Predstavujeme lacné pánske hodinky, ktoré nevyzerajú lacno

Lacné pánske hodinky možno nájsť v portfóliu známych výrobcov
Zdieľaj
LinkedIn

Svet hodiniek nie je len o luxusných a renomovaných výrobcoch, resp. naopak – o lacných fashion kúskoch. Na trhu je totižto mnoho značiek, ktoré ctia kvalitné výrobné postupy, pričom ich modely sa aj napriek tomu vyznačujú priaznivou cenovkou. Ako dôkaz sme vybrali pánske hodinky od 5 rôznych výrobcov, ktorí sú známi v mnohých kútoch sveta. Predstavujeme vám lacné pánske hodinky, ktoré nevyzerajú lacno.

Obsah článku

TOP lacné pánske hodinky

Modely, ktoré si právom zaslúžia titul lacné pánske hodinky, sa nám podarilo nájsť v ponukách značiek Timex, Seiko, Citizen, Casio a Festina. Ako teda vidíte, ide o výrobcov, ktorí sú rokmi overení. Nájdete medzi nimi svojho favorita?

Hodinky Timex Q Reissue TW2T80700

Značka Timex si razí svoju cestu naprieč hodinkovým priemyslom už zhruba od polovice 19. storočia. Za ten čas si preskákala naozaj všeličo. Navzdory všetkému sa však vypracovala do uznávaného brandu, ktorý ponúka nielen slušné náramkové hodinky rôznych štýlov, ale napríklad aj rôzne oblečenie. My ju však spomíname najmä kvôli lacným pánskym hodinkám Timex Q Reissue s produktovým označením TW2T80700. Zatiaľ čo v ich vnútri je ukrytá spoľahlivá quartzová batéria, na zovňajšku vyniká zaujímavo spracovaný ciferník s ukazovateľom dní v týždni. Podobne sympaticky pôsobí aj ich nerezový náramok.

Lacné pánske hodinky TImex

Hodinky Seiko Promo SKS610P1

Predpokladáme, že spoločnosť Seiko nemusíme hodinkovým znalcom špeciálne predstavovať. Táto ikonická japonská značka má vo svojom portfóliu nielen nespočetne veľa prepracovaných kúskov tej najvyššej kvality, ale taktiež spoľahlivé hodinky za nesmierne sympatickú cenu. Dá sa to demonštrovať napríklad aj na modeli Promo SKS610P1, ktorý vonkoncom nevyzerá lacno. Môže za to najmä luxusne vyzerajúca zlatá farba. Mimochodom, oceľ použitá na jeho puzdre je na povrchu pozlátená žltým zlatom. V súvislosti s týmto zaujímavým kúskom však stojí za zmienku aj odolné hardlex sklíčko a vodotesnosť na úrovni 100 m. No a nemožno opomenúť ani stopky a 24-hodinový subciferník, čo je v danej cenovej kategórii skutočne fantastické.

Zlaté pánske hodinky Seiko s chronografmi

Hodinky Citizen Chronograph AN3625-07X

Lacnými pánskymi hodinkami môžeme určite označiť aj model AN3625-07X od spoločnosti Citizen. Už na prvý pohľad zaujme svojím vintage prevedením, čo nie je pre spomínanú značku úplne charakteristické. V tomto prípade to však hodnotíme za vydarený počin, ktorému zemité odtiene náramne svedčia. Na prehľadnom ciferníku týchto sympatických hodiniek nájdete okrem ukazovateľa dní v týždni aj chronografové budíky so stopkami.

Lacné pánske hodinky Citizen s hnedým remienkom

Hodinky Casio Edifice EF-552-1AVEF

Našu priazeň si získali aj lacné pánske hodinky Casio Edifice EF-552-1AVEF. Na rozdiel od predošlých hodiniek Citizen však oplývajú podstatne športovejším dizajnom. Ten je navyše vyjadrený aj v praktickom a pohodlnom plastovom remienku. Skutočnosť, že tieto hodinky disponujú vodotesnosťou 100 m, je už len akýmsi bonusom.

Lacné športové hodinky Casio

Hodinky Festina Chrono 16760/4

V predošlých riadkoch sme si posvietili na univerzálne hodinky Timex, spomenuli sme luxusne vyzerajúci model od Seiko a vyzdvihli sme aj vintage kúsok od Citizen a športové prevedenie hodiniek Casio. No a 5. modelom, ktorý zároveň uzatvára nami vybrané lacné pánske hodinky, sú elegantné hodinky Festina Chrono 16760/4. Do pozornosti dávame najmä ich krásny čierny remienok z ušľachtilej kože, ktorý dozaista zaujme pravých elegánov.

Lacné pánske hodinky Festina Chrono

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

aponské hodinky Casio Edifice

Ako japonské hodinky zmenili hodinársky svet

Japonským hodinárom vďačíme za hodinky poháňané batériou, ktorými spôsobili najväčšiu svetovú revolúciu v hodinárstve. Značka Citizen priniesla svetu ekologický solárny pohon. Japonská dielňa Casio sa

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.