5 dôkazov, že pánske hodinky Michael Kors vyzerajú skvelo

Hľadáte lacné módne pánske hodinky? Michael Kors má niekoľko modelov, ktoré by sa vám mohli páčiť.
Zdieľaj
LinkedIn

Dá sa povedať, že americký módny návrhár Michael Kors je vo svete už akousi fashion ikonou. Môžu za to najmä rôzne doplnky, hodinky a iné kúsky s jeho rukopisom, ktoré sú určené prevažne pre dámy. Vedeli ste však, že spoločnosť s ikonickým logom MK vyrába aj pánske hodinky? A musíme uznať, že si vyslúžili našu pozornosť. Dáme vám hneď 5 dôkazov, že pánske hodinky Michael Kors vyzerajú skutočne skvelo.

Obsah článku

TOP 5: Skvelo vyzerajúce pánske hodinky Michael Kors

Netvrdíme, že pánske hodinky Michael Kors sa môžu postaviť zoči-voči švajčiarskym či japonským gigantom oplývajúcim TOP kvalitou, no svoje miesto na módnom trhu si zastávajú so vztýčenou hlavou. Na nič sa totižto nehrajú. Vo svojej podstate ide o jednoduché fashion kúsky, ktoré uspokoja  a zároveň potešia nenáročného zákazníka. Niekoho, kto od hodiniek neočakáva extrémne premakané detaily a rôzne prevratné funkcie.

Naopak, pánske hodinky Michael Kors zaujmú svojou dizajnovou stránkou. Sú svieže a trendy, pričom sa núkajú svojim budúcim majiteľom v rôznych farebných prevedeniach. A predovšetkým – vyznačujú sa výhodou, a pre mnohých dostupnou, cenovkou. So značnou rezervou sa s nimi často zmestíte do 150 EUR.

Toto je našich 5 dôkazov, že hodinky Michael Kors pre pánov vyzerajú skutočne skvelo:

Pánske hodinky Michael Kors MK8157

Nemohli sme začať ničím iným ako pánskymi hodinkami MK s produktovým označením MK8157. Dôvod? Univerzálne „all black“ prevedenie. Za solídnu cenu môžete v tomto prípade získať skvelo vyzerajúce hodinky, ktoré budú nositeľné v podstate ku všetkému – či už pôjde o všedný, alebo elegantnejší outfit.

Čierne pánske hodinky Michael Kors MK6248

Hodinky Michael Kors MK6248

Z čiernej farby skočíme do tmavých odtieňov modrej – teda do palety, ktorá je medzi hodinkovými výrobcami náramne obľúbená. V súvislosti s modelom MK6248 nám nedá osobitne nevyzdvihnúť originálne použitie rímskych číslic. Musíme uznať, že v tomto prípade nám mimoriadne imponuje. Vnímate to podobne?

Tmavomodré pánske hodinky Michael Kors

Pánsky model MK8077

Zlatá farba síce nie je v spojitosti s pánskymi hodinkami tou najpoužívanejšou, no na modeloch s logom MK pôsobí viac než luxusným dojmom. Ako príklad uvádzame pánske hodinky Michael Kors MK8077. Ako sme spomínali, hodinky značky Michael Kors sa núkajú pánom skutočne v mnohých farebných prevedeniach.
Masívne zlaté pánske hodinky Michael Kors MK8086

Strieborné pánske hodinky Michael Kors

A keď už sa opierame o farebnú rôznorodosť pánskych hodiniek Michael Kors, nevynecháme ani strieborné odtiene. Strieborná farba totižto patrí v rámci módnych doplnkov k tým všeobecne najobľúbenejším. Výborne sa kombinuje a vyzerá jednoducho skvelo – teda tak, ako aj samotný model MK8086. Alebo ste radšej za zlatú?

Hľadáte lacné módne pánske hodinky? Michael Kors má niekoľko modelov, ktoré by sa vám mohli páčiť.

Zlaté hodinky MK8281

V tom prípade máme pre vás pánsky kúsok s označením MK8281, ktorý pôsobí spomedzi našej pätice najextravagantnejším dojmom. Dominuje mu vkusne cifrované puzdro a výrazná rímska „dvanástka“. Okrem toho, na jeho ciferníku krásne vynikajú chronografové ukazovatele. No a na základe spomenutých dôvodov nesmie chýbať medzi našimi „dôkazmi“.

Zlaté pánske hodinky Michael Kors s veľkým ciferníkom
Zdroj: https://www.popstok.com

Potrebujete ďalšie dôkazy?

Pätica našich dôkazov sa vám máli? Dáme vám mnoho ďalších. Stačí sa len pozrieť na niektoré iné pánske hodinky Michael Kors. Podľa nás si medzi nimi nájdete také, ktoré vás utvrdia v tom, že pánske modely hodiniek Michael Kors vyzerajú prosto skvelo.

Páčil sa Vám článok? Nezabudnite ho zdieľať.

Zdieľaj

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

aponské hodinky Casio Edifice

Ako japonské hodinky zmenili hodinársky svet

Japonským hodinárom vďačíme za hodinky poháňané batériou, ktorými spôsobili najväčšiu svetovú revolúciu v hodinárstve. Značka Citizen priniesla svetu ekologický solárny pohon. Japonská dielňa Casio sa

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.