Lacné smart hodinky: Značky, ktoré sa cenovkami držia pri zemi

Predstavujeme vám značky, ktoré vyrábajú lacné smart hodinky
Zdieľaj
LinkedIn

Ak hľadáte inteligentné hodinky, výber nikdy nebol širší. Popularita segmentu závratne rastie od roku 2017 a výrobcovia si nemôžu dovoliť zaspať na vavrínoch. Výsledkom je popri funkčných a hardvérových vylepšeniach a zatraktívnení dizajnu aj stále lepšia dostupnosť nositeľných zariadení. Za lákavé ceny nedostanete horúce vlajkové lode trhu, ale kvalitné inteligentné zariadenia už dnes kúpite rádovo aj za desiatky eur. Predstavujeme vám značky, ponúkajúce lacné smart hodinky, ktoré oslovia.

Obsah článku

Ako si vybrať lacné smart hodinky

Aj cenovo dostupnejšie modely smart hodiniek môžu naplniť vaše očakávania. Dôležité je urobiť správny výber.

  • Skontrolujte kompatibilitu s vaším telefónom
  • Zistite si kapacitu batérie

Náš tip: Nie je lacné ako lacné

Ak si vyberiete lacné smart hodinky, pravdepodobne sa zmestíte do sumy 100 – 200 eur. V prípade, že hľadáte špecifický model, napríklad lacné inteligentné hodinky pre potápačov, budete sa musieť zamerať na vyššie cenové kategórie, ale vždy sa dá nájsť prijateľná kombinácia kvality a ceny.

Značky lacných smart hodiniek

Nižšie uvádzame značky lacných inteligentných hodiniek, ktoré patria k všeobecne obľúbeným na aktuálnom trhu.

Smart hodinky Xiaomi

Xiaomi je zaujímavá značka smart hodiniek. Ponúka iba 5 modelov: Xiaomi Mi Watch, Redmi Watch 3, Redmi 3 Active, S1 a S1 Active. V tejto zostave sú zahrnuté niektoré ďalšie varianty. Okrem toho ponúka výrobca sériu fitness trackerov Smart Band. Väčšina modelov smart hodiniek sa spoľahlivo zmestí do dvojciferných cenoviek. 100-eurovú hladinu mierne prekračujú Mi Watch, ktoré sú súčasne považované za veľmi slušné smart hodinky. Sú pomerne lacné, majú dobrú funkčnú výbavu zameranú na fitness a výbornú výdrž batérie.

Smart hodinky Carneo

Cenovo dostupné smart hodinky Carneo pochádzajú od slovenského výrobcu. Táto originálna značka prišla na trh v roku 2009 a svoje prvé inteligentné hodinky predstavila 6 rokov na to. V súčasnosti má popri pánskych a dámskych modeloch v ponuke aj detské smart hodinky a inteligentné hodinky pre seniorov. Modely sú vybavené vlastnou aplikáciou výrobcu s prehľadnou prezentáciou dát a inovatívnymi funkciami. Veľkou výhodou pre slovenského užívateľa je dobrá technická podpora, záručný a pozáručný servis ako aj cenová dostupnosť. K mimoriadne obľúbeným modelom sa radia pánske Adventure HR+ v športovom dizajne či dámske Phoenix HR+ v elegantnom kovovom prevedení.

Smart hodinky AmazFit

AmazFit je čínska značka, ktorá je už niekoľko rokov na vzostupe aj na západnom trhu. Od roku 2014 predala viac ako 100 miliónov kusov smart hodiniek a jej portfólium je v súčasnosti už pomerne široké v pánskom, dámskom aj unisex segmente. Hoci výrobca ponúka aj modely vyšších cenových kategórií, mnohé hodinky AmazFit sa zmestia do cenových hladín nepresahujúcich 100 eur. Veľmi dobrou voľbou odolných smart hodiniek je rad T-Rex. Prekvapivo dobrým fitness trackerom je AmazFit Band 7. Veľmi dobrou univerzálnou voľbou nežnejšieho pohlavia je zas AmazFit Bip 3.

Značka AmazFit patrí k cenovo dostupným výrobcom smart hodiniek

Smart hodinky Fitbit

Fitbit pôsobí v segmente smart hodiniek už dlho. Značku vlastní Google. Svojou ponukou konkuruje prevažne fitness trackerom, ale modely Versa a Sense spadajú do kategórie inteligentných hodiniek. Na trhu ich nájdete aj v cenách pod 200 eur. Vynikajú dobrou vybavenosťou fitnes funkciami a možnosťami sledovania zdravotného stavu ako aj chvályhodnou výdržou batérie. Veľkou výhodou je, že inteligentné hodinky Fitbit sú kompatibilné s Androidom aj s iOS.

Smart hodinky Garett

Garett je poľský výrobca inteligentných hodiniek, fitness a trekingových náramkov. Vo svojej ponuke má pánske, dámske aj detské modely. Lacné smart hodinky Garett vynikajú technologickými a funkčnými inováciami, ktoré sú popri prijateľných cenách jednou z priorít značky. Populárnou úspornou voľbou nežnejšieho pohlavia sú elegantné Garett Verona v sympatickom dizajne s bežnými funkciami pre sledovanie aktivity a zdravotného stavu. Vychytávkou pre milovníkov gadgetov je vyšší rad Garett Expert 11W so zabudovaným fotoaparátom, kamerou, Wi-Fi pripojením a vstupom pre SIM kartu.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.