Smart hodinky Michael Kors lákajú nielen funkciami, ale aj dizajnom

Smarthodinky Michael Kors sú krásnym a navyše užitočným módnym doplnkom
Zdieľaj
LinkedIn

Smart hodinky Michael Kors dokážu zaujať potenciálnu zákazníčku hneď na prvý pohľad. Ak sa zamýšľate nad tým, prečo je tomu tak, odpoveď je skutočne jednoduchá a prostá. Tieto inteligentné hodinky z ponuky legendárnej značky s ikonickým logom MK totižto pútajú pozornosť nielen nadupanými funkciami, ale aj dizajnom, ktorý je pre spomínanú spoločnosť Michael Kors viac než príznačným.

Obsah článku

Na trhu sa môžete stretnúť s viacerými označeniami týchto špecifických modelov. Či už natrafíte na smart hodinky Michael Kors, inteligentné hodinky Michael Kors, Michael Kors Access alebo Michael Kors Smartwatch, vedzte, že vždy ide o tie isté hodinky. Aby sme to však uviedli na pravú mieru, vždy ide o špecifické dámske hodinky Michael Kors zo štyroch rôznych modelových kolekcií, ku ktorým sa postupne dostaneme aj my. Nepredbiehajme ale dôležité fakty.

Aké sú smart hodinky Michael Kors?

Sám výrobca prehlasuje, že smart hodinky Michael Kors ponúkajú práve ten správny štýl pre každú osobnosť. Vo všeobecnosti ich možno označiť za akéhosi efektívneho Google asistenta, ktorý funguje na princípe operačného systému Wear OS. Inteligentné hodinky Michael Kors sa vyznačujú výrazným digitálnym ukazovateľom času a 24- hodinovou výdržou batérie, ktorej nabitie trvá len jednu hodinu.

Osobitnou kategóriou smart hodiniek Michael Kors je však ich dizajn. Všetky inteligentné hodinky Michael Kors totižto ponúkajú podobnú kombináciou farieb a dizajnov, ktoré sú typické pre štandardné dámske hodinky tejto renomovanej značky. Z farebných prevedení medzi nimi nechýbajú populárna strieborná a ružová, ale ani odvážna čierna či tradičná zlatá. To znamená, že takzvané „Access“ hodinky MK nie sú len inteligentné a športové, ale tiež módne a elegantné. Niektoré vlastnosti a funkcie charakteristické pre smart hodinky Michael Kors sme síce načrtli už v predošlých riadkoch, no ani zďaleka sme ich všetky nevyčerpali. Inteligentné hodinky Michael Kors majú svojej majiteľke jednoznačne čo-to ponúknuť. Čo teda stojí v súvislosti s týmito „smartwatch“ za zmienku?

 • Operačný systém Wear OS
 • Možnosť hovoru cez Bluetooth
 • Reproduktor
 • Monitor srdcovej frekvencie a aktivity
 • Upozornenia zo smartfónu
 • Ovládanie hudby
 • Možnosť sťahovania aplikácií
 • Automatická inštalácia niektorých aplikácií
 • Individuálna odolnosť voči vode
 • GPS
 • Možnosti platby
 • 24-hodinová výdrž batérie
 • 4 režimy batérie
 • Veľa úložného priestoru
 • Možnosť upraviť si dizajn ciferníka podľa nálady
 • Možnosť výmeny remienkov, resp. náramkov
Hľadáte dámske smarthodinky Michael Kors?

Zdroj: https://i.siteapi.org

Vyberáme najkrajšie modely dámskych smart hodiniek Michael Kors​

Predošlé riadky boli dôkazom tvrdenia, že smart hodinky Michael Kors majú svojej majiteľke rozhodne čo ponúknuť. Vrátime sa však k tomu, čo sme naznačili v prvej časti tohto článku – k jednotlivým modelovým kolekciám inteligentných hodiniek MK. Síce v nich môžeme badať spoločné črty, no v určitých prípadoch sa od seba odlišujú.

Žiarivé dámske smart hodinky Michael Kors z edície Sofie

Smart hodinky Michael Kors Sofie MKT5063

Smart hodinky Michael Kors Sofie patria jednoznačne k tomu žiarivejšiemu a elegantnejšiemu, čo spoločnosť MK v rámci „smartwatch“ ponúka. Vyznačujú sa menším 41-milimetrovým ciferníkom s charakteristickým krúžkom. Na výber máte z troch farebných prevedení – ružové zlato, zlatá a dvojfarebná „pavé“ kombinácia.

Smart hodinky Michael Kors Sofie MKT5068

Dizajnovou alternatívou k predchádzajúcemu modelu Michael Kors Sofie MKT5063, je model s označením MKT5068. Ten pochádza z rovnakej modelovej rady, avšak namiesto remienku z nehrdzavejúcej ocele disponuje remienkom koženým. Ten je sfarbený v jemných ružových odtieňoch a bude skveľou voľbou pre všetky dámy, ktoré hľadajú o niečo elegantnejší kúsok. Samozrejmosťou je krásne púzdro zdobené jemnými krištáľmi a možnosť vybrať si vlastný personalizovaný ciferník.

Smart hodinky Michael Kors s ružovým koženým remienkom

Smart hodinky Michael Kors Sofie MKT5064

Trojkou nášho výberu smart hodiniek Michael Kors z edície Sofie je ten s označením MKT5064. Ten, na rozdiel od predchádzajúcich modelov, upúta už na prvý pohľad. Pomôže mu k tomu predovšetkým veľmi zaujímavý remienok, ktorý kombinuje strieborné a ružovo zlaté farebné odtiene. Výrobca na týchto hodinkách ozdobnými krištáľmi skutočne nešetril. Tie je možné nájsť nielen okolo celého ciferníka, ale aj na stredovej časti remienka. Ktorému z troch menovaných modelov z edície Sofie by ste dali prednosť vy?

Dámske smart hodinky michael Kors Sofie MKT5064

Smart hodinky Michael Kors MKGO MKT5070

Kolekciu Michael Kors MKGO možno charakterizovať ako ľahšie hodinky, ktoré sú vhodné na cvičenie, resp. aktívny životný štýl. So 43-milimetrovým ciferníkom vôbec nezaťažujú a neobmedzujú zápästie, pričom sa núkajú v štyroch farebných variantoch. Vo všeobecnosti ide o to športovejšie, čo môžete objaviť v portfóliu značky MK.

Alternatíva - dámske smarthodinky Michael Kors MKT5048

Príjemnou, avšak viac „fashion“ alternatívou k predchádzajúcemu modelu, môže byť model s označením MKT5048. Ten, podobne ako predchodca disponuje ružovým silikónovým remienkom, avšak púzdro hodiniek je v tomto prípade zdobené zlatou farbou. Ak hľadáte športové ladené smarthodinky, avšak nechcete prísť o nezameniteľný vzhľad, ktorý módne hodinky Michael Kors ponúkajú, tento model bude skvelou voľbou.

Červené smart hodinky Michael Kors MKGO MKT5073

Červené smart hodinky Michael Kors z edície MKGO

Hľadáte o niečo odvážnejší a zábavnejší model? Odpoveďou na vaše hľadanie môžu byť napríklad červené dámske smart hodinky Michael Kors MKGGO MKT5073. Tie sú jednou zo 4 alternatív smart hodiniek z tejto kolekcie.

Smart hodinky Michael Kors Bradshaw MKT5087

Smart hodinky Michael Kors Bradshaw MKT5087 sa radia medzi väčšie a masívnejšie „Access“ modely spoločnosti MK. Potvrdzuje to nielen 44-milimetrový ciferník, ale taktiež výrazné nerezové puzdro. Hodinky z kolekcie Bradshaw 2 sú k dispozícii v zlatom, ružovom, modrom, červenkastom a trojfarebnom „pavé“ prevedení. Predchodca tejto rady však nevynechal ani strieborný model.

Špecifikácia smart hodiniek Michael Kors MKT5087

Remienok: Oceľový
Púzdro: Oceľové
Rozmery hodiniek:
Ø 48 mm Vodotesnosť: 30 m
Hrúbka púzdra: 0,9 cm
Šírka remienka: 2,2 cm

Kompatibilné s: Android 4.4+/iOS 9.3+
Funkcie:
Bezkontaktné platby (NFC), Meranie tepovej akivity, Možnosť personalizácie ciferníku, Ovládanie hudby, Smart notifikácie, Monitoring spánku, Výpočet spálených kalórií, Krokomer, Bluetooth, GPS, Stopky, Wi-Fi a veľa ďalších.

Smart hodinky Michael Kors Lexington 2 MKT5096

Modelová kolekcia Lexington 2 pozostáva bezpochyby z tých najprepracovanejších „smartwatch“ od Michael Kors. Táto skutočnosť sa odzrkadľuje aj na ich výraznom a žiarivom dizajne aj na vyššej cenovke. V súvislosti s týmito inteligentnými hodinkami nemožno opomenúť ani 44-milimetrový ciferník a 5 dostupných farebných prevedení. Za zmienku stojí taktiež prísľub 36-hodinovej výdrže batérie.

Smart hodinky Michael Kors Access MKGO MKT5072

Pri čiernych smart hodinkách MK ešte zostaneme. Ďalším kúskom inteligentných hodiniek z dielne tejto módnej značky, je model zo série Access MKGO s označením MKT5072. Nakoľko tieto hodinky disponujú gumenným remienkom, budú vhodnejšie pre aktívnejších ľudí. Tieto unisex smart hodinky sú podobne ako predchádzajúce modely nabité tými najrôznejšimi funkciami, ktoré uspokoja aj náročnejších používateľov.

Unboxing:

Pre ktoré smart hodinky Michael Kors sa rozhodnúť?

Ak sa po prečítaní predchádzajúcich informácií zamýšľate nad tým, pre ktoré smart hodinky Michael Kors by ste sa mali rozhodnúť, máme pre vás zopár tipov. V prípade, že hľadáte inteligentné hodinky s elegantným dizajnom, môžete spokojne siahnuť po kolekcii Sofie. Na druhej strane, ak hľadáte športovejšie hodinky pre váš aktívny životný štýl, vhodnou voľbou by boli modely z rady MKGO. No a na záver, pre sebavedomé dámy, ktoré sa neboja výraznejšieho dizajnu, sú ako stvorené kolekcie Bradshaw 2 a Lexington 2. Každopádne, vzhľadom na to, že vás vaše pátranie po ideálnych „smartwatch“ doviedlo až sem, veríme, že nájsť tie pravé nebude pre vás už žiadnym problémom.

Inšpirujte sa našim výberom dámskych smarthodiniek Michael Kors

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.