Ktoré luxusné dámske hodinky si vyberiete?

Dámske luxusné hodinky značiek Zeppelin, Victorinox a Citizen
Zdieľaj
LinkedIn

Hodinkový trh nie je v súčasnosti len o minimalistických hodinkách v čo najnižších cenových kategóriách. Ešte stále sa nájde mnoho zákazníkov, ktorí si potrpia ako na kvalitu, tak na netuctový dizajn v originálnom prevedení. V tomto ohľade vie byť obzvlášť špecifické nežnejšie pohlavie. Preskúmali sme preto aktuálnu trhovú ponuku a našli sme pre vás luxusné dámske hodinky. Ktoré si vyberiete?

Obsah článku

Čo robí luxusné dámske hodinky luxusnými?

Titul „luxusné“ nezískajú žiadne hodinky len tak mávnutím čarovného prútika či lusknutím prstov. Takýto honor si musia jednoznačne zaslúžiť. Dá sa povedať, že ide o akýsi mix tých najpodstatnejších atribútov. Spomenúť môžeme napríklad vyššie zmieňovanú kvalitu s netuctovým dizajnom v originálnom prevedení, no takisto aj renomé výrobcu. Medzi modelmi spoločností, ktoré sa zameriavajú na produkciu „low cost“ kúskov, tak prirodzene luxusné dámske hodinky nenájdete. Môžu síce pôsobiť luxusne, no v drvivej väčšine prípadov pôjde len o takzvané „pozlátko“ na povrchu.

Našli sme tieto luxusné dámske hodinky

Aby sme to ale zbytočne nenaťahovali, prejdeme rovno k veci. Našli sme pre vás tieto luxusné dámske hodinky. Konkrétne ide o 5 modelov od 5 rozličných výrobcov. Okrem toho, že už na prvý pohľad pôsobia veľkolepo, dokazujú jednu dôležitú skutočnosť – luxusné hodinky pre dámy nemusia automaticky zruinovať rozpočet. Teda, preukazuje to najmä model, ktorým náš výber začíname.

Dámske hodinky Emporio Armani

Sú ním dámske hodinky Emporio Armani Gianni s produktovým označením AR1779. Za ich luxusný prívlastok hovorí nielen svetoznáma talianska spoločnosť Emporio Armani, ale najmä vydarený zovňajšok. Ten má podobu vkusnej kombinácie celonerezového prevedenia striebornej farby s ciferníkom v ružových tónoch. No a celé to šperkujú luxusné kamienky v jednom rade po celom obvode puzdra.

Strieborné dámske hodinky Emporio Armani

Dámske hodinky Vostok Europe

O čosi vyššia cenovka svieti pri luxusných dámskych hodinkách Vostok Europe Undiné, ktoré môžete nájsť na trhu pod značením VK64-515B528S. Popravde, niet sa čomu diviť. Hodinky Vostok Europe patria vo všeobecnosti medzi to najluxusnejšie, čo hodinkový trh v danej cenovej kategórii ponúka. Do nášho výberu sa však spomínaný dámsky model zmestil aj vďaka skutočne luxusnej kombinácii bielej a zlatej farby.

Hodinky Vostok Europe určené pre dámy

Luxusné dámske hodinky Citizen

V našom zozname nesmú v žiadnom prípade chýbať ani luxusné dámske hodinky Citizen FC0010-55D. Vedzte, že dôvodov je na to hneď niekoľko. Zatiaľ čo z technických parametrov môžeme spomenúť napríklad ekologický pohon Citizen Eco-Drive, prípadne zafírové sklíčko, tak po pozornosti volá aj luxusne tónovaný ciferník s chronografmi. No a nemožno vynechať ani luminiscenčné ručičky či v neposlednom rade technológiu rádiového riadenia.

Luxusné dámske hodinky Citizen

Dámske hodinky Zeppelin

Modelom, ktorý sa v našom výbere po dizajnovej stránke na míle odlišuje od tých ostatných, je kúsok patriaci spoločnosti Zeppelin. Konkrétne ide o luxusné, ba priam extravagantné dámske hodinky 7459-1 s podtitulom Princess of The Sky. Zdobí ich nielen originálne „otvorený“ ciferník, ale takisto aj netradične spracované puzdro s remienkom.

Hodinky Zeppelin z edície Princess of the Sky

Dámske luxusné hodinky Victorinox

Luxusné dámske hodinky s produktovým označením 241751, ktoré sme si nechali na záver, majú síce najvyššiu cenovku z nášho výberu, no aj tak ani zďaleka nejde o najdrahšie hodinky na svete. Každopádne, patria švajčiarskej značke Victorinox a dokazujú, že aj jednoduché a minimalistické prevedenie môže pôsobiť luxusne. A aby toho nebolo málo, povestný punc luxusu dodáva tomuto kúsku odolné zafírové sklíčko.

Luxusné dámske hodinky Victorinox s čiernym ciferníkom

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

aponské hodinky Casio Edifice

Ako japonské hodinky zmenili hodinársky svet

Japonským hodinárom vďačíme za hodinky poháňané batériou, ktorými spôsobili najväčšiu svetovú revolúciu v hodinárstve. Značka Citizen priniesla svetu ekologický solárny pohon. Japonská dielňa Casio sa

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.