Hodinky Swiss Military: Kvalita garantovaná Švajčiarskou konfederáciou

Hodinky Swiss Military Hanowa
Zdieľaj
LinkedIn

Keď na ciferníku vidíte „Swiss Made“, môžete si byť istí, že sa jedná o poctivo vyrobený produkt. Švajčiarske hodinky prichádzajú s očakávaním kvality, ale aj vyššej ceny. Stále však existujú značky, ktoré sa cenovkami držia pri zemi a kvalitou spoľahlivo napĺňajú prísne švajčiarske normy. Hodinky Swiss Military sú toho dôkazom. Pod oficiálnou licenciou Švajčiarskej konfederácie ponúka svoje produkty hneď niekoľko hodinárov. Dnes sa pozrieme bližšie na tri značky, ktoré naplnili štandardy Swiss Military a ich hodinky si môže dovoliť široká užívateľská verejnosť.

Obsah článku

Čo je Swiss Military

Swiss Military je oficiálna globálna licencia autorizovaná a chránená Švajčiarskou konfederáciou. Týmto označením sa hrdí široká škála produktov vrátane hodiniek s integrovanými overenými prvkami švajčiarskych hodnôt ako je funkčnosť, odolnosť a vkusná jednoduchosť. Cieľom Švajčiarov je ponúkať svetu klasické a čestné produkty s čistým dizajnom. Také sú aj hodinky Swiss Military. Hoci medzi jednotlivými švajčiarskymi značkami existujú jemné odtiene rozdielov, všetky sa pohybujú v limitoch určených licenciou. Môžete sa tak spoľahnúť na kombináciu poctivej kvality a dobrej cenovej dostupnosti.

Swiss Military Hanowa

Značka Swiss Military Hanowa bola založená v roku 1963 v Bienne vo Švajčiarsku. Od svojich počiatkov sa drží hodnôt švajčiarskych ozbrojených síl ako robustnosť, vytrvalosť a schopnosť odolávať extrémnym podmienkam. Vyrába vysoko kvalitné švajčiarske hodinky v športovom dizajne.

Hodinky Swiss Military Hanowa

Švajčiarske hodinky Swiss Military Hanowa sú určené predovšetkým užívateľom s aktívnym životným štýlom. Vynikajú športovým dizajnom s prihliadnutím na funkčnosť a odolnosť. Vo svojom portfóliu má Hanowa viacero farebne a dizajnovo originálnych kúskov. Výrobca ich vybavuje quartzovým pohonom ako inak švajčiarskej výroby. Odolnosť je zabezpečená použitím kvalitných materiálov ako je chirurgická oceľ, pravá koža a zafírové sklíčko. Popri pánskych hodinkách ponúka výrobca aj niekoľko dámskych modelov.

Swiss Military by Chrono

Značka Swiss Military by Chrono je súčasťou hodinárskeho trhu už viac než 30 rokov. Napriek tomu, že sa jedná o pomerne mladého švajčiarskeho výrobcu, svojimi hodinkami už prenikol do viac než 40 krajín sveta. Popri spoľahlivosti, presnosti a kvalite je známy aj svojou inovatívnosťou.

Hodinky Swiss Military by Chrono

Aj hodinky Swiss Military by Chrono, podobne ako ich konkurentov z dielne Hanowa, charakterizuje športový dizajn, vyhovujúci najmä užívateľom s dobrodružným duchom. Výrobca si dáva záležať predovšetkým na kvalite remeselného spracovania, integrácii technologických inovácií a na estetike. Všetky hodinky z dielne Chrono sú vybavené strojčekmi od švajčiarskych výrobcov ETA, Rodna alebo Sellita. Každý model je zostavovaný, kontrolovaný a balený ručne. Garanciou kvality je aj predĺžená 5-ročná záruka, ktorú výrobca ponúka štandardne na všetky svoje hodinky. Hoci aj hodinky Swiss Military by Chrono sú veľmi dobre dostupné, v porovnaní s Hanowou je v katalógoch tohto výrobcu cenové rozpätie o niečo širšie.

Hodinky Swiss Alpine Military

Swiss Alpine Military

Swiss Alpine Military je športovo-elegantný rad hodiniek, ktorý vyrába a distribuuje spoločnosť Grovana. Značka ako taká je na trhu už od roku 1924 a všetky svoje hodinky si vyrába ručne vo svojich dielňach v Tennikene. Edíciu Swiss Alpine Military pridala do svojho portfólia pred 20-timi rokmi.

Hodinky Swiss Apline Military

Hodinky Swiss Alpine Military vynikajú svojou všestrannosťou. Hoci ide primárne o športové hodinky, v kolekcii nájdete modely, ktoré odolajú náročným podmienkam aj také, ktoré vyniknú na menej formálnych spoločenských udalostiach. Výrobca kladie dôraz na kombináciu presnosti, spoľahlivosti a odolnosti. Z hľadiska materiálov dominuje oceľ. Väčšina modelov je vybavená oceľovým náramkom, ale nájdu sa aj kožené alebo silikónové remienky. Sklíčka sú väčšinou minerálne. Ciferník je charakteristický veľkými, dobre čitateľnými číselníkmi. Aj tieto hodinky Swiss Military ponúkajú kombináciu vynikajúcej funkčnosti a vysokej odolnosti. Všetky sú vodeodolné a majú výrobcom garantovanú 3-ročnú záruku.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Vedeli ste, že môžete analógové hodinky ako kompas?

Ako použiť analógové hodinky ako kompas?

Pre orientáciu v teréne a správne určenie svetových strán sa dajú použiť akékoľvek analógové hodinky. Sever nájdete s hodinkami podľa jednoduchého 5-krokového postupu. Vybrať si

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.