného zakladateľa. História značky siaha až do roku 1923, kedy jej zakladateľ pracoval ako krajčír. Počas zúriaceho vojenského konfliktu v srdci Európy, sa stal dodávateľom vojenských uniform nacistického Nemecka, konkrétne vojenských jednotiek Wehrmachtu a SS. Značka aj napriek tejto škvrne vo svojej histórii toto búrlivé obdobie prežila a do povedomia ľudí sa dostala predovšetkým vďaka kvalitným pánskym oblekom.

Obľúbené edície pánskych hodiniek Hugo Boss:

Luxusné hodinky Hugo Boss sú synonymom elegancie a luxusného štýlu

Značka Hugo Boss sa časom pretransformovala v plnohodnotného módneho giganta. V súčasnosti sa už dávno nezameriava len na výrobu pánskych oblekov, ale ponúka široké spektrum pánskeho a dámskeho oblečenia, parfumov, ale aj módnych doplnkov. Z tých však vyzdvihneme predovšetkým pánske hodinky Hugo Boss. Tie sa podobne ako všetky výrobky tejto značky vyznačujú kvalitným spracovaním a jedinečným štýlom. Luxusné náramkové hodinky značky Hugo Boss zaujmú svojimi neprehliadnuteľnými ciferníkmi a remienkami z kvalitnej kože, či ocele. Hodinky Hugo Boss však nie sú len doménou pánov v oblekoch. Vďaka bohatým marketingovým aktivitám vo svete športu značka rozšírila svoje portfólio aj o luxusné hodinky s neprehliadnuteľným športovým lookom.

Ďalšie značky pánskych hodiniek:

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.