Dámske hodinky Gant

Oficiálna stránka: https://www.gant.com/

Ktorými slovami by sa dal čo najlepšie opísať charakter dámskych hodiniek Gant? Nedá nám nespomenúť najmä ich originálne spracovanie a elegantný vzhľad. Tieto minimalistické módne hodinky sú síce možno na prvý pohľad nenápadné, to však neznamená, že na vašom zápästí zostanú nepovšimnuté. Hodinky si zachovávajú svoj decentný charakter už roky. Také sú však dámske hodinky Gant. Neprispôsobujú sa aktuálnym módnym trendom a nechcú zbytočne vyčnievať. Ich úlohou je doplniť akýkoľvek váš elegantný outfit a byť jeho neoddeliteľnou súčasťou.

O značke Gant:

Americko-švédska značka Gant pochádza z amerického mesta New Haven a bola založená v roku 1949. V súčasnosti však vedenie značky sídli v meste Štokholm a práve tomu vďačí za medzinárodný prívlastok. Pôvodne sa značka zameriavala na výrobu košieľ, ktoré sa vyznačovali vysokou kvalitou a spracovaním s originálnymi prvkami. V roku 1980 značka vstúpila so svojimi výrobkami na medzinárodné trhy, čo jej umožnilo ďalej rásť. Počas niekoľkých rokov si značka Gant vybudovala status výrobcu prémiového oblečenia, pričom sa jej aj po desaťročiach darí na trh prinášať veľmi kvalitné kúsky. V súčasnosti ponúka široké spektrum módneho a športového oblečenia, vrátane obuvi, spodnej bielizne a rôznych doplnkov ako hodinky či šperky.

Čo charakterizuje dámske hodinky GANT?

  • elegantný vzhľad
  • jednoduché a minimalistické spracovanie
  • vlastný štýl, ktorý nepodlieha aktuálnym trendom
 

Aká je cena hodiniek Gant?

Cena dámskych hodiniek GANT je podobne ako pri iných fashion hodinkách veľmi dostupná a pri tých najlacnejších kúskoch začína na úrovni cca 50 €. Drahšie modely dámskych hodiniek GANT sa pohybujú na úrovni od 100 do 150 €.

Elegantné dámske hodinky Gant

Obľúbené modely značky

Gant

GT035008

Gant GT035008

Gant

W11403

Gant W11403

Gant

GTAD08400299I

Gant GTAD08400299I

Gant

GT045003

Gant GT045003

Ďalšie značky dámskych hodiniek:

Michael Kors

Daniel Wellington

Tommy Hilfiger

Najnovšie články z magazínu

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku na webe najdihodinky.sk. Pre viac informácií o vašich právach a zbere osobných údajoch navštívte Zásady ochrany osobných údajov.