Pánske hodinky Victorinox

No posts found!

Oficiálna stránka: https://www.victorinox.com/global/en

Pánske hodinky Victorinox sa hrdo pýšia označením “švajčiarske”. Aj keď sa značka preslávila najmä výrobou skvelých armádnych nožov typickej tmavočervenej farby, svoje meno si dokázala vybudovať aj v oblasti náramkových hodiniek. Hodinky Victorinox sú verné svojej histórii, ktorá je úzko spojená s vojenstvom a armádou. Hodinky tejto švajčiarskej značky majú nezameniteľná armádny look, kvalitné spracovanie a právom sa označujú známkou “Swiss Made”.

Pánske hodinky Victorinox

O značke Victorinox

Značka Victorinox bola založená už v roku 1884 Karlom Eisnerom v mekke hodinárstva – vo Švajčiarsku. Preslávila sa výrobou multifunkčných vojenských nožov, ktoré boli dokonca dodávané švajčiarskej armáde. Značka neskôr rozšírila svoje portfólio výrobkov a na trh uviedla vojenské hodinky. Tie sa hrdia prestížnym označením “Swiss Made”, na ktoré majú nárok len značky spĺňajúce určité konštrukčné predpoklady.

Hodinky Victorinox

Švajčiarske hodinky Victorinox sú vyrábané z kvalitnej ocele, zvyčajne sú poháňané strojčekmi švajčiarskej výroby, majú odolné zafírové sklíčko a armádny vizuál, ktorý je len veľmi ťažko zameniteľný.

Charakteristické črty pánskych hodiniek Victorinox

  • označenie “Swiss Made”
  • vysoká odolnosť
  • zafírové sklíčko
  • neprehliadnuteľný armádny look

Aká je cena hodiniek Victorinox?

Za vyššiu kvalitu je potrebné si priplatiť a platí to najmä v oblasti švajčiarskych hodiniek. Hodinky Victorinox štartujú svoju cenu na úrovni zhruba 200 – 250 €. Aj tie najlacnejšie modely značky však prekvapia kvalitnými materiálmi, či použitím zafírového ochranného sklíčka. V prípade drahších armádnych modelov sa môže cena hodiniek Victorinox vyšplhať až na úroveň 700+ €.

Armádne hodinky Victorinox švajčiarskej výroby

Ďalšie značky pánskych hodiniek:

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.