Dámske hodinky Festina volajú po pozornosti týmito 3 edíciami

Pozreli sme sa na známe kolekcie dámskych hodiniek Festina
Zdieľaj
LinkedIn

Aj napriek tomu, že Festina je v globálnom meradle vnímaná očami verejnosti najmä ako značka produkujúca športovo-elegantné hodinky pre pánov, nájdeme v jej portfóliu aj mnoho zaujímavých dámskych hodiniek. Z nášho pohľadu volajú po pozornosti obzvlášť tieto dámske hodinky Festina:

  • Dámske hodinky Festina Mademoiselle
  • Dámske hodinky Festina Ceramic
  • Dámske hodinky Festina Boyfriend

V nasledujúcich riadkoch si ich mierne priblížime, pričom nezabudneme ani na tie najpútavejšie modely z daných edícií.

Obsah článku

Najobľúbenejšie dámske hodinky Festina

Áno, vzhľadom na skutočnosť, že všetky tri vyššie zmieňované kolekcie dámskych hodiniek Festina sú mimoriadne dobre predávané, ich môžeme smelo označiť aj ako tie najobľúbenejšie z portfólia populárnej značky so švajčiarsko-španielskou históriou. Dozaista by vám to potvrdila ich nejedna spokojná majiteľka.

Ešte predtým, ako prejdeme k jednotlivým modelovým radám, nám nedá nespomenúť, že všetky ich spája jeden spoločný menovateľ – rozmanitosť. Dámske hodinky Festina Mademoiselle, Ceramic aj Boyfriend sa totižto neriadia žiadnymi šablónovými dizajnmi. Práve naopak, ich jednotlivé modely sú natoľko rozmanité, že by ste im možno tipovali pôvod hneď vo viacerých edíciách.

Dámske hodinky Festina Mademoiselle

Prierez najobľúbenejších dámskych hodiniek Festina, ktoré neúnavne volajú po zákazníckej pozornosti, nemôžeme začať ničím iným ako kolekciou Mademoiselle. Tá je totižto plná atraktívnych kúskov, z ktorých si dokáže vybrať snáď každá dáma.

Mnohé modely z edície Mademoiselle sa vyznačujú tenkými remienkami, resp. náramkami, a menšími trblietajúcimi sa ciferníkmi. Nie je to však pravidlo. Výnimkou, ktorá to potvrdzuje, je aj náš tip súvisiaci s touto kolekciou.

Náš tip: Jednoduché dámske hodinky Festina Mademoiselle 16716/1 vyniknú pri všednom oblečení, no neurazia ani pri elegantnejších outfitoch. Môže za to najmä ich neutrálna strieborná farba a úhľadný ciferník s tromi dominantnými chronografovými budíkmi, ktorým úspešne sekundujú nemenej výrazné rímske číslice.

Dámske hodinky Festina Mademoiselle 16716/1

Dámske hodinky Festina Ceramic

V zozname najpopulárnejších dámskych hodiniek Festina majú svoje právoplatné miesto aj zástupcovia z modelovej rady Ceramic. Pre hodinky z tejto kolekcie sú charakteristické viacfarebné prevedenia kombinujúce rôzne materiály. Ako je zrejmé už z ich názvu, materiálovým príkladom je keramika.

Náš tip: Našou jasnou voľbou z tejto edície sú sčasti biele dámske hodinky Festina 16530/1. Ich malý biely ciferník s tromi chronografmi je vkusne skombinovaný so striebornými prvkami. V znamení obdobnej kombinácie „biela-strieborná“ sa nesie aj samotný keramicko-nerezový náramok tohto modelu.

Dámske hodinky Festina Ceramic 16530/1

Dámske hodinky Festina Boyfriend

Keď by ste zavítali na oficiálnu stránku značky Festina, určite by ste si všimli, že najpočetnejšie zastúpenie má medzi tamojšími dámskymi hodinkami práve edícia Boyfriend. Už len táto skutočnosť prirodzene svedčí o ich popularite.

Opäť platí to, čo sme zmieňovali už o čosi vyššie – rozmanitosť. V prípade kolekcie Boyfriend sa to týka ako farebných variácií, tak remienkov, náramkov, ciferníkov aj celkových dizajnových spracovaní. Dámskymi hodinkami Festina Boyfriend si tak prídu na svoje aj zástankyne minimalizmu aj vyznávačky extravagantnejších štýlov.

Náš tip: Z bohatého zastúpenia edície Boyfriend vyberáme sympatické dámske hodinky Festina s produktovým označením 16719/2. Dôvod je prostý – univerzálny dizajn, ktorý z nich robí módny doplnok vhodný na každodenné nosenie. Kvitujeme najmä elegantnú kombináciu čierneho ciferníka so strieborným zvyškom. Okrem toho nás zaujali dominantné rímske číslice, ktoré dodávajú hodinkám ešte elegantnejší rozmer a tiež okrasné kamienky na puzdre a ciferníku, ktoré hodinkám pridávajú na noblese.

Dámske hodinky Festina Boyfriend 16719/2

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.