Pánske hodinky Police

Len malé množstvo značiek, vyrábajúcich módne hodinky pre pánov, má tak osobitý štýl ako práve značka Police. Jej hodinky je možné rozpoznať takmer okamžite. Ich charakteristickými črtami sú veľké ciferníky, nezvyčajné farebné kombinácie, či neprehliadnuteľné tvary. Pánske hodinky Police nie sú pre každého. Svoje miesto si nájdu najmä na zápästiach mužov, ktorí sa neboja prejaviť svoj štýl a naplno vyjadriť svoju osobnosť. Značka sa v prípade svojich pánskych modelov nebojí experimentovať. Dôkazom sú extravagantné kúsky, ktorými je ponuka značky Police doslova nabitá.

Dizajn pánskych hodiniek Police je možné označiť za športovo – elegantný. Ciferníky sú zvyčajne obohatené o funkčné chronografy, výrazné ukazovatele a prepracované vzory v pozadí. Natrafiť sa dá na modely s rozličnými motívmi, ako napríklad ciferník so vzorom lebky, ktorý je jedným z typických znakov pánskych hodiniek Police. Pánov určite nesklamú ani remienky, ktorých spektrum je skutočne rozmanité. V ponuke sú modely s koženým, kovovým či shark mesh remienkom. Rovnako ako ciferníky, aj remienky hodiniek vynikajú svojim detailným spracovaním.

O značke Police

Značka je pôvodom z Talianska a vo svete prerazila najmä v oblasti výroby štýlových pánskych a dámskych módnych doplnkov. Jej úspešné podnikateľské ťaženie začalo v roku 1997, keď na trh uviedla svoju kolekciu parfumov. V roku 2003 sa do portfólia jej produktov zaradili aj náramkové hodinky a o 10 rokov neskôr aj prvá kolekcia odevov. V súčasnosti ponúka Police módne kúsky a doplnky takmer zo všetkých oblastí módy. Okrem už menovaných náramkových hodiniek, parfumov a odevov vyrába aj šperky, peňaženky a batohy. Veľké úspechy žňe značka aj so svojimi kolekciami slnečných okuliarov, ktoré sú rovnako ako hodinky Police, veľmi obľúbené práve kvôli svojmu jedinečnému štýlu a spracovaniu. Značka v rámci svojich marketingových aktivít často využíva spolupráce so známymi osobnosťami. Jej módne kúsky sa v minulosti objavili na takých zvučných menách ako David Beckham, George Clooney, Neymar Jr., či v súčasnosti jazdec formuly F1, Lewis Hamilton.

Charakteristické črty pánskych hodiniek Police

  • extravagantný dizajn
  • prepracované ciferníky plné najrôznejšich vzorov
  • rozmanité farebné kombinácie
  • veľké a masívne púzdra hodiniek

Cena pánskych hodiniek Police

V oblasti hodiniek sa značka sa zameriava na výrobu módnych hodiniek, čomu zodpovedá aj ich cena. Najlacnejšie modely značky je možné kúpiť už od 60 € a v prípade drahších modelov sa môže cena vyšplhať až na úroveň 150 €.

Dizajn a spracovanie hodiniek Police sú skutočne nezameniteľné

Ďalšie značky pánskych hodiniek:

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.