Hodinky Hugo Boss – verné svojmu menu

Elegantné a módne - aj také sú pánske hodinky Hugo Boss
Zdieľaj
LinkedIn

Máloktorá značka evokuje v mysliach verejnosti takú eleganciu ako spoločnosť Hugo Boss. Síce sa spočiatku venovala výhradne výrobe odevov, postupom času rozšírila svoje podnikateľské záujmy ďaleko za ich hranice. Aj preto môžeme dnes na trhu nájsť elegantné hodinky Hugo Boss, ktoré nezostávajú svojmu menu nič dlžné.

Obsah článku

Stručná história spoločnosti Hugo Boss

Ambiciózny podnikateľ Hugo Boss založil svoju spoločnosť v roku 1924. Stalo sa tak v Stuttgarte, v ktorom sa dodnes nachádza hlavné sídlo celej značky. Ako sme spomínali už v samom úvode, spočiatku sa spoločnosť Hugo Boss orientovala výlučne na výrobu odevov. Jej rozmach však pribrzdili negatívne okolnosti tej doby.

V roku 1931 sa ale spoločnosť Hugo Boss opäť postavila na nohy. Po smrti svojho zakladateľa, ku ktorej došlo v roku 1948, sa smerovanie značky sústredilo na pánsku módu. Čas na zakomponovanie ďalších produktov do svojho portfólia sa však blížil.

Prišiel rok 1988 a značka Hugo Boss sa pustila do dnes už ikonických vôní a parfumov. Okrem toho, koncom 90. rokov zaradila do svojej ponuky aj hodinky Hugo Boss. A aby toho nebolo málo, dostalo sa aj na dámsku módu, konkrétne v roku 2000, a tiež na oblečenie pre mladých – v rokoch 2006 a 2007.

Zaujímavosť: Spoločnosť Hugo Boss sa celosvetovo zviditeľnila aj sponzoringom vo svete golfu a tenisu.

Hugo Boss - ikona pánskej módy

Hodinky Hugo Boss

Hodinky Hugo Boss sú poctivo verné svojmu menu. Tak ako drvivá väčšina produktov značky Hugo Boss, aj spomínané hodinky vo všeobecnosti podliehajú elegantnému dizajnu. V mnohých prípadoch sa vyznačujú aj minimalizmom a jednoduchosťou. Ich popularita spočíva aj v skutočnosti, že sú vhodné takpovediac na akúkoľvek príležitosť. Okrem toho, že si ich môžete nasadiť na zápästie nielen v rámci každodenných vychádzok, sa perfektne hodia aj k elegantnému pracovnému oblečeniu.

Ak sa pýtate, či sú hodinky Hugo Boss dobré alebo kvalitné, tak naša odpoveď by závisela od toho, čo od hodiniek očakávate. Pokiaľ sa stotožňujete s quartzovými hodinkami v jednoduchom prevedení, prípadne aj s chronografmi, môžu hodinky Hugo Boss spĺňať vaše požiadavky. A netreba zabúdať na to, že v prípade ich zaobstarania nebudete mať na zápästí len obyčajné hodinky, ale aj kultovú značku. Áno, v tomto prípade sa totižto platí aj za značku.

Zaujímavosť: Zatiaľ čo väčšina hodiniek Hugo Boss sa vyrába v Ázii, najmä v Číne, tak niektoré modely sa zhotovujú vo Švajčiarsku.

Náš tip: Pánske hodinky Hugo Boss

V ponuke značky Hugo Boss síce nájdete aj dámske hodinky, no pravdou je, že tie pánske majú v nej podstatne širšie zastúpenie. Prirodzene to vychádza z už dlhodobého smerovania celej spoločnosti. A aj keď sa nám páči hneď niekoľko konkrétnych modelov pre pánov, vybrali sme pre vás len jeden. Spomedzi nich nás totižto zaujal najviac. Narážame na chronografové pánske hodinky Hugo Boss 1513440 v elegantnom sivom prevedení. Získali si nás nielen vkusne kontrastnými indexmi a ručičkami, ale taktiež atraktívnym nerezovým náramkom. Čo sa týka ich funkcií, vyzdvihnúť môžeme napríklad stopky alebo ukazovateľ dní v mesiaci.

Náš tip - pánske hodinky Hugo Boss 1513440

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.