Smart hodinky Michael Kors lákajú nielen funkciami, ale aj dizajnom

Smarthodinky Michael Kors sú krásnym a navyše užitočným módnym doplnkom

Smart hodinky Michael Kors dokážu zaujať potenciálnu zákazníčku hneď na prvý pohľad. Ak sa zamýšľate nad tým, prečo je tomu tak, odpoveď je skutočne jednoduchá a prostá. Tieto inteligentné hodinky z ponuky legendárnej značky s ikonickým logom MK totižto pútajú pozornosť nielen nadupanými funkciami, ale aj dizajnom, ktorý je pre spomínanú spoločnosť Michael Kors viac než príznačným.

Obsah článku

Na trhu sa môžete stretnúť s viacerými označeniami týchto špecifických modelov. Či už natrafíte na smart hodinky Michael Kors, inteligentné hodinky Michael Kors, Michael Kors Access alebo Michael Kors Smartwatch, vedzte, že vždy ide o tie isté hodinky. Aby sme to však uviedli na pravú mieru, vždy ide o špecifické dámske hodinky Michael Kors zo štyroch rôznych modelových kolekcií, ku ktorým sa postupne dostaneme aj my. Nepredbiehajme ale dôležité fakty.

Michael Kors MKT5080

Inteligentné fashion hodinky od Michael Kors. Zaujímavé funkcie ako GPS, merač tepu, výpočet kalórií a veľa ďalších. Materiál remienka a puzdra: nehrdzavejúca oceľ
TOP

Aké sú smart hodinky Michael Kors?

Sám výrobca prehlasuje, že smart hodinky Michael Kors ponúkajú práve ten správny štýl pre každú osobnosť. Vo všeobecnosti ich možno označiť za akéhosi efektívneho Google asistenta, ktorý funguje na princípe operačného systému Wear OS. Inteligentné hodinky Michael Kors sa vyznačujú výrazným digitálnym ukazovateľom času a 24- hodinovou výdržou batérie, ktorej nabitie trvá len jednu hodinu.

Osobitnou kategóriou smart hodiniek Michael Kors je však ich dizajn. Všetky inteligentné hodinky Michael Kors totižto ponúkajú podobnú kombináciou farieb a dizajnov, ktoré sú typické pre štandardné dámske hodinky tejto renomovanej značky. Z farebných prevedení medzi nimi nechýbajú populárna streiborná a ružová, ale ani odvážna čierna či tradičná zlatá. To znamená, že takzvané „Access“ hodinky MK nie sú len inteligentné a športové, ale tiež módne a elegantné.

Hľadáte dámske smarthodinky Michael Kors?

Zdroj: https://i.siteapi.org

Čo je charakteristické pre smart hodinky Michael Kors?

Niektoré vlastnosti a funkcie charakteristické pre smart hodinky Michael Kors sme síce načrtli už v predošlých riadkoch, no ani zďaleka sme ich všetky nevyčerpali. Inteligentné hodinky Michael Kors majú svojej majiteľke jednoznačne čo-to ponúknuť. Čo teda stojí v súvislosti s týmito „smartwatch“ za zmienku?

 • Operačný systém Wear OS
 • Možnosť hovoru cez Bluetooth
 • Reproduktor
 • Monitor srdcovej frekvencie a aktivity
 • Upozornenia zo smartfónu
 • Ovládanie hudby
 • Možnosť sťahovania aplikácií
 • Automatická inštalácia niektorých aplikácií
 • Individuálna odolnosť voči vode
 • GPS
 • Možnosti platby
 • 24-hodinová výdrž batérie
 • 4 režimy batérie
 • Veľa úložného priestoru
 • Možnosť upraviť si dizajn ciferníka podľa nálady
 • Možnosť výmeny remienkov, resp. náramkov


  Smart hodinky Michael Kors majú rozhodne čo ponúknuť

  Predošlé riadky boli dôkazom tvrdenia, že smart hodinky Michael Kors majú svojej majiteľke rozhodne čo ponúknuť. Vrátime sa však k tomu, čo sme naznačili v prvej časti tohto článku – k jednotlivým modelovým kolekciám inteligentných hodiniek MK. Síce v nich môžeme badať spoločné črty, no v určitých prípadoch sa od seba odlišujú.

  Hodinky Michael Kors Sofie

  Smart hodinky Michael Kors Sofie patria jednoznačne k tomu žiarivejšiemu a elegantnejšiemu, čo spoločnosť MK v rámci „smartwatch“ ponúka. Vyznačujú sa menším 41-milimetrovým ciferníkom s charakteristickým krúžkom. Na výber máte z troch farebných prevedení – ružové zlato, zlatá a dvojfarebná „pavé“ kombinácia.

  Michael Kors MKT5063

  Alarm, Automatické časové pásmo, Custom goal tracking, Google Pay, Kapacitný dotykový displej, LED osvetlenie a veľa ďalších funkcií.
  TOP

  Hodinky Michael Kors MKGO

  Kolekciu Michael Kors MKGO možno charakterizovať ako ľahšie hodinky, ktoré sú vhodné na cvičenie, resp. aktívny životný štýl. So 43-milimetrovým ciferníkom vôbec nezaťažujú a neobmedzujú zápästie, pričom sa núkajú v štyroch farebných variantoch. Vo všeobecnosti ide o to športovejšie, čo môžete objaviť v portfóliu značky MK.

  Hodinky Michael Kors Bradshaw 2

  Smart hodinky Michael Kors Bradshaw 2 sa radia medzi väčšie a masívnejšie „Access“ modely spoločnosti MK. Potvrdzuje to nielen 44-milimetrový ciferník, ale taktiež výrazné nerezové puzdro. Hodinky z kolekcie Bradshaw 2 sú k dispozícii v zlatom, ružovom, modrom, červenkastom a trojfarebnom „pavé“ prevedení. Predchodca tejto rady však nevynechal ani strieborný model.

  Michael Kors MKT5087

  Rozmery: 48 x 9 mm, Alarm, Automatické časové pásmo, Custom goal tracking, Google Pay, Kapacitný dotykový displej, LED osvetlenie a veľa ďalších funkcií.
  TOP

  Hodinky Michael Kors Lexington 2

  Modelová kolekcia Lexington 2 pozostáva bezpochyby z tých najprepracovanejších „smartwatch“ od Michael Kors. Táto skutočnosť sa odzrkadľuje aj na ich výraznom a žiarivom dizajne aj na vyššej cenovke. V súvislosti s týmito inteligentnými hodinkami nemožno opomenúť ani 44-milimetrový ciferník a 5 dostupných farebných prevedení. Za zmienku stojí taktiež prísľub 36-hodinovej výdrže batérie.

  Michael Kors MKT5096

  Rozmery: 44 x 9 mm, Alarm, Automatické časové pásmo, Custom goal tracking, Google Pay, Kapacitný dotykový displej, LED osvetlenie a veľa ďalších funkcií.
  TOP

  Pre ktoré smart hodinky Michael Kors sa rozhodnúť?

  Ak sa po prečítaní predchádzajúcich informácií zamýšľate nad tým, pre ktoré smart hodinky Michael Kors by ste sa mali rozhodnúť, máme pre vás zopár tipov. V prípade, že hľadáte inteligentné hodinky s elegantným dizajnom, môžete spokojne siahnuť po kolekcii Sofie. Na druhej strane, ak hľadáte športovejšie hodinky pre váš aktívny životný štýl, vhodnou voľbou by boli modely z rady MKGO. No a na záver, pre sebavedomé dámy, ktoré sa neboja výraznejšieho dizajnu, sú ako stvorené kolekcie Bradshaw 2 a Lexington 2. Každopádne, vzhľadom na to, že vás vaše pátranie po ideálnych „smartwatch“ doviedlo až sem, veríme, že nájsť tie pravé nebude pre vás už žiadnym problémom.

  Pridajte komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  Scroll to Top