Dámske hodinky Festina pútajú pozornosť kamienkami Swarovski

Elegantné dámske hodinky z kolekcie Mademoiselle Swarovski

Hodinky Festina boli po celom svete dlhodobo známe najmä vďaka prepojeniu s rôznymi športovými udalosťami, medzi ktoré možno zaradiť napríklad Tour de France. Po rokoch 2014 a 2015 sa však do popredia začali tlačiť aj dámske hodinky Festina z produktovej rady Boyfriend a Mademoiselle, pričom neskôr ťažili aj zo spolupráce so značkou Swarovski.

V súčasnosti je značka Festina členom zoskupenia Festina Group, v ktorom figuruje spoločne s ďalšími renomovanými značkami. Festina síce vznikla vo švajčiarskom meste La Chaux-de-Fonds, no jej hlavné sídlo sa dnes nachádza v Barcelone. Túto skutočnosť je možné sčasti podpísať aj pod španielskeho podnikateľa Miguela Rodrigueza, ktorý vdýchol celej spoločnosti akéhosi lifestyle či fashion ducha.

Čím sa vyznačujú hodinky Festina?

Hodinky Festina sú taktiež známe používaním vysokokvalitných materiálov. V prípade puzdier sa najčastejšie stretávame s oceľovými alebo titánovými prevedeniami. Náramok alebo remienok na hodinky Festina zvykne byť vyrábaný z ocele, kože, silikónu či textilu. Za zmienku stoja aj spoľahlivé japonské strojčeky Miyota a prvotriedne minerálne sklíčka.

Dámske hodinky Festina Swarovski s kamienkami

V ponuke tejto „švajčiarsko-španielskej“ značky je možné nájsť mnoho zaujímavých modelov, či už luxusných, elegantných alebo športových. Ako sme však naznačili v úvode, zaujímavosťou spoločnosti je ich špecifická spolupráca so značkou Swarovski.

Dámske hodinky Festina Swarovski z edície Mademoiselle

Dámske hodinky Festina z produktovej rady Mademoiselle Swarovski sú jednou z výkladných skríň celej značky. Na ich realizáciu sa totižto používajú známe kamienky Swarovski. Spoločnosť Festina vo všeobecnosti obľubuje zakomponovávanie okrasných kamienkov do svojich modelov. Tie však nevyzerajú výborne len okolo ciferníka, ako pri modeloch z kolekcie Mademoiselle, ale aj pod minerálnym sklíčkom. Dámske hodinky Festina Mademoiselle Swarovski sú špecifické tým, že kamienkami Swarovski sú zdobené ich celé ciferníky.


V súvislosti s týmto tvrdením stoja za zmienku napríklad
 biele dámske hodinky Festina Mademoiselle Swarovski s elegantným a luxusným remienkom z ušľachtilej kože. Pozornosť si ale pýtajú aj iné farebné prevedenia z tejto produktovej rady. Milovníčky oceľových náramkov určite ocenia jagavosť, ktorou sa pýšia zlaté dámske hodinky Festina Mademoiselle Swarowski. Obľubu si však u zákazníkov získali aj ružové dámske hodinky Festina. Každopádne, Festina nezabúda ani na konzervatívnejšie typy, ktorým odporúča strieborné farebné prevedenia.

Hodinky Festina Mademoiselle s kamienkami Swarovski

Dámske hodinky Festina Mademoiselle a Boyfriend

Boli to práve produktové rady Festina Boyfriend a Mademoiselle, ktorým sa podarilo prelomiť ľady pri masovejšej snahe spoločnosti zaujať pozornosť nežnejšieho pohlavia. V prípade kolekcie Boyfriend mohli byť dôvodom minimalistické prevedenia ciferníkov v kombinácii s luxusnými farbami. Ani v aktuálnej ponuke tejto produktovej rady totižto nechýbajú farby ako zlatá či strieborná. Kolekcia Mademoiselle pôsobí v súčasnosti ešte o čosi módnejšie a luxusnejšie. Je tomu tak najmä kvôli vkusnému umiestňovaniu kamienkov okolo ciferníka. Navyše, niektoré modely v sebe snúbia kombináciu menších a väčších kamienkov zároveň.

Hodinky Festina pre každú ženu

Dámske hodinky Festina ponúkajú bez debaty vhodné riešenie pre každú ženu. Táto spoločnosť má vo svojom repertoári množstvo ďalších modelov. Pozornosť si bezpochyby zaslúžia tiež produktové rady CeramicClassic či Trend. V nich môže nájsť svojich favoritov takmer akákoľvek veková skupina nežnejšieho pohlavia.

Nakupujte hodinky u overených predajcov:

4,8
4.8/5
4,7
4.7/5
4,7
4.7/5

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top