Vyberáme cenovo dostupné pánske hodinky k obleku

Hľadáte štýlové pánske hodinky k obleku?
S oblekmi sa najlepšie kombinujú hodinky s koženými remienkami.
Remienok hodiniek by mal mať farbu topánok a opaska.
Skvelé hodinky k obleku produkujú značky ako Emporio Armani, Festina či MVMT.
Zdieľaj
LinkedIn

Pánsky oblek je odnepamäti jedným z najvýraznejších vyjadrení pánskej elegancie. Pravdepodobne budete s nami súhlasiť, keď povieme, že jeho čaro častokrát spočíva v drobných detailoch. Topánky, opasky, manžetové gombíky či v neposlednom rade hodinky dokážu perfektne podčiarknuť eleganciu celkového outfitu a dodať mu povestný punc. Spojiť však všetky tieto doplnky do jedného balíka spolu so samotným oblekom, ktorý nemusí byť najlacnejší, môže byť finančne náročné. Práve preto sme pre vás vybrali pánske hodinky k obleku, ktoré sú cenovo dostupné.

Ako si vybrať pánske hodinky k obleku?

Najlepšie pánske hodinky k obleku sa budú prirodzene odvíjať od samotného obleku a ďalších doplnkov. S oblekmi sa najlepšie kombinujú hodinky s koženými remienkami. Všeobecným pravidlom je, že remienok hodiniek by mal byť v identickej, resp. čo najpodobnejšej, farbe topánok a opaska. Povestnou čerešničkou na torte dokonalého outfitu by bolo, keby ste dokázali farbeným a materiálovým prevedením zladiť kovovú časť hodiniek s manžetovými gombíkmi a prackou na opasku.

Z predošlých slov je teda zrejmé, že nemôžeme len tak halabala ukázať na konkrétny model hodiniek a prehlásiť, že tieto sú ideálnou voľbou k obleku. Museli by sme totižto poznať presné pozadie celého outfitu. Aj napriek tomu vám však môžeme dať niekoľko odporúčaní, ktorými by ste sa mali pri výbere hodiniek k obleku riadiť. Napríklad, viete, aké hodinky perfektne zapasujú k modrému obleku?

  • Čierny oblek – pánske hodinky s čiernym koženým remienkom.
  • Tmavosivý oblek – pánske hodinky s čiernym alebo tmavosivým koženým remienkom.
  • Svetlosivý oblek – pánske hodinky s hnedým koženým remienkom.
  • Tmavomodrý oblek – pánske hodinky s hnedým alebo čiernym koženým remienkom.
  • Svetlomodrý oblek – pánske hodinky s hnedým alebo čiernym koženým remienkom.

Zapamätajte si: Nezabúdajte, že vo všetkých prípadoch, odhliadnuc od farby obleku, by ste mali ladiť remienok k farbám ostatných doplnkov.

Pánske hodinky sú neodmysliteľným doplnkom k obleku

Ktoré značky produkujú cenovo dostupné pánske hodinky k obleku?

Ako sme už naznačili o čosi vyššie, pánsky oblek spolu so všetkými módnymi doplnkami nemusí byť lacným špásom. Aké hodinky s dostupnou cenovkou teda vybrať k obleku? Posvietili sme si na značky, ktorých modely sa pohybujú v okolí 100 EUR, napriek čomu však nestrácajú na kvalite. Kto by chcel zájsť ďalej a dovolí mu to budget, určite nech neprehliadne tieto cenovo dostupné automatické hodinky pre pána.

Pánske hodinky Emporio Armani

Pánske hodinky Emporio Armani sú akýmsi symbolom luxusu a talianskej elegancie. Koniec koncov, kto by nepoznal značku legendárneho módneho návrhára Giorga Armaniho, o ktorom platí to isté, čo o jeho hodinkách? Aj keď sa nachádza v portfóliu spoločnosti Emporio Armani mnoho modelov s oceľovými náramkami, nájdete v ňom taktiež zopár vydarených kúskov s koženými remienkami. Okrem toho, v prípade značky Emporio Armani by ste neurobili krok vedľa, ani keby ste si k obleku vybrali niektoré z hodiniek s oceľovým náramkom. Vyznačujú sa totižto čistými líniami, vďaka čomu perfektne zapasujú k športovo-elegantným outfitom.

Pánske hodinky Festina

Na športovú eleganciu plynulým spôsobom nadviažeme pánskymi hodinami Festina. Tie sú síce vo svete známe predovšetkým rýdzejšie športovými kolekciami, čoho dôkazom sú napríklad modelové rady The Originals či Chrono Bike, no nechýbajú im ani elegantné kúsky. Okrem toho, ambasádorom spoločnosti Festina je svetoznámy škótsky herec Gerard Butler, ktorý je sám o sebe veľkým elegánom. Určite sa preto pozrite aj do ponuky tejto značky – nájdete v nej elegantné hodinky s čiernymi aj hnedým koženými remienkami.

Pánske hodinky MVMT

Keď sa zamýšľame nad tým, aké hodinky vybrať k obleku, nemôžeme opomenúť ani pánske hodinky MVMT. Prečo? Veď samotná značka MVMT bola postavená na tom, že hodinky by nemali zruinovať rozpočet zákazníka. Práve preto perfektne zapasujú do nášho zoznamu, v ktorom vyberáme cenovo dostupné modely. V repertoári spoločnosti MVMT nájdete desiatky pánskych hodiniek k obleku, ktoré zaručene osviežia váš elegantný outfit bez toho, aby ste museli investovať obrovskú sumu.

Titulná fotka: https://unsplash.com/

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.