Najkrajšie dievčenské hodinky? Máte z čoho vyberať!

Hľadáte najlepšie dievčenské hodinky? Poradíme vám s výberom.
Zdieľaj
LinkedIn

Obsah článku

Dievčenské hodinky môžu mať mnoho podôb. Stačí spomenúť napríklad fashion kúsky, smart modely alebo digitálky a určite nám dáte za pravdu. Variabilita dievčenských hodiniek však so sebou prirodzene prináša aj určité úskalia, ktoré sa dostavia pri ich výbere. Aby sme vám celý proces výberu aspoň sčasti uľahčili, spísali sme pre vás výrobcov, ktorí majú vo svojich portfóliách zaujímavé hodinky pre dievčatá. A nezabudli sme ani na nejaké konkrétne tipy. Určite budete mať z čoho vyberať!

Ako vybrať dievčenské hodinky?

Možno vás nepotešíme, no jednoznačná odpoveď na túto otázku neexistuje. Tak ako má 100 ľudí 100 chutí, tak sa môže každému dievčaťu páčiť niečo iné. Preto vám odporúčame, aby ste pri výbere dievčenských hodiniek dbali najmä na preferencie ich budúcej majiteľky. A samozrejme, dôležité je zohľadniť aj vek dievčaťa, pre ktoré budú hodinky určené. Pomôckou vám však môže byť rozdelenie hodiniek pre dievčatá do 3 kategórií:

  • dievčenské digitálne hodinky
  • fashion náramkové hodinky pre dievčatá
  • dievčenské smart hodinky

Dievčenské digitálne hodinky

Po digitálnych hodinkách pre dievčatá sa oplatí siahnuť najmä vtedy, ak majú byť určené pre mladšie vekové kategórie. V takých prípadoch si viete vyberať aj z detských hodiniek, ktoré má vo svojej ponuke spoločnosť Casio – napríklad model LW-203-4AVEF.

A keď už je reč o značke Casio, v súvislosti s dievčenskými hodinkami môžeme spomenúť aj ich retro modely. Síce ide väčšinou o unisex kúsky, no pokiaľ dohľadáte model v zaujímavom farebnom prevedení, ako napríklad Casio Vintage A1000MCG-9EF, určite neurobíte krok vedľa.

Retro dievčenské hodinky - Casio Vintage A1000MCG-9EF

Japonská spoločnosť Casio však dokáže zaujať dievčenské publikum aj ďalšími skvelými kúskami. Pozornosť si zaslúži či už model LA-20WH-4A1EF z kolekcie Collection, alebo hodinky z modelovej rady Baby-G – konkrétne môžeme uviesť jemne ružový kúsok BGD-560-4ER.

Fashion náramkové hodinky pre dievčatá

Pri výbere fashion náramkových hodiniek pre dievčatá je nesmierne dôležité zohľadniť odtiene jednotlivých modelov. Čo sa týka hodiniek pre chlapcov, najvyhľadávanejšími bývajú čierne či modré modely. Jednoznačne najzaujímavejšou farbou pre dievčatá je ale ružová. Dospievajúcim dievčatám však môžete urobiť radosť aj striebornými či zlatými modelmi.

Zatiaľ čo pre mladšie dievčatá odporúčame opäť hodinky z dielne Casio, konkrétne niečo z kolekcie Youth Ladies, tak tie staršie môžete potešiť napríklad cenovo dostupnými kúskami značiek ako Michael Kors, Tommy Hilfiger či Guess. Najmä minimalistické hodinky z dielne Michael Kors bývajú pre staršie dievčatá veľmi lákavé. Skúste sa preto poobhliadnuť po podobnom štýle, akým sa vyznačuje model MK4340.

Módne hodinky pre dievčatá - Michael Kors MK4340

Dievčenské smart hodinky

A v neposlednom rade nesmieme zabúdať ani na dievčenské smart hodinky. Tie budú skvelou voľbou, keď máte doma malú športovkyňu alebo radi chodíte na túry či dlhé prechádzky. Mladšie vekové kategórie budú so zanietením sledovať, koľko krokov urobili, prípadne akú vzdialenosť prešli.

Navyše, inteligentné dievčenské hodinky na ruku môžu počas spánku monitorovať dych. Samozrejme, funkcií, ktorými zvyčajne disponujú, je omnoho viac. Skúste sa pozrieť do ponúk značiek ako Apple, Samsung, Huawei či Xiaomi a možno nájdete presne to, čo hľadáte. Zaujímavou voľbou však môžu byť aj pomerne lacné smart hodinky Smarty SW022I.

Lacné dievčenské smart hodinky - Smarty SW022I

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.