Pánske hodinky Orient

Oficiálna stránka: https://www.orient-watch.com/

Pánske hodinky Orient sú hrdým zástupcom značiek z radov kvalitných japonských výrobcov. Značka si razí cestu svetom náramkových hodiniek už vyše 50 rokov. Za tento dlhý čas stihla vyprodukovať veľké množstvo ikonických edícií a modelov. Svojmu geografickému pôvodu neostáva značka nič dlžná. Zaraďujeme ju tak medzi takých hodinkových velikánov, akými sú napríklad značky Citizen, Seiko či Casio. Všetky menované značky spája spoločné – inovatívnosť a precízne japonské spracovanie.

O značke Orient

Značka pochádza z japonského mesta Hino a bola založená v roku 1950. Jej pôvod a korene však siahajú ešte viac do minulosti, konkrétne do obdobia okolo roku 1901. Značka si odvtedy prešla rôznymi turbulentnými obdobiami, ktoré boli primárne ovplyvnené ekonomickými dôsledkami 2. Svetovej vojny. V súčasnosti spadá značka pod elektronický gigant Seiko – Epson.

Hodinky Orient

Japonské hodinky značky Orient sú presne také, aké by ste na základe ich pôvodu očakávali. O japonských hodinárských majstroch je totižto známe, že sú pokrokoví, ctia si tradície a ich výrobky ovplývajú veľkou kvalitou. Inak tomu nie je ani v prípade hodiniek Orient. Ako samotná značka na svojich oficiálnych stránkach prehlasuje, jej cieľom bolo vytvoriť vysoko kvalitné hodinky, ktoré budú cenovo dostupné a zároveň trvácne. Myslíme si, že tento cieľ sa značke podarilo dosiahnuť viac, ako na výbornú. Faktom taktiež zostáva, že značka patrí v súčasnosti k najpoprednejším výrobcom mechanických hodiniek.

Charakteristické črty pánskych hodiniek Orient

  • prvotriedne spracovanie
  • kvalitné modely mechanických hodiniek
  • dizajn a spracovanie uctievajúce si tradíciu japonského hodinárskeho remesla
  • dostupná cena

Aká je cena hodiniek Orient?

Pánske hodinky Orient možno zaradiť do kategórie cenovo dostupných modelov pánskych hodiniek. Ak prihliadneme na fakt, že sa jedná o japonskú značku, ich cena je skutočne priaznivá. Lacnejšie modely značky je možné si zaobstarať už od cca 50 €, pričom drahšie a vybavenejšie modely presahujú cenovú hladinu 300 €.

Pánske hodinky Orient patria k popredným mechanickým hodinkám z Japonska

Ďalšie značky pánskych hodiniek:

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.