Vyberáte dámske hodinky? Poradíme vám, ako na to!

Výber dámskych hodiniek môže byť komplikovaný. Poradíme vám, ako na to!
Zdieľaj
LinkedIn

Ženy milujú doplnky rôzneho druhu. Či už ide o šperky, alebo dámske hodinky, určite ich rady ocenia. Nehovoriac o tom, že môže byť skutočne originálnym darčekom. Výbornou voľbou sú napríklad dámske hodinky, ktorých výber však môže byť občas náročný. Poradíme vám, ako vybrať ten správny doplnok!

Hodinky pre ženu by mali spĺňať viacero dôležitých kritérií. Práve preto je ich výber taký dôležitý. Aby sme vám to čo najviac uľahčili, prinášame vám tipy, ako vybrať hodinky pre ženu

Obsah článku

Podľa čoho vybrať dámske hodinky?

Máte stanovený rozpočet, ale v hlave nemáte žiadnu predstavu? V tom prípade sa môžete odraziť od ceny a vyberať na základe nej. Keďže v súčasnosti je na trhu veľké množstvo hodiniek, o výber rozhodne nebudete mať núdzu. Na čo by ste sa mali zamerať?

Dámske hodinky Festiny s ozdobnými kamienkami

Dôležitá je estetická stránka

Hodinky pre dámu musia byť vyberané aj na základe dizajnu. Zatiaľ čo niektoré ženy preferujú extravagantné kúsky, iné uprednostňujú modely, ktoré v sebe spájajú jednoduchosť a minimalizmus.

Zapamätajte si: Dámske hodinky tak vyberajte na základe toho, aký štýl najlepšie charakterizuje ich budúcu majiteľku. 

Typ hodiniek

V súčasnosti nájdete na trhu mnoho typov dámskych hodiniek. Napríklad luxusné či športové, ale aj hodinky na bežné nosenie. Všetko teda záleží od toho, pre koho budú určené.

Praktický tip: Ak zháňate originálny darček pre dámu, zakúpiť môžete aj rôzne sety módnych doplnkov. Ich súčasťou bývajú nielen dámske hodinky, ale aj šperky. Keďže takéto kúsky štandardne oplývajú ladiacim dizajnom, dajú sa spolu perfektne kombinovať.

Minimalistické dámske hodinky Tommy Hilfiger v zlatej farbe

Zamerajte sa na veľkosť hodiniek

Pri výbere dámskych hodiniek by ste mali zvážiť aj veľkosť ciferníkov. Všetko záleží od veľkosti zápästia a zároveň aj od toho, čo dáma preferuje. Kým niektoré ženy majú rady veľké ciferníky, iné uprednostňujú nenápadnejšie hodinky. Dôležité je, aby hodinky na zápästí perfektne sedeli.

Ako vyberať remienok?

Na trhu sa dá natrafiť na hodinky s remienkom, ktorý môže byť kožený, gumený či textilný, alebo modely s náramkom, ktorý býva oceľový, keramický, titánový a podobne. No dobrou voľbou môžu byť napríklad aj dámske hodinky s vymeniteľným remienkom.

Praktický tip: V súvislosti s dámskymi hodinkami nemožno opomenúť ani dievčenské hodinky. Tie je rovnako možné dostať v rôznych variantoch.

Veľmi obľúbené medzi dámskym publikom je značka Michael Kors

Rozpočet na dámske hodinky

Aj napriek tomu, že hodinky pre ženu sa dnes dajú zaobstarať za skutočne nízke ceny, za kvalitu a celkové prevedenie sa nemusíte báť priplatiť si.

Predsa len, pravdepodobne chcete, aby čo-to aj vydržali. Preto si radšej vyhraďte dostatočný rozpočet. A dámske hodinky vyberajte v pokoji, nie v časovej tiesni.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.