Vyberáme tie najlepšie potápačské hodinky: Tieto značky stoja za pozornosť

Hľadáte tie najlepšie potápačské hodinky?
Zdieľaj
LinkedIn

Túžite po hodinkách, ktoré budú vodeodolné a zároveň vám vydržia dlhé roky? Potápačské hodinky sú pre vás tou správnou voľbou! Poradíme vám, ktoré značky stoja v súvislosti s nimi za pozornosť.

Obsah článku

Kvalitné značky potápačských hodiniek

Na trhu dnes nájdete veľké množstvo značiek, ktoré sa zaoberajú výrobou potápačských hodiniek. Aby ste našli vhodný kúsok, pri výbere by ste sa mali zamerať najmä na kvalitu prevedenia, dizajn a funkcie. Nielen dámske, ale aj pánske potápačské hodinky sú totiž veľmi špecifické. Na to, aby dokázali zvládať podvodný tlak, musí byť dokonale prispôsobená aj ich konštrukcia. Preto si na kúpu týchto hodiniek radšej  vyhraďte väčší rozpočet. 

Rozumieme, že vybrať si z tak veľkého počtu rôznych modelov môže byť náročné. Aby sme vám to istým spôsobom uľahčili, v nasledujúcich riadkoch prinášame popis značiek, ktoré sa už dlhé roky zaoberajú výrobou potápačských hodiniek.

Potápačské hodinky Citizen

Citizen je nadnárodná japonská spoločnosť, ktorá vyvíja hodinky od roku 1918. Produkty tejto značky sa v súčasnosti považujú za veľmi spoľahlivé a inovatívne. Dôvodom môže byť aj precíznosť, ktorou Japonci vynikajú už odpradávna. Pre hodinky Citizen sú typické materiály ako titán, nerezová oceľ či odolný plast. Obľúbené sú aj pre svoju estetickú stránku. Ak sa vám páčia elegantné módne doplnky, určite si pri tejto značke prídete na svoje. 

Náš tip: Ak hľadáte kvalitné hodinky za prijateľnú sumu, skvelou voľbou je model Citizen Promaster s produktovým označením BN0150-10E.

Potápačské hodinky Citizen Promaster BN0150-10E

Potápačské hodinky Casio

História značky Casio siaha až do prvej polovice minulého storočia. Opäť ide o japonskú spoločnosť, ktorá dbá aj na tie najmenšie detaily. Potápačské hodinky Casio sú ekologické, odolné a zároveň aj elegantné

Puzdro je vo väčšine prípadov vyrobené z kombinácie materiálov oceľ a plast. Remienok býva kaučukový, pričom vodotesnosť celej konštrukcie je 200 metrov. To znamená, že hodinky Casio sú vhodné aj na potápanie s kyslíkovým prístrojom.

Náš tip: Pánske potápačské hodinky Casio G–Shock GWG-1000-1A3ER si zamilujete už pri prvom nasadení.

Odolné hodinky Casio G-Shock GWG-1000-1A3ER

Potápačské hodinky Seiko

Japonská spoločnosť Seiko bola založená už v roku 1881. Od tejto doby si výroba ich hodiniek prešla obrovským vývojom. Hodinky na potápanie Seiko tak rozhodne stoja za pozornosť. Vynikajú totiž vysokou vodotesnosťou. Ich puzdro je vyrábané z nerezovej ocele, pričom si môžete vybrať z rôznych farebných prevedení.

Náš tip: Hodinky Seiko Prospex SSC785P1 oplývajú zaujímavými funkciami, z ktorých možno spomenúť napríklad luminiscenčné indexy a ručičky.

Potápačské hodinky Seiko Prospex SSC785P1

Potápačské hodinky Orient

V súčasnosti sa spoločnosť Orient zaoberá výrobou rôznych typov kvalitných hodiniek. Výnimkou nie sú ani potápačské hodinky, ktoré sú prepracované až do tých najmenších detailov. Ich vodotesnosť je na úrovni 200 metrov, čo určite využijete aj pri potápaní.

Náš tip: Hodinky Orient M- Force RA-AC0L04L00B spĺňajú nielen praktickú, ale aj estetickú stránku kvalitného doplnku.

Potápačské hodinky Orient M- Force RA-AC0L04L00B

Potápačské hodinky Luminox

Dlhú históriu majú za sebou aj hodinky Luminox. Vynikajú vysokou odolnosťou a elegantným dizajnom. Hodinky sú vo väčšine prípadov vyrábané v čiernej farbe, avšak ich remienok môže pútať pozornosť žiarivejším odtieňom. Puzdro býva v tomto prípade kombinované (oceľ a plast) a sklíčko minerálne.

Náš tip: Skvelou voľbou sú potápačské hodinky Luminox Sea Bear Grylls Survival XB.3729.NGU, ktoré ľahko skombinujete aj so všedným outfitom.

Pánske hodinky Luminox XB.3729.NGU

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Vedeli ste, že môžete analógové hodinky ako kompas?

Ako použiť analógové hodinky ako kompas?

Pre orientáciu v teréne a správne určenie svetových strán sa dajú použiť akékoľvek analógové hodinky. Sever nájdete s hodinkami podľa jednoduchého 5-krokového postupu. Vybrať si

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.