Autentické, originálne a rebelské – také sú pánske hodinky Police

Pánske hodinky Police - história značky a modely
Zdieľaj
LinkedIn

1983 – práve tomuto roku do istej miery vďačia pánske hodinky Police za svoju terajšiu prítomnosť na celosvetovom trhu. Síce sa v tom čase ešte nepýšili svojou existenciou, no pod značkou Police sa začali predávať slnečné okuliare. No a neskôr prišli na scénu práve autentické, originálne a rebelské pánske hodinky Police.

Obsah článku

Začiatky so slnečnými okuliarmi

Písal sa rok 1983 a v Taliansku uzreli svetlo sveta unisex slnečné okuliare značky Police. Dá sa povedať, že tento netuctový brand od samých počiatkov zaujal na svetovom trhu takpovediac vlastné miesto. Síce šlo o taliansku spoločnosť, no v očiach zákazníkov mala evokovať americký životný štýl – takzvaný „on the road“, a zároveň symbolizovať mestského ducha New Yorku.

Značka Police začínala predajom slnečných okuliarov

Cesta za určovaním životného štýlu

V priebehu rokov sa spoločnosť Police budovala na svojej rastúcej identite a pozícii. Ak povieme, že „znovuobjavila sama seba“, nebudeme preháňať. Pri transformácii jednoduchej značky slnečných okuliarov do koncernu, ktorý v súčasnosti určuje životný štýl, sa totižto rozšírila o celý rad módnych doplnkov, akými sú napríklad parfumy, šperky, kožené výrobky a aj vyššie zmieňované pánske hodinky Police.

Samozrejme, všetky tieto kúsky kládli silný dôraz nielen na osobitý vzhľad, ale rovnako aj na jedinečnú osobnosť svojich budúcich majiteľov, ktorými mali byť mladí a autentickí rebeli sledujúci trendy. Doplnky Police im mali pomôcť vyniknúť svojou nenapodobiteľnou originalitou a jedinečným vkusom.

Jazyk slobody a rebélie

Tak ako v minulosti, aj teraz hovorí značka Police jazykom slobody a rebélie. Módne doplnky Police, vrátane pánskych hodiniek, sú odvážne štýlom, inovatívnosťou a priekopníckym dizajnom. Nosením kúskov s logom Police každý vyzdvihuje svoju vlastnú osobnosť, odvážnosť a odhodlanie. Nemožno sa preto čudovať, že produkty z portfólia Police sú dnes distribuované vo viac ako 80 krajinách naprieč tými najväčšími svetovými veľkomestami.

Modré pánske hodinky Police

Vedeli ste, že pod rozkvet značky Police sa „ambasádorsky“ podpísali aj také známe mená, ako napríklad Bruce Willis, George Clooney, David Beckham, Antonio Banderas, Neymar či Lewis Hamilton?

Vyberáme pánske hodinky Police

No a na záver nám nedá neodbočiť od histórie a všeobecných faktov priamo k pánskym hodinkám Police. Ukrývajú totižto mnoho zaujímavých kúskov, ktoré si zaslúžia pozornosť. My sme pre vás vybrali tieto tri modely:

Pánske hodinky Police Belmont PL15970JSUR/02

Prednosti:

  • nerezové puzdro s pozláteným ružovým zlatom na povrchu
  • 24 hodinový subciferník
  • duálny čas
  • ukazovateľ dní v týždni

Pánske hodinky Police PL15530JS/57AM

Prednosti:

  • nerezové prevedenie
  • extravagantný, výrazný a netuctový dizajn

Pánske hodinky Police Vigor PL15381JSBZ/03

Prednosti:

Na trhu však nájdete aj mnohé iné pánske hodinky Police, ktoré rozhodne zaujmú svojím originálnym prevedením. Ktoré si nakoniec vyberiete?
Pánske hodinky Police - modely

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.