Hodinky Jacques Lemans fascinujú po celom svete

Hodinky Jacques Lemans patria k populárnym európskym značkám hodiniek
Zdieľaj
LinkedIn

Referencie o kvalite im vystavujú hviezdy ako Kevin Costner či olympijská víťazka Anna Gasser. Náramkové hodinky Jacques Lemans fascinujú nadšencov po celom svete už viac než 40 rokov. Za svoju popularitu vďačia kombinácii nadčasovej elegancie, inovatívnych technológií, odolnosti a najvyšších nárokov na kvalitu. Dnes vám túto rakúsku značku svetového mena predstavíme bližšie.

Obsah článku

Z histórie Jacques Lemans

„Mojim cieľom bolo vybudovať medzinárodnú značku hodiniek a zároveň prispieť k regionálnemu ekonomickému úspechu.“ Takto popisuje svoj zámer z roku 1975 zakladateľ a generálny riaditeľ hodinárskej spoločnosti Jacques Lemans, Alfred Riedl. Značka vznikla v Sankt Veitan der Glan v rakúskom Korutánsku a dodnes je v rodinnom vlastníctve.

Zatiaľ čo v prvých rokoch existencie Riedl sám cestoval po Rakúsku a Nemecku, aby dohadoval obchody, dnes jeho firma spolupracuje s obchodnými partnermi po celom svete. Spoločnosť má svoje zastúpenie vo viac ako 120 krajinách a na domácom trhu sa jej dámske a pánske hodinky predávajú aj v špeciálnych mono značkových predajniach. Ročne sa dostane na pulty viac ako milión kusov hodiniek Jacques Lemans.

Bližšie o hodinkách Jacques Lemans

Úspech pánskych a dámskych hodiniek Jacques Lemans vychádza z filozofie „Najlepšia kvalita za dostupnú cenu“. Všetky modely sa môžu pochváliť prémiovým spracovaním, absolútnou spoľahlivosťou, inovatívnymi technológiami a štýlovým dizajnom. Od prvotného nápadu až po finálny dizajn a výrobu, Jacques Lemans si všetko robí „in-house“.

Jacques Lemans sa radia ku kvalitným značkám hodiniek. Vo svojej výbave majú výhradne strojčeky ETA alebo Citizen. Väčšina modelov má quartzový pohon, ale Jacques Lemans ponúka aj automatické a mechanické hodinky.

Dizajn hodiniek Jacques Lemans

Ponuka Jacques Lemans je dizajnovo rôznorodá počnúc športovými modelmi a ultramodernými hodinkami, končiac uhladenými klasickými a elegantnými časomierami. Značka Jacques Lemans má svoje miesto v pánskom i dámskom segmente. Zatiaľ čo pánske hodinky Jacques Lemans sú dobrou voľbou sebavedomých a úspešných mužov, dámske modely sú plné originality, hravosti a osobitého šarmu.

Pánske hodinky Jacques Lemans

Populárne kolekcie hodiniek Jacques Lemans

Výrobca Jacques Lemans predstavuje svoje hodinky v siedmych pánskych a šiestich dámskych kolekciách. Značka vyrába ako jedna z mála aj hodinky na priamu zákazku. K jej spokojným zákazníkom patrí napríklad Porche Club, FC Bayern München alebo Turkish Airlines. V Českej republike má svoju limitovanú kolekciu Jacques Lemans Daniel Landa. Tie najpredávanejšie kolekcie vám teraz v krátkosti predstavíme.

Športové hodinky Jacques Lemans

Športová kolekcia zahŕňa robustné hodinky s vysokými štandardmi na dizajn, kvalitu a materiály zaručujúce funkčnosť aj v tých najnáročnejších podmienkach. V dizajnovom prevedení sa prepájajú športové prvky s nadčasovými detailmi, vďaka ktorým sú tieto hodinky vhodné aj na bežné denné nosenie.

Klasické hodinky Jacques Lemans

Klasicky elegantné modely s prvkami moderného dizajnu. Hodinky Jacques Lemans z klasickej kolekcie charakterizuje jednoduchý ciferník s kovovými detailmi v niektorých prípadoch obohatený o subciferníky a klasický kožený remienok alebo kovový náramok.

Automatické hodinky Jacques Lemans

V kolekcii automatických hodiniek Jacques Lemans nájdete prepojenie nadčasového dizajnu a kvalitného automatického strojčeka, čo nahráva dlhej životnosti. Väčšina modelov sa nesie v modernom alebo klasickom štýle.

High-Tech Ceramic Jacques Lemans

Hodinky Jacques Lemans z keramiky najvyššej kvality. Materiál týchto časomier je niekoľkokrát pevnejší ako oceľ. Mnohé modely z tejto kolekcie sa nesú v ultramodernom dizajne. Výrobca ich charakterizuje ako „hodinky na večnosť“.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.