Dámske hodinky Skagen

Oficiálna stránka: https://www.skagen.com

Značka Skagen pochádza z Dánska a svojho škandinávskeho ducha pretavila aj do svojich produktov. Dámske hodinky Skagen síce môžu na vás na prvý pohľad pôsobiť trochu “bezemočne”, nenechajte sa však zmiasť. Značka sa hrdo hlási ku svojmu pôvodu, čo sa odrazilo aj na ich výzore. Sú minimalistické a zároveň plné neprehliadnuteľných detailov. Sú jemné a zároveň chladné ako vody Baltského mora. Zamilujete si ich aj vy rovnako tak, ako tisíce dám po celom svete?

O značke Skagen:

Spoločnosť Skagen Denmark datuje svoj vznik do roku 1989 a je pomenovaná podľa mesta Skagen, ktoré je zároveň najsevernejšie mesto v Dánsku. Okrem značkových hodiniek sa zameriava na výrobu šperkov, kabeliek a ďalších módnych doplnkov. Značka sa v roku 2012 stala súčasťou Fossil Group a teda výroba jej hodiniek spadá do kompetencií tejto populárnej americkej značky.

Čím sú typické dámske hodinky Skagen?

  • minimalistický dizajn
  • jemné a veľmi presné línie
  • dôraz na detail
  • názvy kolekcií podľa severských mien
 

Aká je cena hodiniek Skagen?

Cena hodiniek Skagen je podobne ako pri iných minimalistických značkách veľmi priaznivá. Najlacnejšie modely značka štartujú na cene cca 60 €.

Štýlové dámske hodinky Skagen

Vyberáme najobľúbenejšie modely

Skagen

SKW2340

Skagen SKW2340

Skagen​

SKW2307

Skagen SKW2307​

Skagen

SKW2147

Skagen SKW2147

Skagen

SKW2699

Skagen SKW2699

Ďalšie značky dámskych hodiniek:

Michael Kors

Daniel Wellington

Tommy Hilfiger

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.