Toto sú tie najvzácnejšie a najdrahšie hodinky Casio

Predstavujeme tie najvzácnejšie a najdrahšie hodinky Casio
Zdieľaj
LinkedIn

Značku Casio netreba špeciálne predstavovať. Ide o japonskú spoločnosť, ktorá predstavila svoje prvé hodinky v roku 1974. A odvtedy zažili hodinky Casio rôzne vylepšenia.

Obsah článku

Najdrahšie hodinky Casio

V roku 1983 uzreli svetlo sveta vôbec prvé hodinky G-Shock. Už v tom čase sa pýšili svojou vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Ambiciózna značka však neotáľala a vyrábala ďalšie odolné a vzácne kúsky. Medzi najdrahšie hodinky Casio, ktoré boli kedy vyrobené, patrí predovšetkým týchto 5 modelov.

Najdrahšie hodinky Casio G-Shock G-D5000-9JR

V rámci osláv 35. výročia rady G-Shock predstavila značka Casio svoje doteraz najdrahšie hodinky Casio G-Shock G-D5000-9JR, ktoré sú vyrobené z 18-karátového žltého zlata. Ich hodnota sa pohybuje v prepočte na úrovni približne 62 000 EUR. Tieto hodinky majú retro dizajn, pričom sú vybavené skvelými funkciami vrátane ukazovateľa 38 rôznych časových pásiem, LED podsvietenia a technológiou Multi-Band 6 pre automatické nastavenie času.

Náš tip: Ak máte záujem o cenovo dostupné zlaté prevedenie hodiniek Casio G-Shock, odporúčame vám hodinky Casio G-Shock s produktovým označením GMW-B5000GD-9ER.

Hodinky Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A

MR-G hodinky patria medzi vrchol modelovej rady Casio G-Shock. Skvelé vlastnosti a technické parametre majú napríklad hodinky Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A. Sú vybavené Bluetooth-om a ponúkajú aj GPS funkciu, rádiom riadený čas a automatickú a manuálnu časovú kalibráciu. Majú taktiež nádherný elegantný dizajn so vzorom, ktorý pripomína šupiny čierneho draka. Ich vysoká cena je podtrhnutá nielen v odolnosti a dizajne, ale aj v maximálnej presnosti a vysokej vodotesnosti – až 200 m.

Hodinky Casio G-Shock MRG-G2000HB-1A
Zdroj: https://www.g-central.com/

Hodinky Casio G-Shock MRG-B5000B-1

Z pôvodného dizajnu G-Shock DW5000C vznikli hodinky G-Shock MRGB5000B-1, ktoré sú charakteristické svojím štvorcovým tvarom a prémiovým materiálom. Tento model sa vyznačuje aj tvarovanou lunetou zloženou z 25 častí, ktoré boli individuálne leštené technikou Sallaz. Puzdro a luneta sú vyrobené z odolnej, tvrdej a opracovanej titánovej zliatiny, ktorá je trikrát tvrdšia než čistý titán. Aj v tomto prípade platí, že hodinky sú vybavené skvelými funkciami, a to pripojením na Bluetooth či viacpásmovým 6-atómovým meraním času. Tieto hodinky sú odolné voči otrasom a majú pevný náramok a zafírové sklíčko.

Medzi najvzácnejšie a najdrahšie hodinky Casio patrí aj model s označením MRG-B5000B-1

Hodinky Casio G-Shock MRG-B2000B-1A1

Casio G-Shock MRG-B2000B-1A1 sú hodinkami, ktorých dizajn má nádherné hrany a krivky vytvorené technológiou nano-spracovania Yamagata Casio. Tento model poteší aj toho najpraktickejšieho majiteľa. Je totiž vybavený funkciami ako rádiom riadená kalibrácia či spárovanie so smartfónom cez Bluetooth. Exkluzívny kúsok s označením MRGB2000B1A1 má aj zafírové sklíčko s antireflexnou vrstvou, čo len dokazuje jeho, odolnosť, silu a dokonalosť. Okrem toho ide o hodinky, ktoré sú leštené technikou Sallaz. Ich cena sa pohybuje na úrovni okolo 2 800 EUR. Dajú sa zaobstarať vo viacerých farebných prevedeniach.

Veľmi vzácne hodinky Casio MRG-B2000B-1A1

Casio G-Shock MRG-B1000B-1A

Najlacnejšími hodinkami z tohto zoznamu je model Casio G-Shock MRG-B1000B-1A. Vzhľadom na hodnotu okolo 2 600 EUR sa však stále radia medzi najdrahšie hodinky Casio. Aj v tomto prípade platí, že ide o hodinky, ktoré ponúkajú skvelý výkon, pričom majú nádherný dizajn s minimalistickým a praktickým tvarom. Tento kúsok je tiež vysoko odolný voči otrasom, je vodotesný do 200 metrov, má LED svetlo a disponuje automatickým prijímaním signálu časovej kalibrácie až šesťkrát denne. A aby sme nezabudli, hodinky MRGB1000B je možné prepojiť so smartfónom prostredníctvom Bluetooth.

Najlacnejšie, ale aj tak vzácne: Hodinky Casio G-Shock MRG-B1000B-1A
Zdroj: https://www.g-central.com/

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.