Pánske hodinky Casio Edifice – dôraz na technológie, dizajn a prevedenie

Hodinky Casio Edifice so silikónovým remienkom
Zdieľaj
LinkedIn

Dá sa povedať, že každá značka, ktorá sa vo svete módy prezentuje najmä hodinkami, má vo svojom portfóliu jednu vyčnievajúcu edíciu. Napríklad, pri spoločnosti Festina by sme takto hovorili o modelovej rade The Originals. Čo sa týka japonského giganta a priekopníka digitálnych hodiniek značky Casio, prípadný výber jednej jedinej kolekcie, ktorú by sme postavili nad všetky ostatné, by nám mohol spôsobiť nejednu vrásku. Postavili by sme do popredia legendárnu radu G-Shock alebo „vlajkovú loď“ celej spoločnosti – Casio Edifice? Tento raz sme sa rozhodli venovať pozornosť druhej menovanej.

Obsah článku

Hodinky Casio Edifice s koženým remienkom

Čím sa vyznačujú pánske hodinky Casio Edifice?

Bez akéhokoľvek ostychu by sme mohli pokojne a zároveň odvážne prehlásiť, že v pánskych hodinkách Casio Edifice sa svojím spôsobom nájde každý jeden pán. Hlavnou devízou spomínaných hodiniek je totižto kombinovanie elegantných vzorov s atraktívnym, ba až mierne športovým, dizajnom.

Navyše, pánskym hodinkám Casio Edifice nechýbajú ani mnohé užitočné funkcie, ktoré sa bezpečne ukrývajú pod odolnými materiálmi. Výsledkom takéhoto spojenia sú originálne hodinky, ktoré kladú špeciálny dôraz na zmysel pre štýl.

Vedeli ste, že pánske hodinky Casio Edifice boli v minulosti označené za lídra medzi multifunkčnými chronografovými hodinkami?

Dôraz na technológie

Práve dôraz na technológie je ukazovateľom, ktorý odlišuje pánske hodinky Casio Edifice od ostatných v danej cenovej kategórii. A preto ich môžeme len a len odporúčať. Každopádne, čo sa týka technológií, spomenúť môžeme napríklad:

  • Smartphone Link
  • Dual Dial World Time
  • Radio-controlled
  • Tough Casio Edifice Solar
  • Smart Access
  • LED LightSuper Illuminator

Náš tip: Prečítajte si o vyššie zmieňovaných technologických vymoženostiach pánskych hodiniek Casio Edifice viac.

Zreteľ na dizajn a prevedenie

To, že pánske hodinky Casio Edifice zaujmú svojím dizajnom široký okruh zákazníkov, sme zmieňovali už v predošlých riadkoch. Môže za to najmä akýsi futuristický dizajn, ktorý si dokáže získať nielen pánov so zmyslom pre módu a eleganciu, ale aj tých, ktorí holdujú športu a aktívnemu životnému štýlu. A aby toho nebolo málo, takýto dizajn je umocnený precíznym prevedením. V rámci neho môžeme osobitne vyzdvihnúť:

  • pevné puzdra
  • quartzové strojčeky
  • viacvrstvové displeje
  • vodotesnosť do 100 m

Zaujímavosť: V súvislosti s vodotesnosťou hodiniek Casio Edifice sa môžete často stretnúť so slovným spojením Casio Edifice wr100m.

Štýlové pánske hodinky Casio Edifice EF-527D-1AVEF

Tip na pánske hodinky Casio Edifice

Keď už kolekciu Casio Edifice toľko ospevujeme, nedá nám osobitne nevyzdvihnúť aspoň jeden model. Naším tipom sú pánske hodinky Casio Edifice s produktovým označením EF-527D-1AVEF. S čistým svedomím môžeme prehlásiť, že presne takto nejako vyzerá zhmotnenie športovej elegancie.

Pánske hodinky Casio Edifice oplývajú športovou eleganciou vyjadrenou kontrastnou farebnou kombináciou striebornej a čiernej Doplnená je aj o drobné červené detaily. Zatiaľ čo vnútro týchto hodiniek je poháňané quartzovým strojčekom, ich zovňajšok je tvorený odolnou nerezovou oceľou. Čo sa týka ich ciferníka, ukáže vám napríklad aj deň v týždni. Okrem toho, je zdobený chronografovými budíkmi. Jednu z ich funkcií predstavujú stopky.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

aponské hodinky Casio Edifice

Ako japonské hodinky zmenili hodinársky svet

Japonským hodinárom vďačíme za hodinky poháňané batériou, ktorými spôsobili najväčšiu svetovú revolúciu v hodinárstve. Značka Citizen priniesla svetu ekologický solárny pohon. Japonská dielňa Casio sa

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.