Vyberáme najkrajšie dámske náramky

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie dámske náramky
Náramky patria spolu s hodinkami medzi najpopulárnejšie módne doplnky.
Najkrajšie dámske náramky sme našli v portfóliách značiek Guess, Tommy Hilfiger a Anne Klein.
Neopomenuli sme ani módne náramky určené pre pánov.
Zdieľaj
LinkedIn

Možno to na prvý pohľad tak nevyzerá, no pánske a dámske náramky ako také majú s hodinkami skutočne mnoho spoločného. Lepšie povedané, prienik medzi náramkami a hodinkami je mimoriadne príznačný. Ako to myslíme?

Bez debaty najkrajšie náramky, či už dámske, alebo pánske, vyrábajú v dnešnej dobe také renomované značky, ktoré majú vo svojom portfóliu aj náramkové hodinky. V oboch prípadoch ide totižto o cenovo dostupné módne doplnky, ktoré sú naprieč kontinentmi nesmierne populárnymi. A práve preto sme si povedali, že venujeme zopár riadkov aj náramkom. Vybrali sme pre vás najkrajšie dámske náramky, ktoré môžete nájsť na trhu.

Obsah článku

Najkrajšie dámske náramky na trhu

Pravdou je, že trhová ponuka prekrásnych dámskych náramkov je skutočne široká a zorientovať sa v nej môže byť tak prirodzene náročné. Ako si vybrať perfektný náramok nielen na spoločenské udalosti, ale rovnako aj na každodenné nosenie? Odpoveď núkajú predovšetkým náramky Guess, Tommy Hilfiger a Anne Klein.

Vedeli ste, že niektoré celosvetovo úspešné značky profitujú aj na distribúcii módnych setov spojených z hodiniek a náramkov? Ďalší dôkaz toho, že prienik medzi týmito módnymi doplnkami je naozaj príznačný. Perfektne k sebe totižto pasujú a výborne sa dopĺňajú.

Dámske náramky Guess

Značka Guess, ktorú založili bratia Marciano ešte v roku 1981, sa od svojich počiatkov stala akýmsi symbolom životného štýlu s prívlastkami ako mladý, sexi či dobrodružný. Podobné atribúty v sebe snúbia aj jej produkty.

Vďaka ikonickej spoločnosti Guess si dnes príde nežnejšie pohlavie na svoje nielen štýlovými dámskymi hodinkami, ale rovnako aj nemenej atraktívnymi náramkami. Naším pomysleným víťazom spomedzi dámskych náramkov Guess sa stal model UBB78026-S.

Dámsky náramok Guess UBB78026-S

Dámske náramky Tommy Hilfiger

Keď spomíname najkrajšie dámske náramky na trhu, nemôžeme opomenúť ani značku s mladým a sviežim duchom – Tommy Hilfiger. Presne tak, v jej portfóliu nenájdete len trendové dámske hodinky. Ponuka spoločnosti Tommy Hilfiger je totižto nabitá aj dámskymi náramkami, s ktorými na ruke bude váš outfit bezpochyby v súlade s najnovšími trendmi. Dôkazom tohto tvrdenia sú napríklad minimalistické modely 2780053 a 2780226. Ktorý sa vám pozdáva viac?

Tommy Hilfiger 2780053

Tommy Hilfiger 2780226

Dámske sety Anne Klein

Dámske hodinky Anne Klein sa právom označujú za vizionársky a autentický módny doplnok, ktorý odzrkadľuje to, po čom ženy skutočne túžia. Jednoducho, je z nich cítiť akýsi rukopis legendárnej zakladateľky celej spoločnosti (Anne Klein).

Jedným z bonbónikov tejto populárnej značky sú aj prekrásne vyzerajúce módne sety zložené z elegantných hodiniek a náramkov. Ako príklad uvádzame set AK/3430RGST, ktorý púta pozornosť najmä ružovým zlatom a krištáľmi Swarovski.

Sú módne náramky vhodné aj pre pánov?

Keďže sme v samom úvode tohto článku spomínali aj pánske náramky, nebolo by od nás úplne „kóšer“, keby sme ich v nasledujúcich riadkoch odignorovali. Nebudeme im síce venovať takú pozornosť ako dámskym náramkom, no nedá nám neprehlásiť, že módne náramky sú jednoznačne vhodné aj pre pánov. A to aj pre tých najdrsnejších, ktorí radi nosia napríklad hodinky s veľkými ciferníkmi.

Konkrétne máme na mysli modely z portfólia značiek ako Police či Diesel, ktorých ciferníky často prekračujú aj veľkosť 50 mm. Práve druhá spomínaná značka, Diesel, ponúka svojim pánskym zákazníkom skutočne okulahodiace pánske náramky. Napríklad taký náramok Diesel DX1043040 by vyzeral v kombinácii s hodinkami určite výborne.

Ako pánske, tak aj dámske náramky patria spolu s hodinkami medzi najpopulárnejšie módne doplnky na trhu. Obohatíte nimi vašu vlastnú zbierku alebo potešíte niekoho blízkeho?

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.