TOP 3 edície pánskych hodiniek MVMT

Pánske hodinky MVMT sú skvelou voľbou pre každého mladého muža.
Hodinky MVMT sprevádza presvedčenie, že štýl by nemal zruinovať rozpočet zákazníka.
Vyznačujú sa jednoduchým prevedením, minimalistickým štýlom a jemnou eleganciou.
Medzi TOP pánske hodinky MVMT patria napríklad kúsky z edícií Chrono, Revolver a Voyager.
Zdieľaj
LinkedIn

Značka MVMT, resp. jej história, je opradená skutočne zaujímavým príbehom. Práve rozprávková cesta tejto stále pomerne mladej spoločnosti nás inšpirovala k tomu, aby sme sa podrobnejšie pozreli na jednotlivé modelové rady z jej portfólia. Vybrali sme preto TOP 3 edície pánskych hodiniek MVMT.

Obsah článku

Hodinky MVMT – diera v trhu alebo nápad dvoch vysokoškolákov

S odstupom času môžeme bez ostychu konštatovať, že zakladatelia spoločnosti MVMT našli vo svojej podstate akúsi dieru v trhu. Naprieč renomovanými značkami im chýbali také, ktoré by v sebe snúbili nielen kvalitu, ale takisto cenovú dostupnosť pre mladšiu generáciu. Práve mladší ľudia, napríklad mnohí vysokoškoláci, si nemôžu dovoliť vraziť do kvalitných a zároveň dobre vyzerajúcich hodiniek stovky eur. Vysokoškoláci Jake Kassan a Kramer LaPlante si však niekoľko rokov dozadu túto problematiku veľmi dobre uvedomovali. Keďže mali už z minulosti skúsenosti s crowdfundingom a internetovým predajom, spĺňali všetky predpoklady na to, aby vo svete prerazili. A skutočne sa tak aj stalo.

Len v roku 2013 rozbehli crowdfundingovú kampaň s cieľom zhromaždenia 15-tisíc dolárov potrebných na rozprúdenie biznisu. Vzhľadom na to, že sa im podarilo dať dokopy až 220-tisíc dolárov, svitalo mladému ambicióznemu projektu opierajúcemu sa o silu sociálnych sietí na mimoriadne žiarivú budúcnosť. Zvýraznili ju už v najbližšom období, kedy sa im počas asi 3 rokov podarilo predať viac než 600-tisíc hodiniek MVMT.

TOP pánske hodinky MVMT

Značka MVMT, ktorej založenie a fungovanie sprevádza presvedčenie, že štýl by nemal zruinovať finančný rozpočet zákazníka, má vo svojom portfóliu okrem skvelých pánskych hodiniek aj nemenej vydarené dámske kúsky. Pre tento raz sme sa však rozhodli, že dáme priestor najmä modelom pre pánov. Toto sú podľa nás TOP pánske hodinky z edície MVMT.

Pánské hodinky MVMT v rôznych farebných variáciách

Pánske hodinky MVMT Chrono

Populárna modelová rada Chrono predstavuje odvážne chronografové hodinky s minimalistickým dizajnom. Veľkosť ich puzdier sa zvykne pohybovať na úrovni 40, resp. 45, mm.

Náš tip na pánske hodinky MVMT z edície Chrono – MC01-GU: Vydarený kúsok v štýlovej kombinácii čiernej a šedej farby. Zaujme aj masívnejšie pôsobiacim oceľovým náramkom s PVD povlakom.

Pánske hodinky MVMT Revolver

Čaro obľúbenej edície Revolver spočíva v takzvanom retrofuturizme. Zatiaľ čo ciferníky hodiniek z tejto modelovej rady oplývajú moderným dizajnom sprevádzaným klenutým sklíčkom, tak ich puzdra sú inšpirované 50. rokmi minulého storočia.

Náš tip na pánske hodinky MVMT z edície Revolver – CBX-BRZEAGE: Vzhľadom na to, že ide o pánsky kúsok, môžeme označiť  spojenie ružového zlata na puzdre so sivou farbou ciferníka a remienka, resp. náramku, za netradičné.

Pánske hodinky MVMT Voyager

Ako je už zo samotného názvu zrejmé, hodinky Voyager (z anglického slova „voyage“ – cesta/plavba) sú inšpirované cestovaním. Nesmie im preto chýbať patričný stupeň vodotesnosti – v tomto prípade konkrétne 10 ATM.

Náš tip na pánske hodinky MVMT z edície Voyager – MV01-S2: Model spájajúci nadčasovú striebornú farbu s trendovým Shark Mesh nerezovým náramkom. Ako správnemu cestovateľskému kúsku mu nemôže chýbať funkcia duálneho času.

Tip na záver

Pánske hodinky MVMT však nie sú len o kolekciách Chrono, Revolver a Voyager. Na oficiálnych stránkach značky MVMT môžete bez problémov natrafiť aj na ďalšie vydarené modelové rady. Pozornosť si dozaista zaslúži či už edícia Blacktop, ktorá dokonale stelesňuje ducha americkej automobilovej kultúry 60. rokov, alebo 40 Series vyznačujúca sa 40-milimetrovými prepracovanými puzdrami.

Nech už dáte prednosť ktorejkoľvek z vyššie zmieňovaných TOP edícií, majte na pamäti, že nielen pánske hodinky MVMT, ale aj náramkové hodinky vo všeobecnosti, by ste mali vždy kupovať v overenom obchode.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

aponské hodinky Casio Edifice

Ako japonské hodinky zmenili hodinársky svet

Japonským hodinárom vďačíme za hodinky poháňané batériou, ktorými spôsobili najväčšiu svetovú revolúciu v hodinárstve. Značka Citizen priniesla svetu ekologický solárny pohon. Japonská dielňa Casio sa

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.