Dámske hodinky Bering

Oficiálna stránka: https://beringtime.com

V súčasnej obrovskej ponuke módnych hodiniek môže byť niekedy veľmi ťažké sa zorientovať a rozoznať tak medzi sebou jednotlivé značky. To však neplatí pre
hodinky Bering, ktoré spoznáte už na prvý pohľad. Charakterizuje ich čistý severský dizajn inšpirovaný ľadovými scenériami, v spojení s typickým dánskym minimalizmom. Nečakajte tak žiadne prešperkované ciferníky, púzdra či komplikované remienky.

O značke Bering:

Módna značka je Bering je pomerne mladou. Vznikla v roku 2008 a stojí za ňou dánsky dobrodruh a biznismen Rene Kaerskov. Nápad na vznik značky mu skrsol vo chvíli, keď navštívil Severný pól. Krása tejto nekonečnej arktickej krajiny ho pohltila natoľko, že sa ňou inšpiroval dizajnovaní produktov svojej novozniknutej značky. Tie sú rovnaké ako ľad – čisté, jemné a krásne. Názov značky je inšpirovaný menom jedného z najslávnejších dánskych námorníkov, Vitusom Beringom, ktorý preplával vody Severného ľadového oceánu v roku 1728.

Hodinky Bering sú jednoduché, kvalitné a s modelmi iných značiek si ich rozhodne nepomýlite. Typickým znakom hodiniek Bering je časté využívanie modrej farby, ktorá vo svete dámskych hodiniek nie je úplne štandardnou. Značka nešetrí ani na použitých materiáloch. Na púzdra svojich modelov využíva štandardne chirurgickú oceľ, ale v ponuke značky sa nachádzajú aj kvalitné titánové modely, čí hodinky vyrobené z keramiky. Hodinky Bering sú osadené zafírovým sklíčkom, ktoré je tvrdé,  krásne lesklé a odolné voči škrabancom.

Čo charakterizuje dámske hodinky Bering?

  • typický dánsky minimalizmus
  • čisté a jemné línie
  • modrá farba
  • kvalitné materiály
  • prijateľná cena

Aká je cena dámskych hodiniek Bering?

Cena dámskych modelov je závislá od konkrétnej modelovej rady. Cenovka najlacnejších modelov z edície Classic začína na úrovni cca 60-70 €. Drahšie a kvalitnejšie modely sú napríklad keramické hodinky z edície Ceramic, ktorých cenovka je stanovená na úrovni cca 150 – 200 €.

Čisté a jemné - také sú minimalistické dámske hodinky Bering

Minimalistické dámske hodinky Gant

Obľúbené modely značky

Bering

15531-077

Bering

14531-307

Bering

12934-000

Bering 12934-000

Bering

12034-010

Bering 12034-010

Ďalšie značky dámskych hodiniek:

Michael Kors

Daniel Wellington

Tommy Hilfiger

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.