Remienky pre Apple Watch 7 nebudú pravdepodobne kompatibilné so staršími Apple Watch

Remienky najnovších Apple Watch 7 nebudú pravdepodobne kompatibilné so staršími verziami smart hodiniek Apple

Objavili sa špeuklácie, že remienky najnovších Apple Watch 7 pravdepobone nebudú kompatibilné so staršími verziami Apple Watch. Nový model by mal na trh prísť vo verziách 41 a 45 mm a s úplne iným dizajnom.

Zdieľaj
LinkedIn

Len prednedávnom sme informovali, že sa Apple chystá zväčšovať displej svojich najnovších smart hodiniek. Konkrétne sa jednalo o tweet užívateľa DuanRui, ktorý leakol fotografiu vnútornej strany koženného remienka nového modelu. Ten obsahoval označenie 45 mm vo fonte, ktorý je typický pre značku Apple. Práve táto informácia potvrdila dávnejšie špekulácie o tom, že najnovšie Apple Watch 7 neprídu len plochším a hranatejším dizajnom, ale rovno vo dvoch nových veľkostných verziách – 41 a 45 mm.

Na tom by nebolo nič zvláštne. Predsalen, smart hodinky Apple sa vo svojej histórii už jedného zväčšenia displeja dočkali. Konkrétne v roku 2017, keď vtedajšie Apple Watch Series 4 prišli na trh vo verziách 40 a 44 mm. Až po po verziu Apple Watch Series 3 boli hodinky dostupné vo veľkosti 38 a 42mm. Už počas príchodu nových Apple Watch 4 v roku 2017 sa špekulovalo o možnej kompatibilite nových remienkov so staršími verziami smart hodiniek Apple. Remienky zo starších zariadení bolo nakoniec použiť aj na novších modeloch. 

Tentokrát bude však situácia pravdepodobne iná. Len nedávno sa objavil na sociálnej sieti Twitter príspevok užívateľa Maxa Weinbacha (@MaxWinebach), ktorého slová potvrdzujú zlé predtuchy. Ten uviedol, že sa od zamestnanca Apple store-u dopočul, že už viac nedostávajú remienky vo verziách 40 a 44 mm a očakáva sa, že Apple chce pri najnovších Apple Watch 7 použiť iný typ remienkov, ktoré nebudú kompatibilné so staršími modelmi.

Konkrétny Tweet tu:

Stále však ide len o dohady a situácia sa môže vyvinút úplne inak. Do predstavenia nového modelu zostáva už len pár dní a preto nám neostáva nič iné ako čakať a počkať na oficiálne informácie. Nové Apple Watch Series 7 by mali byť predstavené na chystanom septembrovom evente spolu s novým iPhonom 13. Ako však informuje web cnet.com, dodávka nového modelu hodiniek bude v dôsledku úplne nového dizajnu pravdepodobne meškať.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.