TOP hodinky pre chlapca? Vybrali sme najlepšie chlapčenské hodinky!

Poradíme vám s výberom chlapčenských hodiniek
Zdieľaj
LinkedIn

V živote každého dieťaťa by mal nastať zlom, kedy začne dostávať namiesto hračiek zmysluplné a praktické darčeky. Za jeden z nich môžeme pokojne označiť napríklad hodinky. A keďže v súvislosti s takýmito doplnkami zvyknú byť pomerne náročnými „zákazníkmi“ chlapci, rozhodli sme sa, že sa pokúsime nájsť tie najlepšie chlapčenské hodinky na trhu. Dokázali by ste správne odhadnúť, akých značiek budú nami vybrané hodinky pre chlapca?

Obsah článku

Aké by mali byť chlapčenské hodinky?

Zabudnite na detské a rozprávkové motívy či prehnane pestré a krikľavé farby. Samozrejme, na trhu nájdete rôzne detské hodinky, pričom ich cieľovkou môžu byť aj rodičia veľmi malých detí. Keď ale hovoríme o chlapčenských hodinkách, máme na mysli chalanov, ktorí sa svojím vekom pomaličky blížia k puberte. A v takomto období sa začínajú nosiť takpovediac elegantnejšie, resp. menej výrazné, doplnky.

Tip: Zatiaľ čo pre mladších chlapcov odporúčame športovo vyzerajúce digitálky, tým starším sa určite zapáčia dospeláckejšie pôsobiace analógové hodinky pre chlapca.

Toto sú TOP hodinky pre chlapca

Ak ste po prečítaní úvodných riadkov odhadovali, že sa do nášho výberu dostanú hodinky pre chlapca od takých velikánov, ako napríklad Casio či Festina, tipovali ste správne. Ďalšie vydarené chlapčenské hodinky sme však našli aj v ponukách spoločností Lacoste a Lorus.

Tip na článok: Zisťovali sme, ktoré detské hodinky potešia najviac

Chlapčenské hodinky Casio

Náš výber najlepších hodiniek pre chlapca začíname modelom z portfólia japonskej spoločnosti Casio, ktorý náramne pripomína pánske hodinky Casio G-Shock. Nesie produktové označenie G-2900F-1VER a vzhľadom na jeho digitálny ciferník ho odporúčame mladším chlapcom. V súvislosti s ním by sme vyzdvihli najmä vodotesnosť na úrovni 200 m a praktický alarm, vďaka ktorému sa môžu malí školáci naučiť zodpovednosti a samostatnému vstávaniu do školy. No a rovnako užitočným je aj osvetlenie spomínaných chlapčenských hodiniek.

Hodinky pre chlapca od značky Casio

Festina Junior – skvelé hodinky pre chlapca

Ďalším modelom, ktorý nesmie chýbať v našom zozname, sú chlapčenské hodinky od spoločnosti Festina. Ich produktové označenie je 16908/3. Keďže v porovnaní s predošlými hodinkami ide o výrazne elegantnejší a dospeláckejšie vyzerajúci kúsok, odporúčame ho najmä pre starších chalanov. Vo svojej podstate sú to také dospelácke hodinky v menšom prevedení. Svedčí o tom nielen ich analógový ciferník, ale aj puzdro s náramkom z odolnej nerezovej ocele. Čo sa týka vizuálneho prevedenia, pochváli by sme 2 vkusne zasadené chronografy na ciferníku. No a z praktickej stránky by sme upozornili predovšetkým na vždy užitočný ukazovateľ dní v týždni.

Lorus Kids – lacné hodinky pre chlapca

Štvrtú a zároveň záverečnú miestenku si v našom zozname vybojovali chlapčenské hodinky Lorus Kids R2313HX9. Pre ich zaradenie sme sa rozhodli predovšetkým kvôli ich priaznivej cenovke, ktorá je paradoxne sprevádzaná zaujímavými technickými parametrami. Menovite môžeme spomenúť napríklad úctyhodnú vodotesnosť na úrovni 100 m či praktické osvetlenie, vďaka čomu sú tieto lacné hodinky pre chlapca mimoriadne obľúbenou voľbou mnohých rodičov.

Jednoduché chlapčenské hodinky Lorus s gumeným remienkom

Chlapčenské hodinky Lacoste

Cenovo prijateľnejšou alternatívou k vyššie zmieňovaným chlapčenským hodinkám Festina Junior sú hodinky pre chlapca od nemenej populárnej značky Lacoste. Síce ich môžu nosiť aj mladší, aj starší chalani, no predsa len by sme ich odporúčali skôr pre mladšiu vekovú kategóriu. Vyznačujú sa jednoduchým dizajnom, ktorému dominuje rovnako jednoduchý analógový ciferník. No a keďže spoločnosť Lacoste produkuje detské hodinky v rôznych farbách, rodičia môžu pri ich výbere staviť na obľúbenú farbu svojich ratolestí.

Hodinky pre chlapca Lacoste v odtieňoch modrej

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

aponské hodinky Casio Edifice

Ako japonské hodinky zmenili hodinársky svet

Japonským hodinárom vďačíme za hodinky poháňané batériou, ktorými spôsobili najväčšiu svetovú revolúciu v hodinárstve. Značka Citizen priniesla svetu ekologický solárny pohon. Japonská dielňa Casio sa

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.