Vybrali sme päticu pútavých dámskych smart hodiniek

Vybrali sme 5 štýlových dámskych smart hodiniek
Zdieľaj
LinkedIn

Inteligentné, resp. smart, hodinky nemusia byť v pokročilom 21. storočí výlučne športovým doplnkom. Dôkazom tohto tvrdenia sú hlavne dámske smart hodinky, ktoré pútajú pozornosť nielen dostupnými funkciami, ale aj elegantným dizajnom.

Obsah článku

Ktoré dámske smart hodinky si vybrať?

Päticu pútavých dámskych smart hodiniek sme vyskladali z modelov Apple, Michael Kors, Xiaomi, Samsung a SMART.

Smart hodinky Apple Watch SE

Náš výber začíname unisex modelom z produkcie Apple. Konkrétne máme na mysli Apple Watch SE, ktoré svoju budúcu majiteľku príjemne prekvapia nielen zaujímavou cenovkou, ale aj množstvom praktických a užitočných funkcií.
 
Spomínané middle-class smart hodinky sú k dispozícii v dvoch veľkostných prevedeniach – 40 a 44 mm. Už pri prvom kontakte zaujmú kvalitným prevedením, ktoré je vyjadrené recyklovaným hliníkom, keramikou a zafírom. Vzhľadom na to, že inteligentné hodinky Apple Watch SE disponujú vstavaným mikrofónom aj reproduktorom, pohodlne prostredníctvom nich vybavíte ako telefonáty, tak hlasové správy.
Z funkcií zameraných na zdravý životný štýl nám nedá nespomenúť možnosti sledovania spálených kalórií, hodnôt bazálneho metabolizmu či srdcovej frekvencie. A keďže upozorňujeme na model Apple Watch SE v súvislosti so smart hodinkami vhodnými pre dámy, nemôžeme vynechať ani funkciu sledovania menštruačného cyklu.
Je toho však omnoho viac, čo tento vydarený kúsok z dielne celosvetovo renomovaného výrobcu ponúka. Prečítajte si našu recenziu na smart hodinky Apple Watch SE, v ktorej sme všetko dopodrobna rozobrali.

Tip: Viac informácií o smart hodinkách Apple.

Dámske smart hodinky Michael Kors MKGO

Miesto v našom zozname si vyslúžili aj dámske smart hodinky Michael Kors MKGO. Prečo? Odhliadnuc od toho, že spoločnost Michael Kors je medzi dámami vo všeobecnosti mimoriadne populárna, zaujmú jej inteligentné hodinky MKGO sympatickým dizajnom, dostupnými funkciami a celkovým prevedením. Naše slová potvrdzuje napríklad meranie denných aktivít, mikrofón, ovládanie hudby, sledovanie srdcovej aktivity či smart notifikácie. To všetko je ukryté za hliníkovým puzdrom a dotykovým displejom s minerálnym sklíčkom.
 
Mimochodom, dámskym smart hodinkám Michael Kors sme sa vo všeobecnosti a podrobnejšie venovali v jednom z našich starších článkov.
Ružové dámske smart hodinky Michael Kors

Smart hodinky Xiaomi GTS Gold

Hodinky Xiaomi GTS by sme mohli pokojne označiť za lacné smart hodinky, ktoré prekvapia mimoriadne elegantným dizajnom. A to obzvlášť ich zlaté prevedenie, ktoré spoločne s jemným remienkom cieli na dámske publikum.

Inteligentné hodinky Xiaomi GTS Gold disponujú 1,65-palcovým AMOLED displejom s výborným rozlíšením 348 x 442 a 341 ppi. Sú kompatibilné s iOS a Android a pri bežnom používaní vám vydržia bez potreby dobíjania batérie aj 2 týždne. Z ich dostupných funkcií zaujme najmä spoľahlivé meranie srdcového tepu.

Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch 42 mm Rose-gold

V našom výbere pútavých dámskych smart hodiniek nesmie chýbať ani inteligentný model Samsung Galaxy Watch 42 mm v ružovo-zlatej farbe – a to hneď z dvoch dôvodov. Zatiaľ čo prvým je nesmierne vydarený dizajn, tak druhým sú skvelé funkcie, ktoré nájdu svoje uplatnenie aj počas všedného dňa.
 
Osobitné menovanie si zaslúži napríklad meranie tepu, sledovanie športových výkonov či prehľad o spálených kalóriách. Za zmienku však rozhodne stojí aj zabudovaná navigácia, meranie kvality spánku a možnosť počúvať hudbu bez telefónu.

Tip: Prehľad aktuálnych modelov smart hodiniek Samsung.
Pútavé dámske smart hodinky Samsung Galaxy Watch v ružovo zlatom prevedení

Lacné smart hodinky značky SMART

Na záver sme si nechali drobný priestor aj na niečo jednoduchšie a cenovo podstatne dostupnejšie. Dámam, ktoré si nepotrpia na najmodernejšie vychytávky a množstvo nadupaných funkcií, dozaista vyhovejú aj lacné smart hodinky značky SMART. Môžete si ich spárovať s operačnými systémami iOS a Android, pričom potešia krokomerom, sledovaním srdcovej aktivity, možnosťou výpočtu spálených kalórií či smart notifikáciami.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.