Pánske hodinky Hugo Boss

Oficiálna stránka: https://www.hugoboss.com/

Módna značka Hugo Boss je synonymom elegancie a vycibreného štýlu. Pochádza z Nemecka a je dielom rovnomenného zakladateľa. História značky siaha až do roku 1923, kedy jej zakladateľ pracoval ako krajčír. Počas zúriaceho vojenského konfliktu v srdci Európy, sa stal dodávateľom vojenských uniform nacistického Nemecka, konkrétne vojenských jednotiek Wehrmachtu a SS. Značka aj napriek tejto škvrne vo svojej histórii toto búrlivé obdobie prežila a do povedomia ľudí sa dostala predovšetkým vďaka kvalitným pánskym oblekom.

Obľúbené edície pánskych hodiniek Hugo Boss:

Neprehliadnite:

Luxusné hodinky Hugo Boss sú synonymom elegancie a luxusného štýlu

Značka Hugo Boss sa časom pretransformovala v plnohodnotného módneho giganta. V súčasnosti sa už dávno nezameriava len na výrobu pánskych oblekov, ale ponúka široké spektrum pánskeho a dámskeho oblečenia, parfumov, ale aj módnych doplnkov. Z tých však vyzdvihneme predovšetkým pánske hodinky Hugo Boss. Tie sa podobne ako všetky výrobky tejto značky vyznačujú kvalitným spracovaním a jedinečným štýlom. Luxusné náramkové hodinky značky Hugo Boss zaujmú svojimi neprehliadnuteľnými ciferníkmi a remienkami z kvalitnej kože, či ocele. Hodinky Hugo Boss však nie sú len doménou pánov v oblekoch. Vďaka bohatým marketingovým aktivitám vo svete športu značka rozšírila svoje portfólio aj o luxusné hodinky s neprehliadnuteľným športovým lookom.

Pánske hodinky Hugo Boss

Vyberáme najobľúbenejšie modely

Hugo Boss

1512880

Hugo Boss

1513177

Hugo Boss 1513177

Hugo Boss

1513579

Hugo Boss 1513579

Hugo Boss

1513544

Hugo Boss 1513544

Ďalšie značky pánskych hodiniek:

Najnovšie články z magazínu

Scroll to Top
Scroll to Top

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.