Dámske hodinky Fossil

Oficiálna stránka: https://www.fossil.com/

Dámske hodinky Fossil patria do kategórie módnych, cenovo dostupných hodiniek a právom patria k jedným z najobľúbenejších značiek hodiniek v tejto kategórii. Hodinky Fossil pre dámy sú známe svojim charakteristickým minimalistickým dizajnom v kombinácii s neprehliadnuteľnými vintage prvkami. Typické sú pre nich čisté ciferníky, ktoré bývajú často vykladané okrasnými kamienkami. Kamienky bývajú často aj súčasťou remienkov týchto hodiniek, avšak je možné sa stretnúť aj s hodinkami s čisto koženými remienkami. V repertoári značky nájdete aj mnohé zaujímavé kúsky, ktoré vynikajú svojim mierne extravagantným spracovaním, zaujímavým farebným prevedením, či neprehliadnuteľným tvarom.

Dámske hodinky Fossil sú stávkou na istotu. Ak chcete nosiť na ruke zaujímavý kúsok, ktorý nezapadne do šedého priemeru dámskych hodiniek, určite zvoľte niektorý z modelov od značky Fossil.

Edície dámskych hodiniek Fossil

Tak, ako mnohé iné značky módnych hodiniek, aj značka Fossil pomenúva svoje dámske edície podľa ženských mien. Jednou z najobľúbenejších je edícia dámskych hodiniek Fossil Jacqueline. Ako je už pre značku typické, hodinky z tejto edície si zachovávajú svoj tradičný minimalistický vzhľad, jednoduché ciferníky a pekné farebné kombinácie. Nedá nám však nespomenúť aj ďalšie známe edície, akými sú napríklad hodinky Fossil Georgia, Scarlett, Riley či Carlie.

Cena dámskych hodiniek Fossil

Ako sme už v úvode spomínali, dámske hodinky Fossil patria do kategórie módnych hodiniek. Hodinky z tejto kategórie, sa okrem štýlového vzhľadu vyznačujú zvyčajne priaznivou cenou a inak tomu nie je ani v prípade značky Fossil. V závislosti od konkrétnej edície sa ich cena pohybuje od 50 € do cca. 100 €.

O značke Fossil

Značka je pomerne mladá, vznikla v roku 1984 v Amerike. Jej zakladatela Toma Kartsotisa možno označiť za priekopníka internetového predaja, nakoľko spustil internetový predaj svojich produktov už v roku 1996. Do jej výrobného portfólia patria aj ďalšie módne doplnky, ako napríklad šperky, slnečné okuliare, či džínsy. Značka Fossil je okrem iného aj licencovaným výrobcom módnych doplnkov ďalších známych módnych značiek, ako napríklad Michael Kors, Diesel, či Emporio Armani a veľa ďalších.

Dámske hodinky Fossil Jacqueline a Fossil Riley

Fossil ES3545

Fossil ES3545

Fossil ES3060

Fossil ES3060

Fossil ES3204

Fossil ES3204

Fossil ES4274

Fossil ES4274

Ďalšie značky dámskych hodiniek:

Michael Kors

Daniel Wellington

Tommy Hilfiger

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.