Zisťovali sme, ktoré detské hodinky potešia najviac

Hľadáte pre vašu ratolesť vhodné detské hodinky? Poradíme vám s ich výberom
Zdieľaj
LinkedIn

Náramkové hodinky nie sú len praktickým spoločníkom či módnym doplnkom pre dospelých. Zohrávajú totižto dôležitú úlohu aj v životoch detí. Práve tie sa môžu vďaka hodinkám rýchlejšie naučiť orientovať v časových údajoch. Okrem toho, keďže hodinky samé o sebe predstavujú cenený darček, môžu učiť najmladších aj správne nastaveným hodnotám. Aj v súvislosti s týmito skutočnosťami sme zisťovali, ktoré detské hodinky potešia najviac.

Obsah článku

Detské hodinky ako darček

Mnoho rodičov by nám dalo dozaista za pravda, že nie je nad darček, ktorý nielenže deti poteší, ale ešte k tomu je aj praktickým. No a presne takým darčekom môžu byť práve hodinky. Deti sa im potešia či už na narodeniny, Vianoce, Medzinárodný deň detí, alebo pri akejkoľvek vhodnej príležitosti.

Ako si ale zo širokej trhovej ponuky detských hodiniek vybrať také, ktoré potešia najviac? Máme pre vás niekoľko skvelých tipov:

Detské hodinky Casio Collection

Z nášho pohľadu sa nám ako perfektný, a najmä cenovo dostupný, darček pre deti javia detské hodinky Casio. Áno, aj renomovaný japonský gigant Casio myslí aj na tých najmenších. Do pozornosti dávame dva modely Collection – vhodné ako pre chlapcov, tak pre dievčatá:

  • Chlapčenské hodinky Casio Collection LW-203-2AVEF v modrom prevedení
  • Dievčenské hodinky Casio Collection LW-203-8AVEF v sivo-ružovom prevedení

Čo sa týka ich vlastností a funkcií, vyzdvihli by sme najmä ľahko čitateľné digitálne časové údaje, praktické osvetlenie a užitočný alarm. Práve vďaka spomínanému alarmu si môžu deti zvyknúť na samostatné vstávanie do školy a učiť sa tak samostatnosti už odmalička.

Detské hodinky Casio z kolekcie Collection

Detské hodinky Lacoste

V súvislosti s detskými hodinkami sme nemohli nechať nepovšimnutými ani pestrofarebné kúsky od Lacoste. Ich hlavnou devízou sú analógové ciferníky, čo z nich robí vhodný darček aj pre staršie deti. Vzhľadom na to, že ikonická módna spoločnosť Lacoste ich ponúka skutočne v mnohých farbách, si z nich dokážu vybrať aj chlapci, aj dievčatá.

Náš tip: Naším univerzálnym typom, ktorému sa potešia ako chlapci, tak dievčatá, je viacfarebný model 2030027.

Pestrofarebné detské hodinky Lacoste

Detské hodinky Festina Junior

Treťou svetoznámou značkou, ktorej to s detskými hodinkami náramne ide, je spoločnosť Festina. Tento brand, ktorý mnohí ľudia vnímajú najmä ako výrobcu elegantno-športových pánskych hodiniek, má vo svojom talóne aj niečo pre mladších – kolekciu Junior. Nejde však vyslovene o detské hodinky pre tých najmenších. Hodinky Festina Junior totižto príznačne pripomínajú dospelácke hodinky – či už nerezovými náramkami, koženými remienkami, analógovými ciferníkmi, alebo občasne použitými chronografmi.

V kolekcii Junior sa síce nachádza podstatne viac chlapčenských hodiniek, no nedá nám osobitne nepoukázať na mimoriadne sympatický dievčenský model vo fialovom prevedení s produktovým označením 16924/1.

Elegantné dievčenské hodinky Festina Junior

Detské smart hodinky

Vzhľadom na kontext predošlých riadkov sa dajú za takpovediac samostatnú kategóriu označiť detské smart hodinky. Aj preto sme na záver zisťovali, ktoré inteligentné hodinky pre deti sú u rodičov najobľúbenejšími.

Detské hodinky s GPS – LAMAX WatchY2

Za absolútneho víťaza v tejto kategórii považujeme detské hodinky s GPS – LAMAX WatchY2. Dôvodov máme na to hneď niekoľko:

  • GPS, LBS, GSM a Wi-Fi lokalizácia v reálnom čase
  • výdrž batérie až 100 hodín
  • spätná história pohybu až 30 dní
  • možnosť pridania až 20 kontaktov
  • SOS tlačidlo pre rýchle zavolanie pomoci
  • možnosť odosielania hlasových a textových správ
  • SIM karta zadarmo
  • vodotesnosť

No a nemožno opomenúť ani skutočnosť, že popularita týchto detských smart hodiniek je podčiarknutá aj mnohými pozitívnymi hodnoteniami užívateľov. A okrem toho, v danom cenovom rozhraní ide naozaj o fantastickú voľbu.

LAMAX WatchY2 Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do (Zdroj: Heureka.sk) Porovnať ceny >>
Detské smart hodinky Lamax WatchY 2

Slovo na záver

Naše zisťovanie by sme uzatvorili asi tak, že detské hodinky, ktoré potešia najviac, sú tie darované od srdca. Či už to budú digitálky, klasiky, alebo inteligentné smart hodinky s GPS – na tom nezáleží. Pri výbere sa však riaďte vašimi požiadavkami, pričom prihliadajte aj na záujmy vašich detí.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.