Hodinky Casio Edifice

Pánske hodinky Casio Edifice

Pánske hodinky Casio Edifice sú stálicou v ponuke slávnej japonskej značky. Po masívnom celosvetovom úspechu svojich digitálnych hodiniek prišla značka Casio na trhu s hodinkami, ktoré sa svojim výzorom mierne odklonili od všetkého, čo dovtedy výrobca ponúkal. Značka pochopila požiadavky mužov a stvorila hodinky, ktoré uspokoja aj náročnejšieho zákazníka. Podobne ako pri modelovej rade Casio G-Shock, všetko s použitím kvalitných materiálov, najmodernejších technológií, avšak stále za prijateľnú cenu.

Aké sú hodinky Casio Edifice?

Hodinky sú presne také ako ich nositelia. Na prvý pohľad elegantné, avšak stále si zachovávajúce svojho skutočného športového ducha. Sú určené pre všetkých, ktorí si potrpia na kvalitu a ctia si tradíciu overeného výrobcu. Hodinky neskrývajú svoju všestrannosť. Práve naopak, tá je ich najväčšou prednosťou – sú elegantné a zároveň športové, klasické a zároveň pokrokové. Ak hľadáte mix toho najlepšieho od Casio, zvoľte si túto modelovú radu.

Pánske hodinky Casio Edifice sú nestarnúcou športovo elegantnou klasikou

Čo je typické pre náramkové hodinky Casio Edifice?

  • masívne púzdro
  • remienky z nehrdzavejúcej ocele
  • chronografový ciferník
  • výrazná luneta, bočné tlačidlá a korunka
  • použitie najnovších technológií (Bluetooth, svetový čas, alarm,)
  • prijateľná cena
  • kombinácia analógového a digitálneho displeja
  • výrazné ukazovatele cna ciferníkoch
  • jemné farebné detaily na ciferníku
 

Aký je pohon hodiniek?

Ako uvádzajú oficiálne zdroje, hodinky sú poháňané batériou, alebo slnečnou energiou. Hodinky poháňané slnkom nesú meno Tough Solar. Extra triedou hodiniek z tejto edície je modelová rada Waveceptor. Tá je známa pokročilou kalibráciou pomocou rádiových vĺn

Aká je ich cena?

Cena hodiniek je skutočne prívetivá. Najlacnejšie a zároveň najjednoduchšie modely z tejto edície začínajú svoju cenu na hranici 50 €. Tie najpokrokovejšie  hodinky z tejto edície sa pohybujú v cenovej hladine 300 – 400 €.

Verdikt

Ak máte záujem o trvácne hodinky, ktoré vás očaria svojou eleganciou, športovým duchom a tými najmodernejšími technológiami, zvoľte si hodinky z tejto edície. Sú pokrokové a vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Ak ste skutočný fanúšik japonskej značky, nenechajte si ujsť niektorý z jej neprehliadnuteľných modelov. Inšpirujte sa našim výberom. Viac zaujímavých informácií o tejto modelovej rade nájdete na oficiálnej stránke výrobcu.

Naše hodnotenie:
5/5

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.