5 tipov na mimoriadne lacné dámske hodinky

Vybrali sme mimoriadne lacné hodinky pre dámy
Zdieľaj
LinkedIn

Hodinkový priemysel nie je v 21. storočí len o luxusných značkách, akými sú napríklad predstavitelia slávneho zoskupenia The Holy Trinity. Rýchla doba a uponáhľaný životný štýl prirodzene ovplyvnili aj celosvetovú výrobu, v rámci ktorej nie sú žiadnou výnimkou ani hodinky. Ľudia tak pomerne často siahajú po jednoduchých kúskoch za výhodné, prípadne akciové, ceny. Väčšinou ide o také modely, ktoré nedisponujú hŕbou doplnkových funkcií. Ich majiteľom totižto stačí, že im spoľahlivo ukážu čas alebo vkusne dotvoria outfit. V tomto ohľade je zvyčajne nenáročným nežnejšie pohlavie. Vybrali sme preto 5 tipov na mimoriadne lacné dámske hodinky.

Obsah článku

Lacné dámske hodinky, ktoré spoľahlivo poslúžia

Možno by ste to v prvom momente ani nepovedali, no hodinky za skvelé ceny môžete nájsť aj v ponukách takých velikánov, akými sú napríklad Casio či Festina. Samozrejme, nechýbajú ani v našom zozname. Začíname však dámskymi hodinkami Daniel Wellington.

Dámske hodinky Daniel Wellington

Hodinky z ponuky švédskej značky Daniel Wellington sú vo všeobecnosti známe minimalistickými dizajnmi a výhodnými cenami. Rovnakými parametrami sa vyznačujú aj dámske hodinky Daniel Wellington DW00100161. Okrem toho pútajú pozornosť kontrastným farebným prevedením v hlavnej úlohe s čiernym ciferníkom a ružovozlatými odtieňmi puzdra a náramku. No a nemožno opomenúť ani skutočnosť, že tento vydarený model sa popri každodennom nosení nestratí ani pri elegantnejších outfitoch na rôznych spoločenských udalostiach.

Lacné dámske hodinky Daniel Wellington

Dámske hodinky Guess

V súvislosti s lacnými dámskymi hodinkami si zaslúži svoju chvíľku slávy aj model s produktovým označením W0884L2. Na svedomí ho má ikonická fashion spoločnosť Guess. Spomínaný kúsok už na prvý pohľad zaujme výrazným trblietavým ciferníkom a rovnako jagavými kamienkami po obvode celého puzdra. Čistý dizajn s nádychom luxusu dodáva týmto hodinkám kožený remienok v univerzálnej bielej farbe.

Dámske hodinky Festina

Tak, dostávame sa k prvému z dvoch vyššie zmieňovaných velikánov. Je ním značka Festina, ktorá sa vo svete preslávila najmä participáciou na rôznych športových podujatiach. Avšak, aj napriek tomu, že v jej ponuke nájdete mnoho športovo ladených modelov, svoje miesto v nej majú aj elegantné kúsky pre dámy. Jedným z nich sú napríklad lacné dámske hodinky Festina Classic 16377/3. Vyzdvihli by sme na nich najmä praktické nerezové prevedenie, ktoré z nich robí spoľahlivého asistenta na každodenné nosenie.

Dámske hodinky Casio

Druhého velikána medzi našimi 5 tipmi na lacné dámske hodinky predstavuje japonská spoločnosť Casio. Z jej širokého portfólia nás zaujal model s produktovým označením LTP-2069D-4AVEF. Miesto v našom zozname si získal hlavne prepracovane pôsobiacim ružovým ciferníkom s chronografovými budíkmi.

Medzi lacné dámske hodinky možno zaradiť aj model Casio LTP-2069D-4AVEF

Lacné dámske hodinky Nine West

A na záver pridávame najlacnejšie spomedzi doteraz spomínaných modelov – dámske hodinky Nine West NW/1932TPRG. Síce ide v porovnaní s predošlými hodinkami o čosi menej známu značku, no menšie meno vynahrádza atraktívnym dizajnom. V prípade tohto kúska by sme ho opísali ako spojenie minimalizmu a vintage do jedného.

Novinka medzi lacnými dámskymi hodinkami - značka Nine West

Zažiarte s lacnými dámskymi hodinkami!

Nikde nie je napísané, že ako vkusný módny doplnok musíte použiť tie najšpičkovejšie hodinky z trhovej ponuky. Koniec koncov, ako sme spomenuli hneď v samom úvode tohto článku, aj lacné dámske hodinky dokážu príjemne dotvoriť celkový outfit. S ktorými z našich 5 tipov zažiarite vy?

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.