Pánske hodinky Zeppelin

Oficiálna stránka: https://www.pointtec.de

Pánske hodinky Zeppelin nie sú vo svete hodiniek žiadnym nováčikom. Svoje meno nesú po značke vzducholodí Zeppelin, ktorá vyrábala monštruózne vzducholode brázdiace nebesá vyše 100 rokov dozadu. Hodinky sa vyznačujú kvalitným remeselným spracovaním a detailami na tej najvyššej úrovni. Značka je úzko prepojená s letectvom, na čo veľmi rada odkazuje prostredníctvom svojich modelov. Tie nesú často mená po tých najznámejších modeloch vzducholodí, ako napríklad Graf Zeppelin, LZ 127 Graf Zeppelin, či LZ 129 Hindenburg.

O značke Zeppelin:

História nemeckej značky Zeppelin siaha až do roku 1900, kedy bol tento názov výhradne prepojený s masívnymi vzducholoďami. O takmer 100 rokov neskôr získala právo na tento názov nemecká spoločnosť PointTec, ktorá je známa výrobou ďalších leteckých hodiniek – sesterskou značkou Junkers. Výroba hodiniek pod značkou Zeppelin naštartovala v roku 2002 a trvá až dodnes.

Hodinky Zeppelin:

Nemecké hodinky Zeppelin sú poháňané batériou, ale aj automatickými strojčekmi značiek Miyota a Ronda. Vyznačujú sa neprehliadnuteľným retro dizajnom chronografových ciferníkov. Nechýbajú ani remienky z kvalitnej ušľachtilej kože či nehrdzavejúcej ocele.

Čím sú typické pánske hodinky Citizen?

  • odkazom na bohatú históriu značky Zeppelin
  • kvalitným nemeckým spracovaním
  • chronografovými ciferníkmi s neprehliadnuteľným retro dizajnom
  • označením edícií hodiniek podľa názvov vzducholodí

Aká je cena hodiniek Zeppelin?

Pánske hodinky Zeppelin uspokoja každý typ zákazník. Značka vyrába lacnejšie hodinky, ktorých cena sa začína na úrovni 150 – 170 €. Pre náročnejších zákazníkov má značka pripravené top modely s automatickým pohonom, ktorých cena môže atakovať hranicu 1500 až 2000 €.

Pánske hodinky Zeppelin s odkazom na letectvo

Ďalšie značky pánskych hodiniek:

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.